• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    BOAR
    BOAR --- ---
    QWWERTY: jo, znam stranku, je seuper :-)

    SAKALICEK: to zni dobre. jen tam nevidim zadny s vyvodama :-(
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BOAR: + se muze hodit pri rozhodovani tohle
    Battery test-review 18650 individual tests
    https://lygte-info.dk/review/batteries2012/Common18650IndividualTest%20UK.html
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BOAR: https://eu.nkon.nl/catalogsearch/result/?q=18650+Sony
    Dodání do týdne.

    Cesta 18650 z CN do EU je zdlouhavá.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BOAR: LiitoKala

    liitokala Official Store - Amazing prodcuts with exclusive discounts on AliExpress 
    https://liitokalahongkong.aliexpress.com/store/217753
    BOAR
    BOAR --- ---
    mate overeny zdroj baterii 18650 ?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JOPS: napis jim, případně pohroz špatným feedbackem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle bude zatim muj rekord!

    2020.02.19 10:31 (GMT-7): Accepted by Last Mile Carrier
    2020.02.09 20:14 (GMT-7): Arrived at destination country
    2020.02.08 20:00 (GMT-7): Departed country of origin
    2020.02.05 19:21 (GMT-7): Shipment accepted by airline
    2020.01.27 17:43 (GMT-7): Shipment left country of origin warehouse
    2020.01.23 04:34 (GMT-7): Shipment at country of origin warehouse
    2020.01.23 04:16 (GMT-7): Shipment dispatched

    Nasledne mi v breznu prisel balicek se stejnym tracking id, ale jinym odesilatelem a jinym obsahem, tak jsem to reklamoval, ale mezitim byla corona a nestihal jsem se tomu venovat a dotahnout vcas to dispute, takze jsem si rikal co uz, 15 dolaru ozelim no, a odpiskal jsem to.

    V pondeli ve schrance listek, ze posledni vyzva na vyzvednuti baliku, jinak ho zitra vraci. Jina vyzva predtim samozrejme neprisla a mezitim jsem byl aspon dvakrat na poste, kde se vzdycky dusledne ptam, jestli nemam neco dalsiho jeste - zjevne je to malo furt. Nicmene vyzvednul jsem, a je to ta lednova objednavka prekvapive! Balik je tak ctyrikrat prelepenej tim A4 listem s informacema kam co jde, bohuzel se mi to nepodarilo rozlepit tak, abych si ty prelepene precetl, ale tipuju putoval asi dost kostrbate... :-)
    MATT
    MATT --- ---
    tak posta uz nezvlada ani trackovat.. btw: nevite, tu hlastku "awaiting customs clearance" pisou ted kazdymu, nebo cinan tusi vic, nez tusime? ;)

    jsem si objednal pumpu k pcp, pak si v cechach vybral a koupil vetrovku, vzduch uz vystrilel a nemuzu se dockat, az mi prijde stouchadlo.. ;)

    MATT
    MATT --- ---
    REDSNAKE: hele to me taky, ale taky jsem byl vzdycky v pravu. jednou mi refundly balicek, co nasledne prisel, ale byl bez trackingu a stejne jsem ho pak doplatil.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MATT: moje zkušenost s dispute je teda přesně opačná, vždycky když jsme se s prodejcem neshodli, dali za pravdu mě.
    MATT
    MATT --- ---
    BOAR: kdyz se neshodnete, tak to bude resit Ali, ktery da pravdepodobne zapravdu prodejci..
    BOAR
    BOAR --- ---
    co s nim, ma cenu cekat? nebo ho poslat nekam ?

    Je pravda, ze zrovna vcera se to hnulo :-) uz jsem se tesil, ze to bude zadarmo. ...



    MATT
    MATT --- ---
    QWWERTY: asi tak, cekam na balik z 20.2 a 21.4, pritom baliky z 6.3 a 22.4 uz dorazily.
    CODE
    CODE --- ---
    Ja uz to jen suse reklamuji. Nahlasim, potvrdim a dostanu penize .. nevadilo ze to bylo z Brezna
    QUIP
    QUIP --- ---
    REDSNAKE: me porad chybi balicek, objednano na prelomu Unor / Brezen, podla trackingu od konce brezna v CR. Posta stale nic. Ten uz zkratak nedorazi. A pekne me to stve.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QWWERTY: já mám pocit, že česká pošta prostě vzala polovinu balíků a ty smolaře zahodila. Chybí mi tak deset balíčků z konce dubna. Ale furt občas něco přijde, tak třeba.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QWWERTY: Za par mesicu uz bude clo a dph :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    AQUARIUS: imho ted stejny vsude .. je to naprosty random, nekdy daji oznameni, nekdy ne, nekdy se balik zasekne, nekdy projde v rekordnim case ... mam dva takovy
    odeslan 17.4., 15.5. prisel do CR .. od te doby zadny info
    odeslan 4.5., 11.5. odeslan do CR ...a ticho
    byl jsem se ptat i na poste, jestli tam neco nelezi a akorat nedali papir .. nic
    mezitim ale prislo v kvetnu bez problemu 7 dalsich dubnovych baliku

    imho bude trvat jeste par mesicu, nez se vratime k tomu, na co jsme byli zvykli
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    Dneska mi prisel balicek objednanej 4. kvetna, pricemz od 1.6. to bylo v CR a dneska jsem dle trackingu nebyl zastizen (podle logu zvonku u nas nikdo nebyl), nicmene na poste mi balicek vydali a jeste tvrdili, ze papirek s oznamenim by mi dodali tak za 2-3 dny...
    Dalsi 2 zasilky, co jsem objednaval nekdy v pulce brezna, porad visi nekde v Shenzhenu a posledni update trackingu je 21.3. Nicmene mi uz z Aliexpressu 3x prisel mail, ze to odeslali (vzdy cca po 3 tydnech :) )
    JOPS
    JOPS --- ---
    ty jo, asi mam problem...

    objednal jsem si kameru, prisla hlaska, zda mi kamera dorazila ci nikoliv a mel jsem to otevrene v mobilu. Tak jsem chtel napsat, ze kameru stale nemam a ze chci refund. Ale mezitim me neco vyrusilo a vratil jsem se k tomu druhy den a rikam si, bude lepsi to napsat na PC. Tak jsem v mobilu kliknul na krizek a vyskocila hlaska, kterou jsem odklikl a priznam se, ze uplne nevim co tam bylo... jsem proste pica, vim to, ale mam u teto objednavky FINISHED a jediny co muzu dat je feedback.

    Je nejaka moznost se s nima jeste bavit, nebo jsem prisel o 2500Kc ?
    BOAR
    BOAR --- ---
    MATT:
    mam to podobne. akorat jsem vcera otevrel dispute, protoze tam byl refund po 60 dnech nedoruceni. a bbylo to vcerea 103 nebo tak neco. Jsem zvedavek, jestli mi stihne vratit penize, nez to prijde :-)

    2020-05-05 11:16:27 Shipped by air
    2020-06-08 07:27:00 Arrive at destination country




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam