• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MATT: urcite dej vedet. mne osobne prijde, ze to nemuze byt dobre, protoze cena rozumnych oceli sama o sobe je casto blizka ci vyssi temhle cenam komplet nozu
    MATT
    MATT --- ---
    nekupoval nekdo v posledni dobe zaviraci nuz?

    neco na zpusob:
    https://www.aliexpress.com/item/4000895759433.html
    Eafengrow Rat knife R1 Tactical Folding Knife AUS 8 Blade pocket knives G10 Handle outdoor Tool EDC Camping Survival Knife|Knives| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32864188752.html

    jak moc velkej cekat shit? zrovna u noze by mi šuntovitost docela vadila. nadruhou stranu jsem nedavno koupil cinskou vzduchovku a vypada, ze obrabet se uz docela naucili ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PRAASHEK: například když se vyhlásí hnědý poplach
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256:
    ONASYS: a pro některé situace je výhodné vzít si bezpečnostní hnědé spodky
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    KOC256: no existujou lidí co maj spodní prádlo rozděleny na každodenní nošení a spodní prádlo pro důležitou situaci, kdy je potřeba ukázat skrze značku prádla že je cash...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    co jsou spodky, boxerky ci ponozky na kazdodenni noseni? :)

    Ja myslel ze toto se bezne nosi kazdodenne...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Trošku vám hodím vidle do monotónního bloku "objednal jsem si to před dvouma mesicema a jeste mi to nepřišlo"
    Mate dobrou zkušenost s nějakými spodkami, boxerky, trenýrky a ponožky na každodenní nošení? Hlavne ne černé aby se dali odlišit a meli nejaky poznávací znak, ne typu pondělí az neděle :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: OMNISLASH: mám AUX vstup hned u zapalovače, kde mám nabíječku, takže mi tohleto s tím krátkým kabelem moc vyhovuje. Pokud někdo volá, zvuk jde z repraků, mikrofon to bere z telefonu
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    DREEK: primo do auta asi spis TOOMIX. ja kupoval neco, na cem muzou provadet sve audio-elektro hratky s tim, ze radeji zmrvit vec za dolar a pul, nez telefon za 5k :)

    https://www.aliexpress.com/item/4000155421305.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.5a101139chld11
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DREEK: nedávno jsem koupil tenhle a funguje dobře

    US $1.15 19%OFF | Mini 3.5MM Jack AUX Bluetooth Receiver Car Kit Audio MP3 Music USB Dongle Adapter for Wireless Keyboard FM Radio Speaker
    https://a.aliexpress.com/_B1mVz9
    DREEK
    DREEK --- ---
    OMNISLASH: Můžeš dát tip prosím? Koukám také po nějakém do auta. ;-)
    CODE
    CODE --- ---
    wow, dneska mi prisla zasilka z HK / eBay do Zasilkovny o ulici vedle :) husty
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    přišla mi zásilka z číny, přes Belgii. Včetně trackingu.
    Dokonce to i doručili, ale kolegovi vedle dali leda nedoručenku.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    zrovna mi dorazil bt audio modul. necely mesic. nasel jsem jej rovnou ve schrance (je to malinke). podle trackovani sel z ciny, ale na obalu je nejaka pruvodka z jerevanu :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    REDSNAKE: to je klasika, levá ruka tam neví co dělá pravá. Lístečky si připraví předem, ale někdo je nestihne doručit, tak ti ho dá později.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Předkládám občanku vždycky, protože je prosím aby zkontrolovali že tam na moje jméno nebo adresu neleží něco jiného. Číňan dokáže napsat moje jméno vždy správně ale často mi komolí jméno právě asi na P120, kde nejsou schopný to správně opsat...(poměrně běžné, české příjmení btw, žádná specialita).

    Takže se pozastavuji nad tím, že mi doručili výzvu k odběru na již pět dní vyzvednutý balíček.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    REDSNAKE: pokud jsi prve nedával občanku (šel obyčejně), tak tam jdi a chtěj ho.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Druhého mi byl doručen balíček na poštu ( měl jsem díky bohu sledování, takže jsem o tom věděl). Třetího jsem si balíček vyzvedl.

    Dneska, tj. osmého mi byla doručena do schránky výzva abych si přišel vyzvednout balíček (dávno vyzvednutý).

    Proboha, oni to už snad dělají naschvál..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: potvrzuju, ze to vypada, ze se Posta 120 konecne probrala a procesuji mezinarodni - dneska prisel balik odeslany 14. Dubna, ktery od 15.5. lezel v CR
    fun fact - z neznamych duvodu sel pres Kyrgyzstan a kvuli jejich oficialni zkratce ma zasilka stitek "Operator code: KGB" :DD
    min vtipny je, ze i Kyrgyzstanska posta byla v dobre krize rychlejsi jak Ceska
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    To jsem zvědavej jestli tohle ještě někdy dorazí....


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam