• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    XYNDLL_2Q3F: že to přišlo pomalu, že přišel měkkej kabel místo tvarovacího, že to nepřišlo, že rozlišení neodpovídá full hd (co čekat za ty prachy). Nevím no, taková klasika co je pod každým produktem na aliexpressu, mi přijde.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    REDSNAKE: přečti si 1.star recenze.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    už jsem něco objednal, tak rozlousknutí jestli to k nečemu je se dozvíme asi 24.12. :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    REDSNAKE: jendu tu mam, a pouzil jsem ji parkrat. Nemam s ni problem. Nicmene uz asi nedohledam, kde jsem ji kupoval
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: doporucuju prochazet recenze ostatnich zakazniku primo na Ali filtrovany podle fotek - par z nich tam screenshot, jaka kvalita obrazu z toho leze
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BOAR: koukal jsem na nějaký videa, ale liší se ty produkty jak rozlišením, tak zřejmě i zpracováním. Zajímalo mě jestli má někdo konkrétní zkušenost, to je celé.
    BOAR
    BOAR --- ---
    co bys chtel za zkusenosti ? prostye to pripojis k mobilu, a je to normalni kamera, jen na dratku.
    Jediny, ceho bych se bal, je ten konektor nasel bych nejakej normalni USB - A, a k tomu vzal redukci na micro, nebo USB - C
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Máte někdo prosím zkušenost s tímhle?

    https://www.aliexpress.com/...3693157e6fa2&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

    Chci to pro bratránka automechanika.
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    XYNDLL_2Q3F: objednaval jsem pred peti lety, pak jsem zjistil, ze drazsi je. Bral jsem i jednu dobu z banggood, ale pak mi prislo lepsi dat si praci na aliexpresu s hledanim a mit tu samou vec levneji.
    HANZO
    HANZO --- ---
    XYNDLL_2Q3F: ani ne, ale je tam čím dál víc vykuk s nízkou cenou a s raketou za poštovný
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Daně za koronavirus?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Btw. Objednavali jste neco z Dealextremu za posledni dobu? Nepřijde vám předraženej?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jeje! :)

    Daň pro mimoevropské e-shopy se odkládá, drobné zásilky podraží až za rok - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...dan-clo-e-shop-zasilka-balicek-posta.A200810_192229_ekonomika_mato?zdroj=top
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    MATT: Zrovna tady to velmi pravděpodobně nebude ani náhodou S30V ocel, plast bude jiný a náskok v technologii stojí právě hodně peněz, peněz který musíš někde vydělat abys je mohl reinvestovat do vývoje a tím si následně udělat jméno, oproti někomu, kdo bůh ví za jakých podmínek nechá jen vyrobit kopii tvého produktu. Bez vstupních nákladů.
    MATT
    MATT --- ---
    VACA: VACA: plne te chapu, cina me sere cim dal tim vic, akorat me vzdycky zarazej ty rozdili v cenach, opravdu je original 10x lepsi?
    a dusevni vlastnictvi.. mno to je taky jen nejakej princip na kterej jsme pristoupili, nevim, jestli nas casto nebrzdi. chapu ochranu treba na par let treba, ale desitky? proc originalnimu tvurci nestaci naskok v technologii, jmenu, atd. navic casto zbozi bejva ze stejny fabriky, jen proste jednou to zabalej :made in usa: a podruhy china. za co teda platim ten desetinasobek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja si objednal sadu reminku na AW a porad se tak nejak pomalu hybali. Kdyz se blizil termin konce ochrane lhuty, tak jsem pozadal prodejce o prodloiuzeni. On se na to vybodl a tak jasnym krokem byl dispute. Prachy uz vratil, ale i tak verim ze dojdou.

    Ale me svedomi bude ciste, ja mu prodlouzeni terminu sam nabidl...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOPS:
    nekdy se to pripise k datu zaplaceni, a to je tak nejak zasite v daleke minulosti...
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem po delsi dobe koukl do aliexpressu, jak to vypada s dispute viz toto [ JOPS @ Dealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny ] no a svete div se, prej bych mel mit prachy na uctu. Si rikam to je divny, nevim, ze by mi tam neco pristalo... A ono pristalo :) ale mobilni bankovnictvi mi o tom nedalo vubec vedet. Takze kamera objednana jinde :) Necekal jsem, ze to takhle dopadne, ty prachy jsem uz davno obrecel :)
    VACA
    VACA --- ---
    Jakoby ale neberte me nejak utocne. Jen rikam svuj osobni nazor.
    VACA
    VACA --- ---
    QWWERTY: Hele v tomhle se proste neschodnem. Ano, design noze neni to stejny co krizovej sroubovak.
    JE to dusevni vlastnictvi. Divil by ses, kolik hodin prace s designem, a kolik let zkusennosti predchazelo tomu nez nozir dosahl sveho jmena.
    Koupil by sis treba naradi ktere vis ze nekdo ukradl?

    Je to o osobni filosofii, ja osobne tyhle corky podporovat nebudu, a mrzi me kazdej kdo bude. to je vse.

    Vsichni nadavaj jak je cina spatna, a hory doly. Ale pak lidi nemaj problem si odtamtud objednavat sproste fejky, a kopie. Ty lidi do toho nevlozili zadnou vlastni invenci, jen neco koupili, rozmontovali a obkreslili. Pak to strihaj v dilnach kde delnici casto makaj v nelidskejch podminkach apod. To je jasny ze to pak je levnejsi. Ale ja timhle vlakem nejedu proste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam