• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KUBZ:
    Ne.
    Pokud mas FF, tak to je uplne jiny pribeh ne? Moje SUV taky projede reku a tvoje fabie ne... ...zvlastni. Chapes?

    Proste jsou prohlizece, kde to nemaji osefovane...
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    KOC256: Zvlastni, nemas tsm nejaky zahazovani cookies? Ja Firefox s 3-4 privacy addonama.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KUBZ:
    Co mas za prohlizec?

    Ja EDGE (chromium) bez cehokoliv. A myslim ze Opera (chroma) byla to same...
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    REDSNAKE: Hele, po me captcha nechce. Mas nejaky pluginy v prohlizeci?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42: To nedelam. Zase takovou duveru v ne nemam.
    E42
    E42 --- ---
    KOC256: Počkej, po tobě to chce captcha i při přihlášení přes účet Google?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42: Tak ono to prakticke je. Jen to nesmi mit rozjebane.
    E42
    E42 --- ---
    REDSNAKE: Řeším to přihlašováním přes účet Google, to mi přijde zdaleka nejpraktičtější.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: zkus se na to někdy zaměřit. Já už jen vybírám z rozbalovacího menu který mi vyjede když kliknu do políčka :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    toho jsem si nikdy popravdě nevšiml :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: vtipný je že captcha má asi deset variant co tam máš napsat, vůbec to nejsou random znaky takže to naprosto postrádá smysl.

    No, jsem rád že to není problém u mě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    jsou to ignoranti...
    Na EDGE (chromium) pořád, nefunguje ani ten jejich tahací trik...
    Ale třeba na Safari na MBP to je v pohode...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Taky vás aliexpress pořád odhlašuje a furt musíte při přihlašování vyplňovat captcha? Je to pěkně otravné
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    POSEIDON: na alikovi jde znovu otevrit
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POSEIDON:
    jo snazi se to uhrat at to cancelnes a ze to vyresite bokem... rekl bych ze tak 8:2 to opravdu bokem vyresi... ale jistota je jak pises nemit slitovani :)
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    Je pravda, ze se dispute neda znovu otevrit, kdyz se da tomu prvnimu cancel?
    Me se totiz nedavno pri disputu asi snazil seller oscamovat, chtel at dispute zavru, ze mi da slevu, nebo to posle znovu.. a kdyz to nevyslo, tak nabizel "refund directly" - asi pres paypal, kde pak on muze dat refund.
    Cetl, jsem ze je to klasicka taktika, a je lepsi s nema nemit zadny slitovani, precijen cinani jsou narod zmrdu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    zalezi asi dispiute z jakeho duvodu...
    Ja treba nepotvrzuji prijeti do doby nez vim ze je to OK a dispute oteviram drive. Tam pak zvllis zda zbotźi nedoslo a nebo je poskozene atd.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRIZDIK:
    RATTKIN:
    dík, musí se potvrdit přijetí zboží a pak je možné otevřít dispute.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    To je celkem zajímavá otázka, protože na alikovi delam disputy bezne, ale naopak na ebay se k nejakemu disputu dostat je (alespon pro me) nadlidsky vykon... :D
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RATTKIN: Jde, ale máš na to omezený čas 15 dnů -> https://www.google.com/search?q=how+to+open+dispute+on+aliexpress
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam