• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    BOAR
    BOAR --- ---
    MATT: taky to muze vypadat takhle:
    a objednavka tu porad neni :-)

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    E42: přesně tak, aspoň dle nejčerstvějších zkušeností. Pár dní znamená i dva týdny +...
    E42
    E42 --- ---
    MATT: Jj, občas se poštěstí. Jen počítej s tím, že destination country je nejspíš teprve Liége, do ČR to ještě pár dní půjde.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    BOAR: Zrovna včera jsem tohle vyřešil;)
    Den po ukončení lhůty jsem otevřel dispute a požadoval prachy. On odmítnul, že mám čekat na dodání. S tím jsem nesouhlasil. Po 4dnech to ali uzavřel vrácením prachů. Kdyby to byla věc dlouhý přepravy tak bych počkal.

    Ale hajzl tam měl odeslání ze skladu v ČR, dodání do 10dnů a de to samozřejmě z číny. Jeho boj.
    MATT
    MATT --- ---
    je tohle vubec mozny?

    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    mně takhle jednou přišla zásilka z Číny, tak ji otevřu, a tam nějaká ozdobná gumička do vlasů. tak koukám na obálku, a tam moje adresa. tak koukám důkladněji, a ony to byly dvě obálky, slepené k sobě adresní etiketou.. ^_^ poštovné do Francie stálo víc, než kolik jsem dával za tu objednávku z Ali.. ^_^
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOAR: Pokud bych to potřeboval a/nebo v tom měl prachy, tak to řeším (aneb Jak jsem na Silvestra proclíval metr krychlový USB gadgetů). Pokud je to náhodná kravina za dolar, nechám to plavat, vono to vyplave, nebo taky ne.
    BOAR
    BOAR --- ---
    REDSNAKE: no u tech 90 dni jsem to resil asi po 120, tak jsem pocital, ze uz nedorazi. Dorazila ted, po 144dnech. (bylo to asi za $3.5).
    Ted resim nejaky konektory do auta za $15, ale bral jsem je umyslne z evropy (polska) aby tu byly co nejdrive. Tak me to stve, a pisu si s prodejcem. tak uvidime. uz mam otevrenej dispute. On bude klasicky mlzit par dni, odpovidat za den a tak. Uvidime
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BOAR: Taky to tak chapu ale nikdy jsem to nevyuzil. Chtel jsem ale zbozi prislo s par denim zpozdenim a moral mi to pak nejak nedovolil.
    BOAR
    BOAR --- ---
    Hele, resite nejak, a pripadne jak, kdyz ma shop na aliexpressu "full refund if not delivery in 20 days ?

    s jednim shopem jsem se hadal po po 120 dnech, (mel 90) - nakonec poslal neco malo na paypal.
    Ted resim jeden, co mel prave 20, je to 25 - a pise mi ze to checknul, ze je to v preprave, a ze mam pockat jeste par dni.
    Ale co chapu, tak ten refund by mel bejt i kdyz to zbozi prijde, ne ? proste nezvladl garanci takze " do 20 dni, nebo zdarma" ?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DOKKTOR: nevim, nekupoval jsem ho a vetsina podvodu se afaik soustredi na flash a externi disky (protoze lidi nakupujici interni uz nebyvaji uplne BFU a taky jsou mensi cilova skupina)

    u nas najdes nejlevnejsi 6TB za 3k ..tenhle konkretni WD Blue za 3.2k
    tzn. urcite bych od tohohle za 1.2k cekal, ze to bude minimalne nejaky refurb, ale rozhodne ne fungl novy kus
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    QWWERTY: a tady ten western teda má těch 6TB nebo kolik?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PISKVOR: to stejny ty jejich 1TB flasky .. klasicky hack, aby prehistoricka 4GB flashka ukazovala systemu, ze ma 1TB ... ten prodejce to v popisu produktu dokonce explicitne pise !!!, ze flashka jenom jako 1TB vypada a cokoliv pres 4GB se nezapise

    ale co udela bezny spotrebitel? "hele 1TB flashka a takhle levna, to musim mit"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Když to lidi kupujou..."hele, je to ve slevě!" Jo, o kolik? "JE TO VE SLEVĚ!!!"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Me dneska prislo par takto zajimavych slev do mailu. Rikam si jak moc musi tam mit neco spatne aby toto nikomu nedoslo. Ty slevy jsou takto tak 50:50. A chodi tak uz par let.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    POSEIDON: ze by nekteri zacali s predslevovym zdrazovanim uz v srpnu? :D

    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    REDSNAKE: tak hlavni je nenakupovat pred slevou...



    HANZO
    HANZO --- ---
    KUBZ: věcí do kuchyně bych se bál :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    REDSNAKE: jj, většina věcí 10-20% nahoru, některý ale i přes 100% kam se hrabe alza :D
    MATT
    MATT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam