• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: našel jsem že Mironet má z-box
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    znáte e-shop s elektronikou, něco jako alza nebo czc, ale který podporuje zásilkovna box (z-box)?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZRIZENEC: někdo to zmiňoval na twitteru, pro ČR to tam dává 15%, pro SK 20%, uvidíme co bude dál
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Tak sem dneska objednával nějakou blbost. Přímo na Ali mi to při platbě napočítalo 2.30 za zboží, 0.30 shipping a nově i 0.50 VAT. Že by se nad tím snažili nějak vyzrát?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    BOAR: tak urcite, a vadi to snad? Myslis, ze budou kvuli tomu mit ztraty, ktery ty pak na danich nezaplatis? :-)
    BOAR
    BOAR --- ---
    POSEIDON: no posta toho nekoho vyzve, a kdyz si to neprevezme, tak to musi poslat zpatky ne ?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    BOAR:
    BOAR: nic
    BOAR
    BOAR --- ---
    BOAR: jinimy slovy, co se stane, kdyz objednam x veci za 0.01usd trena jako adresata hlavni postu ? nebo celni postu ? nebo upplne nekoho jineho ? Co se bude dit ?
    co kdyz se sebere treba hodne tisic lidi, a zacnou objednavat zasilky, nekomu jinemu ? :-)
    BOAR
    BOAR --- ---
    MTHU: co se stane, kdyz poste reknes "Ja jsem si to neobjednal" poslete to zpatky ?
    MTHU
    MTHU --- ---
    TOOMIX: Jo, já si dneska něco objednám, a oni to za týden schválí ... túdle.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: tak hlavne ze uz maji webovky, kam to maji lidi psat, aby mohli zacit vymerovat
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zásilky z Číny budou bez daně i po prvním červenci, novela má zpoždění - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/balicky-zasilky-dph-cina-posta-clo-cervenec-senat.A210618_113035_ekonomika_ven
    MTHU
    MTHU --- ---
    MUXX: Já si počkám, až to někdo pořádně otestuju a napíše o tom podrobný článek. Tak jako když jsem poprvé objednával věci nad limit. Zatím mám všechno ve wish listu :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Uz to zacina…

    Česká pošta posílá lidem SMS k celnímu řízení. Web zákazníky mate - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/ceska-posta-zasilky-sms.A210616_161103_ekonomika_kris
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ZOIDBERG: aspon drzi konstantni uroven sluzby, protoze vcera nedoruceno, zadny papir, dneska vyzvednuto na pobocce :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    QWWERTY: To je jako u objednávek z německého Amazonu, Prá DHL partner, a už to leželo na naší poště, samozřejmě bez upozornění ve schránce, o sms ani nemluvě.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    a tohle sice neni Cina, ale taky jak zly sen ... clovek si priplati za DHL z Nemecka, jenom aby zjistil, ze DHL preda zasilku v Usti na Ceskou postu a ted muzu jenom doufat, ze tu zasilku jeste nekdy uvidim
    proc to nedavaji PPL, kdyz jsou "DHL partner"?

    Fr, 11.06.2021, 03:41, Radefeld, Germany - The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.postaonline.cz/en/trackandtrace/
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    18.5. jsem objednal
    25.5. spojili do pytle
    7.6. dorazilo domu, tyden po jine objednavce z 18.5., ktera do CR dorazila o den pozdeji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam