• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    QWWERTY: Ja pak zahledal na netu a pry se tam ma vyplnovat adresa AliExpressu (kdyz i to IOSS je AliExpressu)

    Adresa: Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited, NL826439810B01
    8 Shenton Way, #45-01 AXA Tower, Singapore
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QUIP: zkus otevrit obchod a podivat se, jestli tam nemaji "Business License" ... tam by adresa byt mohla
    sice to bude adresa toho kdo ma licenci a ne samotnyhho obchodu, ale pri trose stesti bude stejna a tezko rict, jak moc to bude kdo vubec resit

    priklad kde najit licenci obchodu:

    QUIP
    QUIP --- ---
    Jeste jedna blba otazka - na https://cportal.celnisprava.cz/web/portal/vytvoreni-celniho-prohlaseni to po me chce vyplnit i udaje o odesilateli (adresu), ale to asi nemam sanci zjistit, ne?
    QUIP
    QUIP --- ---
    PISTA1: objednaval jsem 4 ruzne veci a tahle jedina nemela moznost vybrat AliExpress shipping ani Cainao.
    Dlouho jsem nic neobjednaval a driv jsem vzdy objednaval s aliexpress nebo cainao a vzdy to prislo rovnou domu, pripadne jako combined package v jednom velkem baliku, ale to mi ted taky nenabizelo.

    DRIZDIK: Diky!
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    QUIP: IM5280002556 a vyplň rovnou ecep, pošta chce výpalný.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    QUIP: to máte z toho že šetříte na poštovným a nedáváte aliexpress shiping ;)

    Na jednu stranu máš štěstí , mohla tě čekat až zásilka na poště včetně výpalnýho :D
    IOSS alíku si vygoogli je jeden pro všechny, vyplň ecep a čekej na balík.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Ackoliv je tu s nami povinnost proclivat zasilky uz vic jak rok, tak me az ted zastihla nutnost Ceske poste, nebo celnimu uradu neco dokladat.
    Jedna se o baterku do telefonu z AliExpressu. I kdyz u te polozky bylo napsano, ze je bez trackingu, tak mi dneska prisla SMS od Ceske posty s odkazem na https://www.postaonline.cz/celni-rizeni/sms pritom balicek jeste ani nebyl odeslany (je nekde v sorting centru)

    A ted je moje otazka - uz jde nekde primo na AliExpressu doklikat a zjistit cislo IOSS, nebo musim napsat obchodnikovi, aby mi ho sdelil?

    Mam to vyplnovat na webu posty, nebo rovnou na https://cportal.celnisprava.cz/web/portal/ecep? Z te SMS od posty nevyplyva, jestli je to placena sluzba, nebo ne
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MVEK: baterky jsem kupoval na začátku října - 4ks 18650 LiitoKala a poslali je z Holandska, to samé náhradní baterka do Logitech MX Anywhere, taky z Holandska. Oboje tu bylo do 14 dnů.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jednoho "out of delivery" objednaného v září, jsem se dočkal. Byly to dobíjecí baterky a dobíječka, tak třeba to taky zdržovalo.
    JOPS
    JOPS --- ---
    je 11.11. kdybyste na dealextreme nebo aliexpress videli nejake zajimave slevy perte to sem :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MATT: uz! 73 dnu a je to doma :D
    MUXX
    MUXX --- ---
    MATT: Ja mam 12.8. Kdyby ses tu neptal, tak uz jsem zapomnel, ze jsem si neco objednal.
    MATT
    MATT --- ---
    QWWERTY: napodobně... a kdy to přijde?

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    tak pak je to jasny ... sam mam Cainiao balik "Received by local delivery company" od 12.8. :))
    MATT
    MATT --- ---
    QWWERTY: Cainiao Super Economy ;))
    MUXX
    MUXX --- ---
    QWWERTY: Cianiao mam uz dva mesice na “cz customs”.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MATT: ali standard nebo cainiao?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    MATT: taky mam jeden zaseklej, ale ostatni chodi.
    MATT
    MATT --- ---
    chodi vam to? ja uz mam druhej balicek, co je podle ali trackingu na pobocce a na poste nic nemaj.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    POSEIDON: napiš na podporu Kronium
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam