• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRAGEValencia, Spain - Fallas, Tomatina, F1, MotoGP plaze, hory, paella a Ronchata
    URIS
    URIS --- ---
    budu ve Valencii snad už od příštího týdne, můžeme se sejít a názorně to probrat.
    POPEY
    POPEY --- ---
    v druhem tydnu v zari jedu z valencie do cech autem.
    pokud chcete neco poslat do cech ci se svezt muzeme se dohodnout.
    vice v poste
    POPEY
    POPEY --- ---
    URIS: tak to znas asi jinou Valencii nez ja...
    ECKO
    ECKO --- ---
    ahoj hledám od konce srpna na necelý půlrok bydlení ve Valencii. Ideálně blízko školy, tzn blízko fakulty de bellas artes. Nenapadne nekoho nejaký web, kde se porozhlédnout nebo i konkrétní typ? dekuju
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    URIS: byl sem tam pred par let a nepripadalo mi ze tam je nejak moc squatu, o kterych by se verejne vedelo.vetsina lidi mi naopak smutne uikazovala krasn domy co squaty bejvaly ale uz nejsou.je to teda dva roky.onose to tam nejak vyrazne zmenilo?
    URIS
    URIS --- ---
    VOYAGER: Zkus Cabanyal, je to bário přímo u pláže, seženeš tam levné bydlení a hlavně je tam spousta super squatů. Při větší iniciativě a odhodlání se nabízí i možnost osqatování vlastního bydlení.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    hledam nejake alternativni bydleni (pokoj) ve Valencii -nelepe od centra smer k mori ale neni podminkou diky
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Je tady nekdo kdo tusi ja je to z technivalama ve spanelsku v srpnu popripade cervenci ?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    !!!!!!!!!

    barcelona [Punx.cz]
    http://punx.cz/barcelona
    URIS
    URIS --- ---
    Valencie - čr ? někdo koncem měsíce nebo začátkem srpna?
    FLINT
    FLINT --- ---
    MIRAGE: no na vlakáči neuměly nebo mi lidi řikaly že jsou proste jen lenoši a nechce se jim vůberc namáhat mozky aby ze sebevysdoukaly nějaké angl.slovo
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    FLINT: tak v Barcelone zrovna anglicky umej, ale zase delaj, ze neumej castellano :)
    FLINT
    FLINT --- ---
    jo na to už jsem taky přišel kdfyž jsem se cjel tak jsem myslel že tu bude každej umět AJ a že se s ní domluvim jsem se hodně spálil už v Barceloně když na vlakáči nikdo neuměl AJ
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    FLINT: jedina prace tu je ucit anglictinu. Kamos nedavno shanel i nekoho na uceni cestiny na valencijske univerzite pro spanely, kteri se chystaji na Erasmus do CR. Pokud by mel nekdo zajem, muzu zjistit, zda to je jeste aktualni.
    FLINT
    FLINT --- ---
    cus lidi jsem kousek od valencie v Polinii .ted se mi zarizujou NIE nevite pak nekdo o nejake lepsi praci ? ted striham, na kampech pomerance
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    Chodíte někdo ve Valencii do sauny? Nemáte tip na příjemnou saunu za ucházející peníze? díky!
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    VALENCAWENCA: Bohuzel, u nas ted misto neni, dej si pozadavek na www.couchsurfing.com, je tam dost lidi, kteri misto maji. Navic ja za par dnu odjizdim do Andaluzie.
    VALENCAWENCA
    VALENCAWENCA --- ---
    Cau MIRAGE : ja ted bydlim v pajo jasos v Cabanalu, je to zonglerska komunita,ale mam to tady jen docasne. Myslite , ze by jste mi mohli pomoct? mam vybaveni do hor,kam se chystam v breznu,takze to je ok,a jinak pres den zongluju a travim cas v ostatnich komunitach,takze by se jednalo jen o prespani.. Prosim Vas,jsem spolehlivy a cestny,rad Vam pomohu na baraku,a tak,hrozne by jste mi pomohli kdyby to slo s tim spanim prosim prosim prosim. dik za odpoved,zatim ahoj
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    VALENCAWENCA: Ahoj Venco, zkus www.couchsurfing.com, my jsme ted plny. Kazdopadne v noci tu je dost zima, takze doufam, ze mas teply spacak.
    VALENCAWENCA
    VALENCAWENCA --- ---
    Ahoj lidi, jsem prave ve Valencii,a hledam bydleni do zacatku brezna,kdy chci vyrazit do hor. Mam stan,takze mi kdyztak staci jen prostor na zahrede treba.. Kazdopadne Vam budu velice zavazany za Vasi pomoc v mem putovani za dobrym mistem pro zivot. zatim ahoj Vaclav z Prahy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam