• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANGaming Geeks Gallery (actually a Cyberpunk bug)

    CHAT = RO

    Offtopic zakázán
    - příspěvky bez obrázků, videí či odkazů souvisejících s tématem klubu budou mazány a autoři budou z auditoria vykázáni.

    Do galerie nepatří:
    1. textové příspěvky (diskuzi držíme v [ Gaming Geeks Gallery [CHAT] ] )
    2. reklama (včetně trailerů)
    3. odkazy na facebooková videa ukradená originálnímu tvůrci
    4. ničím nezajímavé screenshoty (zkus [ GameShots :: screenshoty z her ]
    5. sto let staré memy (chápu, že se tohle blbě identifikuje, ale pokud je obrázek desetkrát překomprimovanej a má na sobě 4 loga z meme agregátorů, už tu pravděpodobně proběhl)
    6. Klub je SFW, takže pokud chcete sdílet něco NSFW, tak prosím pouze linkem a s upozorněním, díky ;)

    Za opakované porušování = Read Only



    Galerie obrázků a videí týkajících se herního světa, ať už vtipnosti nebo zajímavosti, všechno hezky pohromadě pro všední scrolling :)

    Pokud máte nějaký dotazy ohledně obrázků v klubu, jako třeba jejich původ atp., zkuste nejdřív použít Google nebo Tineye, případně se dotázat zde.

    Sousední diskuze :
    [ Hudba v počítačových hrách - co vás zaujalo v poslední době? Vzpomínáte na staré klasiky? ]
    [ STEAM Powered Gamers ☺ [TOPICS: Cyberpunk2077, Steambox, BL2 shift kódy] ]
    [ Achievement Hunters ]

    rozbalit záhlaví
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    VEENA: u PS4 bude stačit jeden PS+ účet a všichni PS4 useři budou moct jít online... takže jeden pass na celou rodinu... nevim jestli je to levnější než LIVE, ale vyjde to na nějakejch 105Kč měsíčně, platí to i pro VITU a PS3 a budeš dostávat kotel her každej měsíc... myslim že by to měla bejt jedna PS4 hra, dvě PS3 hry a jedna VITA hra měsíčně + beta passy a exkluzivní slevy a samozřejmě celoroční akci Instant Game Collection kde se furt něco točí... mě to moc nevadí, protože PS+ často objednávám na pár měsíců, podle free her co dávaj a už sem tak nějak uvažoval nad celoročnim subkem... ale psal sem to aby bylo jasno, protože hodně lidí si myslí že online play bude stále free jako na PS3, tak teda né no :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    SHARINGAN: ... levnější než xbox live.

    I když osobně mě na xbox live hrozně sralo, že sme tam měli 3 účty a každej si musel platit vlastní ... což teď xbox zrušil, ale PS zavedlo, pokud to tedy chápu dobře ...
    BALDUR
    BALDUR --- ---
    Battlefield 4 presentation - true story - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Hy4NSJu26l0
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Microsoft Xbox Executive Don Mattrick Response to PS4 Xbox One Bashing E3 2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=jzmVcasl3ZU
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NAPOSPAS: jen aby bylo jasno.... PS4 BUDE mít placenej online play...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    D1RABBIT: Fallout 1 je stejne tribute to Mad Max :D
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    D1RABBIT: Jop, tak to jsem na tom stejne. Az jsem si vzpomel na tu VHSku co mam jeste nekde ve skrini s prvnim dilem...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    SHARINGAN: přesně tak jsem to četl...
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Natalie Drake





    Donttellme's deviantART Gallery
    http://donttellme.deviantart.com/gallery/
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam