• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISinstagram
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Fakt divné. Nyní se mi podařilo publikovat video, ale fotky pořád stejně. Odešlou se, a pak hned zmizí...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FUZZSTORTION:
    Tak tim vsim jsem prosel, ale dela to i pres prohlizec... No pockam do vecera, snad se to umoudri :)
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    FUZZSTORTION:
    "Is Your Account New?
    If your account is new, Instagram will has restrictions on how many posts you can create in a short space of time. You can try to bypass this issue by making your profile look more legit, such as uploading a profile picture, having a bio, and interacting with other users by liking and commenting on their content. If this doesn’t fix it, you may just have to wait some time until your profile becomes older."
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    KOC256: Tak zkus mezitím v aplikaci se odhlásit, pak je tu možnost instalace appky znovu. Případně vymazat cache (Offload app). A nebo vypnout a zapnout telefon. :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FUZZSTORTION:
    Od vcera do tedka stale nefunguje (iPhone, iPad, web (na mobilu)). Nahravani po jedne fotce. Do Stories to fungovalo jeste rano. Teda zkusil jsem tam jen dve fotky nahrat.

    No pak ale vnimam jako FAIL, ze mi to nenapise nejakou inteligentni chybu :(
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    KOC256: A jakým způsobem fotky jsi nahrál (album vs. jednotlivě)? A trvá to doteď? Může to být třeba dočasný limit nového uživatele - 6x/24h - pojistka proti účelovým účtům. Podobně třeba funguje "lajkování" - kobercovým stylem lajkování (např. 100 laiků během pěti minut...) se pak další hodnocení fotek pozastaví třeba na půl dne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vcera jsem si nainstaloval Instagram. Hodil jsem tam zkusmo 6 fotek a ty jsou OK. Ae dalsi uz mi nahodit nejde. Nahraje se a hned zmizi. Nezavisle na dvou zarizenich.

    Nejaky napad co jsem udelal blbe?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FUMO
    FUMO --- ---
    fog
    Tomas Fumo Rauch on Instagram: “fog”
    https://www.instagram.com/p/B33uTVqHQRm/?igshid=1teojixpcad26
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TRAVELIZM (@trav.elizm) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/trav.elizm/






    ASNEK
    ASNEK --- ---
    OLTSKUL: nerozklinul si nejaky 'update' email ze mas neco nove na instagrame co si tam pak uz nevidel jako novyho followera nebo friend added something after long time?
    i ted mi v spamboxu visi dve tyhle pishingovy spravy
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DRAGON: obcanku ne, ale vylozene jen petimistny kod napsany na papiru
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OLTSKUL: tohle cely info (kamas) jsi ty a oni ti i presto, ze si jim poslal svoji obcanku, nevratili ucet? wtf? :(
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DRAGON:
    V.Kamas (@v.kamas) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/v.kamas/

    250...

    oni z tehle delaji pak zombie ucty, protoze uz jsou "oznacene" jako realne...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OLTSKUL: mel si hodne followeru? jinak nechapu, proc by ti to kradli... ja mel asi 500.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DRAGON: vypada to tak... jdu se srovnat s koncem 8let stareho instagramoveho uctu, ze ktereho se stane Putinova čubka... :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OLTSKUL: to vypada ze ti nekdo zmenil i heslo rovnou, coz nechapu jak udelali, pokud nemeli pristup k tvymu puvodnimu nebo k emailu, to mi nedava vubec logiku...
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DRAGON:

    me se stalo to, ze se mi muj osobni ucet odhlasil na vsech zarizenich (mobilni appka, pc doma a pc v kanclu). Kdyz jsem si nechal poslat resetovaci link hesla, tak se mi objevilo, ze to prijde na mail v*******d@r****.ua,

    tak jsem psal na podporu pres formular, ze mi nekdo z ruska hacknul ucet.

    z podpory mi po nejake chvilce prislo to, ze mam poslat fotku s papirem, kde je rucne napsany ciselny kod, uzivetelske jmeno a jmeno,

    tak jsem to napsal, vyfotil a poslal poprve, za parhodin mi prislo, ze ze to zamitaji, at to poslu znovu

    udelal jsem to znovu a zamitli to uplne,

    tak jsem o to pozadal znovu a uz je to pres cca 18 hodin a z podpory se mi neozvali :(

    tak uvidime, o co jde :/ 2fac jsem nemel.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OLTSKUL: ja vubec nechapu o cem pises s nejakou fotkou uprimne :)
    nekdo mi ukradl ucet, ja sem si nechal zaslat heslo na email, to heslo sem si pak zmenil, udelal 2way verifikaci a hotovo.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DRAGON: a na poprve? ja jsem jim tu fotku posilal svakra a ani jednou mi nerekli, co je spatne, nebo co mam udelat jinak.

    nekdo na netu psal, ze se mu to povedlo treba na pojedenacte.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam