• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAARISTAANMěstské zahradničení .:. Urban Garden
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    PANSTEJK: kasli na trezalku z balkonu. na chalupe ti ji muzu naskubat hromadu....
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    VER_MASLE: muj pes se k nim nastesti nedostane :-), ja to mam s místem spočítaný...
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    MAXMANUS: ja jsem si minulej rok poridila ten parnicek taky. Zasdila jsem seminka (nechala ho v byte protoze zahradku nemam) a kdyz bylo treba presazovat a nebylo kam :( vsechny rostlinky byly vytakly a strasne slaby, jakmile se k nim kocka priblizila tak bylo po nich.... njn, u me na problem prezit i kaktus a to se o ne ty kvetinky tak laskyplne staram (aspon si to teda myslim :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    VER_MASLE: ono se da sahnout i na dotace od mesta, kdyz se to sikovne napise. treba na prevenci drogovy zavislosti nebo kriminality... nevypisujou se zrovna ted granty?
    PANSTEJK
    PANSTEJK --- ---
    zdravim, nemato nekdo zkusenost s balkonovym pestovanim trezalky (polodrevity)?
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    PETEKKA: Zatim doma, až bude hezky tak snad i venku.
    99 Kč OBI btw. :-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MAXMANUS: a tento pařníček budeš mít doma nebo venku?
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MAXMANUS: nedivim se, taky už něco mám:)
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    no je fakt, ze by nám urcite poradily co a jak. Hlavne jakou fintou vydyndaly prachy u EU - to by me zajimalo nejcic. S kolegyni z prace si delame sranu ze kvuli papirovani spojenym s pojektana dotovanejma z ESF budeme po smrti v pekle sazet stromecky....
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    hotovo

    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    už jsem to dneska nevydržel :-)

    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    VER_MASLE: tak se domluvte s tema holkama z odkazu, at vam poskytnou know how ;)
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    PETEKKA: Ono to asi nebude tak jednoduchy, vis prece jak jsme se bavili o tech sklenikach ktery nechali dojit do takovyho stavu v jaky jsou dneska... pokud vim, planujou tam udelat sbernej dvur nebo tak neco....
    Podle me do toho nebude chtit mestska cast investovat moc penez. kdyz jsem videla ty "kvetinace" nalihovaru tak mi to prislo jako supr vyuziti ale na 4 (diky bohu) nic takovyho nemame....
    kazdopadne jestli te neco napada tak jdu do toho ;)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VER_MASLE: tak zkus něco rozjet i na praze 4, nejlépe v modřanech hm? ti pomůžu
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    No to neni vůbec špatnej nápad. Jen nevim nestli se do toho mám co montovat protože jsem z Prahy 4 a ne z Prahy 5, pochybuju že kdyby to náhodou klaplo tak bych si taky mohla zasadit mrkev....
    KRISTIII
    KRISTIII --- ---
    VER_MASLE: Díky, ještě mě napadá k tomu tvému návrhu pěstování na Praze 5, zkus najít konkrétního zastupitele (nejlépe někoho ze Zelených nebo někdo koho by taková aktivita zajímala), kdo by ti s nápadem pomohl, nám se taková cesta na Praze 5 osvědčila. Když jsem zkoušeli psát na město sami za sebe, také se nám žádné odpovědi hrozně dlouho nedostalo, další možnost jsou interpelace občanů.
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    Tak držim palce ať to klapne. Dej pak info jak to dopadlo...
    KRISTIII
    KRISTIII --- ---
    VER_MASLE: Měla by být u Konzervatoře Duncan centre, je to ulice Školní, je tam takový nevyužitý pozemek, už jednáme docela dlouho s MČ P4 a vypadá to, že by snad mělo všechno klapnout:). Na úřadě se návrh líbil, takže jej předávají na zasedání Městské rady.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    GALE: ok , zkusím to tedy podle něj:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam