• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YARINHudební festivaly (převážně elektronické a převážně v Evropě)
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    stoji jeste v dnesni dobe Sonar v Barcelone za navstevu?
    DUKON
    DUKON --- ---
    TOOMUCH: ani nevim, mam listek na Pohodu, tak uz to radsi neresim...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DUKON: na co bys tam jel?
    NORTHWIND
    NORTHWIND --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Najdu tady někoho kdo by jel na be my lake 2020???
    DISEN
    DISEN --- ---
    Ahoj! Shanim 2 listky na Garbicz, nevite nekdo o necem? dik
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Nechce nekdo 2 listky na oba dny na Metronome? Za puvodni cenu 1590,- Kc.
    LARK
    LARK --- ---
    ahoj, prodávám jeden VIP vstup na Primavera Sound festival, kdybyste měl někdo zájem

    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SPHEX: ja tam byl od Ct do So, ale uz zjistuji, ze jsem stary a po navratu vzdy hrozne zniceny :) hlavne si musim vzdy zaplatit nocleh i na posledni den a ne se tam motat po meste v sobotu a v rannich nedelnich hodinach jak nejaky bezdak. konec presvedcovani, ze ten posledni den uz v pohode dam :-) navic Nemci meli o vikendu nejakou hippie akci a davem pohlcen a bez moznosti vystupu jsem byl odvezen kdesi na Olympiastadion, kde uz se me zase ujali priznivci Herty Berlin a ja se salou pres hlavu v narvanem vlaku vyrazil zpet.
    jinak pro me letos number1 cela Schaltzentrale.
    YARIN
    YARIN --- ---
    SPHEX: bohuzel:/ uzivej a podej report!
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    nejste dneska nahodou někdo na Atonalu?
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    PRODÁM 2 lístky na Sziget festival (8.-11.8.2018). Cena dohodou. Více info v poště.
    home – Sziget Festival - The Island of Freedom - 8-15 Aug
    https://szigetfestival.com/fr/
    YARIN
    YARIN --- ---
    ja zas letos po par slabsich rocnicich nadsenej z tradicniho meltu, predevsim diky novy sensi stage, o ktery se vic rozepisu pozdejc a pridam naky fotky/videa snad, ofiko shrnuti zatim zde

    Drag show, jazz i pop ambient – hlavní pódium festivalu Melt hrálo všemi barvami | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...zz-i-pop-ambient-hlavni-podium-festivalu-melt-hralo-vsemi-barvami-7567568
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ROBOTON: jj měli a hrali tam treba Andhim, Koletzki, Midas104 no proste chodili jsme tam celkem casto a dost to i zvetsili

    Jo a teda v brozure psali, ze dramaturgii nekterych stagi pustili ruznejm producentskejm skupinam, takze se asi i celkove ta koncepce malicko ozivilia, treba nam prislo, ze Turmbuhne uz nehrala tak tvrde...I sonnendeck docela ozil
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    CMLKA: Takže chlapci od Bachatelzen už měli ofiko program jo? To se potom nedivim, že odčerpali dost návštěvníků ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PSYKUK: v losovacce asi ve tretim kole...prej nejak zvyhodnujou ty, co uz tam byli...mno neco mam ve fotaku, nicmene proste tu atmosferu stejne nezachytis...

    jo a btw jsme poridili stan Fresh and Black v Decathlonu, kterej je tmavej a nejak zvladne drzet nizsi teplotu a asi nejlepsi spani na festaku, co jsem kdy zatim zazila + dobry spunty....ostatne taky ho tam melo mraky lidi, jestli potrebujete novej stan, tak doporucuju
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    CMLKA: lupeny jste sehnali v losovacce, nebo nejak jinak?
    taky o fusiu pristi rok uvazuju. byl jsem jen jednou, ale byl jsem pak uplne nadsenej...
    nejaky fotky nemas?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Tak letos Fusion a bylo to krasne, skvele, uzasne, snad mi to prislo jako nejlepsi z tech rocniku, co jsme byli (3), lidi mi prislo kupodivu snesitelne, akutni problem se zachodem jsem resila jen asi jednou, ze stage v lese se rozvinula regulerni stage s ofiko programem, ktera krasne odcerpala cast lidi, takze mi nepripadalo,ze je vsude tak prervano, lidi mi prisli nejak taky jeste vic mili nez kdy jidny, proste stoji za to!! Porad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam