• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YARINHudební festivaly (převážně elektronické a převážně v Evropě)
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    je to chvili po CTM a to mne rodina neschvali :) skoda, ze ten update presunuli z cervna na zari
    YARIN
    YARIN --- ---
    SKUTRJOHNY: mozna bych zkusil mutek v breznu, pokud chces do barny
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    stoji jeste v dnesni dobe Sonar v Barcelone za navstevu?
    DUKON
    DUKON --- ---
    TOOMUCH: ani nevim, mam listek na Pohodu, tak uz to radsi neresim...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DUKON: na co bys tam jel?
    NORTHWIND
    NORTHWIND --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Najdu tady někoho kdo by jel na be my lake 2020???
    DISEN
    DISEN --- ---
    Ahoj! Shanim 2 listky na Garbicz, nevite nekdo o necem? dik
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Nechce nekdo 2 listky na oba dny na Metronome? Za puvodni cenu 1590,- Kc.
    LARK
    LARK --- ---
    ahoj, prodávám jeden VIP vstup na Primavera Sound festival, kdybyste měl někdo zájem

    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SPHEX: ja tam byl od Ct do So, ale uz zjistuji, ze jsem stary a po navratu vzdy hrozne zniceny :) hlavne si musim vzdy zaplatit nocleh i na posledni den a ne se tam motat po meste v sobotu a v rannich nedelnich hodinach jak nejaky bezdak. konec presvedcovani, ze ten posledni den uz v pohode dam :-) navic Nemci meli o vikendu nejakou hippie akci a davem pohlcen a bez moznosti vystupu jsem byl odvezen kdesi na Olympiastadion, kde uz se me zase ujali priznivci Herty Berlin a ja se salou pres hlavu v narvanem vlaku vyrazil zpet.
    jinak pro me letos number1 cela Schaltzentrale.
    YARIN
    YARIN --- ---
    SPHEX: bohuzel:/ uzivej a podej report!
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    nejste dneska nahodou někdo na Atonalu?
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    PRODÁM 2 lístky na Sziget festival (8.-11.8.2018). Cena dohodou. Více info v poště.
    home – Sziget Festival - The Island of Freedom - 8-15 Aug
    https://szigetfestival.com/fr/
    YARIN
    YARIN --- ---
    ja zas letos po par slabsich rocnicich nadsenej z tradicniho meltu, predevsim diky novy sensi stage, o ktery se vic rozepisu pozdejc a pridam naky fotky/videa snad, ofiko shrnuti zatim zde

    Drag show, jazz i pop ambient – hlavní pódium festivalu Melt hrálo všemi barvami | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...zz-i-pop-ambient-hlavni-podium-festivalu-melt-hralo-vsemi-barvami-7567568
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ROBOTON: jj měli a hrali tam treba Andhim, Koletzki, Midas104 no proste chodili jsme tam celkem casto a dost to i zvetsili

    Jo a teda v brozure psali, ze dramaturgii nekterych stagi pustili ruznejm producentskejm skupinam, takze se asi i celkove ta koncepce malicko ozivilia, treba nam prislo, ze Turmbuhne uz nehrala tak tvrde...I sonnendeck docela ozil
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    CMLKA: Takže chlapci od Bachatelzen už měli ofiko program jo? To se potom nedivim, že odčerpali dost návštěvníků ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PSYKUK: v losovacce asi ve tretim kole...prej nejak zvyhodnujou ty, co uz tam byli...mno neco mam ve fotaku, nicmene proste tu atmosferu stejne nezachytis...

    jo a btw jsme poridili stan Fresh and Black v Decathlonu, kterej je tmavej a nejak zvladne drzet nizsi teplotu a asi nejlepsi spani na festaku, co jsem kdy zatim zazila + dobry spunty....ostatne taky ho tam melo mraky lidi, jestli potrebujete novej stan, tak doporucuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam