• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    WOJTYLA: Mě ten sráč pojme 6 klíčů + jeden nestandard kterej zabírá místo na 3 klíče, flashku na klíčích nenosim, takže patřim k miniaturní části poulace, který to život zjednodušilo.... Co ještě to další nosíš na klíčích kromě klíčů a flashky, smím-li se zeptat...?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    taky myslim, že to je pičovina. ale pro miniaturní část populace to může být fajn.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak mi konečně dorazil ten sráč na ty klíče... mno že by mi to zjednodušilo život to teda ne, dal jsem do toho dva klíče + flashku + mi zbylo na klíčích všechno to další co jsem na nich mel, takže mám tedy navíc ty plechy od toho zjednodušovátka...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: ten je slušnej :)
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    VACA: Dervish, tam sem se zakoukal do Comancheho... Ale ta cena...
    VACA
    VACA --- ---
    Pripadne jeste Cs xl espada, to je takovej obourucni zaviraci nozejk :DD
    VACA
    VACA --- ---
    SHAMAN99: Tak u toho nozejku hodne bude dulezitej ten rozpocet, jak uz tu nekdo zminoval, od toho se bude hodne odvijet... Pak eventuelne muzou hrat roli dalsi veci, jako trea naroky ci preference druhu zajisteni v otevrenem stavu apod...
    Jako trea ten cqc-15, me se libi vzhledove, tvar cepele je to atraktivni, ale brousit to vnitrni prohnuti bude pruda, mam vyzkouseno u kukri...

    :D Nebo si pod pojmem "zadnej priposranej zavirak" predstavujes neco takoveho?:



    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    Co ještě menší...?

    1PC Multi functional EDC tool webbing buckle multi mini knife Molle system tool-in Other Sports & Entertainment Products from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...pcs-lot-32-44mm-American-type-stainless-steel-hose-clamp/663170689.html
    381007
    381007 --- ---
    ASACRA: Podobný pocit mám z Spyderca mojí ženy :) je to Spyderco Dragonfly 2 z oceli H1. Má cca 4cm čepel a je to takovej mazlíček :)

    ASACRA
    ASACRA --- ---
    381007: Mam mensiho brasku Zancundo. Bal jsem se ze pro moji velkou ruku bude malickatej, ale drzi se prekvapive dobre a jako edc nozik je naprosto idealni. Jen mam kazdou chvili pocit ze jsem ho stratil :D
    381007
    381007 --- ---
    CENOBIT: k vose se přikláním taky :) je to supr nožejk :) Korát jsem ho vzal v Coyote-black verzi a černění se z něj olupuje... Ale co se týče řezivosti, ostření, držení ostří, super... :)
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    CENOBIT: Eh, to mělo patřit Shamanovi99

    SHAMAN99: Anebo, teď jsem si pořídil na denní nošení ESEE Avispa, mám ho cca 2 měsíce a zatím mi dělá jen radost, lehkej, skladnej, v kapse ho necejtíš a přitom je to 5 palců...
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    STENNY: manželka si tam objednala střevíce na svatbu, pochopitelně měla na svatbě jiný :)
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    STALK: Tak jestli chceš vyloženě nějakej meč, tak můžu doporučit jakoukoliv 350 od Zero Tolerance nebo R.A.T. 1 v x variantách... ani s jednim neuděláš chybu...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MONOEGO: imho je to uz dost penez. Za podobny penize uz koupis boty u nas, vyzkousis a tak..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOEGO: to má rozhodně smysl, protože díky tomu my všichni zjistíme esli jsou to šunty nebo ne a co to vydrží:-D
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    pravě, žena si tam vybrala nějaký trekkové botky cca okolo 50dolárů, žadnej velkej zazrak vod toho nečekám, tak jako do lesa a na vejlety po čr,, MA SMYSL TO KUPOVAT..? NEBO TO BUDE ŠUNT..
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jestli si někdo z AliExpress kupoval boty, tak by mě zajímalo, co přišlo a jak to drží...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    mě ta doručovací doba mezi 3-5 týdny maximálně vyhovuje. Občas, když mám splín, tak brutálně šopuju sračičky po pár dolarech a časem to začne chodit a to je radosti, když si člověk už ani nepamatuje, co si objednal, jak dárky od hodnýho strejdy z číny :D

    Jinak vždy vše v pořádku, až na pidi nožík na klíče, kterej se někde ztratil. Stál snad dolar, tak jsem to neřešil..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOEGO: vždycky dorazilo, respektive v naprosto drtivý vetšině, pokud nedorazilo tak jsem dostal prachy zpět. Používám tu free přepravu v tom je to kouzlo. Trvá to tak 3 - 5 tejdnů než to dojde. všechno jsou to samozřejmě fejky. Ale zhusta velmi kvalitní...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam