• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WICKING
    WICKING --- ---
    CENOBIT: wtf je hg vybrus?
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    WICKING: Já dost dlouho tahal enduru 4, mám rád tu velikost, štíhlost, držení a celkovou ergonomii tý kudly, ale strašně mě krkal ten hg výbrus, nic podobnýho už mi nesmí domů...
    WICKING
    WICKING --- ---
    Spyderco Police co nosim a pro porovnani fix

    BRABI
    BRABI --- ---
    HANZEL: to má fakt 8 palců nebo je to v cm?
    VACA
    VACA --- ---
    Pro ilustraci 585 mini barrage co nosim..

    VACA
    VACA --- ---
    CENOBIT: hele no, ono se to ma trochu jinak. Ja mam na edc malinkatou a podle myho nazoru decentni minibarrage, nemuzu si ten nozejk vynachvalit, mam ho prez 5let, kazdej den u sebe, chodi naprosto spolehlive a ani po letech nikde zadna vule a nic se nepovolilo (kdyz nepocitam ze sem za teh 5let parkrat utahl klip ale spocital bych na prstech jedne ruky), navic je to podle myho nazoru fakt festove konstruovavnej nozik, vzhledem ke svoji velikosti. Spoustu lidi mini barrage nijak nevzrusi designem, ale me se celkem libi, je takova "hodna" a nepohorsuje ani ve spolecnostech nenozove zalozenejch :)

    Nicmene protoze trpim urcitou obsesi co se tyce nozu, nejak se mi vkradlo do hlavy ze bych rozsiril sbirku o nejaky poradne osklivy zubaty cerneny tanto, ve kerym se setkavaj vsechny veci co sem na zaviracich vzdycky zatracoval... Totiz ty zuby, ten us tanto tvar a to cerneni :) nevim proc mi takhle jebe v hlave ale nejak to proste prislo. No a STENNY mi doporucil tenhle hypercool poradne osklivackej darkops tanto (na videu je netanto verze, pac videa s tanto verzi nebyly tak ohromujici velikosto, asi protoze tady to recenzuje zena)
    A jo ja musim rict ze by se mi tenhle spalek zeleza ve sbirce vlastne libil, splnuje vsechny naroky na poradnou osklivackou zubatou kudlu :D jenomze to ma hacek, chtej za to sest litru, coz na jednu stranu chapu a respektuju, ale tolik do toho (nastesti?) proste nedam, to uz bych si snad radsi vzal nejakyho lesaka od dohnalu...
    Nicmene ten darkops tip kudly sem musel poslat dal, protoze SHAMAN99 zase hledal neco co nevypada jako priposranej zavirak, coz tenhleten "stratofighter" (ten nazev fakt sedi:) podle me splnuje na 110% :D

    ;)
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    VACA: mam podobne zkusenosti a podobny nazor.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: takze dnes tihnu spis k ruznejm axisum a tak celkove mam prehnany nesmyslny na pojistku :)
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: ja jsem nemyslel otazku rychlyho zavreni...

    Ja mam proste na backlock blby vzpominky z detstvi... Kdyz sem byl malej, neco sem rejpal na spalku zavirakem, samozrejme naprosta volovina co sem s tim tenkrat delal, ale pamatuju si jak sem se za nuz zaprel a vlastni vahou se do nej polozil. Nejakym zpuseobem jsem si v tu chvili dlani stiskl ten backlock, v ten moment to povolilo a nasledky snadno domyslite... Jeste dneska trea po trea dvaceti letech najdu tu jizvu prez dva prsty a na ukazovacku hmatem to misto...

    Jako ja nechci rikat ze je to nejaka vypovidajici hodnota backlocku, ten nuz byl taky uz kdovijak starej a ochozenej, asi to taky nebyla zadna kvalita. Navic ten backlock u tohohle hrozivyho zaviraku pri ty sirce toho zamku a celkovy masivnosti bude asi taky nekde jinde. Ale vis jak, vzpominka ze steneciho veku... :D
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    ZKAZA: co se tyka low-cost noze mam super zkusenost s...

    Hunting Knives 768 Outdoor survival Knife 440C Stainless Steel Sliver Blade 8" Length Free Shipping-in Hunting Knife from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...40C-Stainless-Steel-Sliver-Blade-8-Length-Free-Shipping/1616280780.html

    jestli je to fakt 440C nepoznam, ale brousit jde pekne a chvilku si ostri udrzi (podle cinnosti samo)... super rukojet co neklouze a idealni tvar... no a zpracovanim rozhodne nevypada na 2 stovky...

    obecne musim rict ze se cinani ty noze uz celkem naucili delat (aby ne kdyz uz tam vyrabi naprosta vetsina vetsich nozirskych spolecnosti) a uz mam objednany dalsi kousek na test + 1 vyhlidnuty pro budouci objednavku...
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    REDSNAKE:
    ZAPPO: Brousil jsem zatím jen lehce - tenhle má bejt do žiletky. Jinak nevím ocel (440?) určitě nic extra - brousit to jde. Spíš se bojím, jak bude ostří držet.
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    VACA: Jako všechno dobrý, kvalitu nezmiňuju, ta je naprosto špičková a máloco nebo jestli vůbec se tomu něco vyrovná, ale upřímně - vám se to líbí? Vypadá to jako číňan, neni to na tahání ssebou po městě páč ti to urve kapsu, jestli se to tam vůbec vleze, maximálně tak do batohu ale to pak ztrácí smysl... a tak bych mohl pokračovat.
    Jako do lesa ok, když chceš ubodat medvěda nebo kance face to face, nebo pokud jezdíš na vejlet do Afghánu louskat s tim obrněnce a máš to pověšený na vestě neřeknu ani popel. Ale jako kvalitní edc kudla mě to přijde zhůvěřilý...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Back lock je nejlepší zjištění bojových nožů existuje nezapomeň že potřebuješ aby se ti to boj nezavřel do ruky rychlý zavírání není primární funkce
    VACA
    VACA --- ---
    STENNY: tak sem na to kouknul na ty jejich nozejky.
    ...Dopr**le, to je ku*evsky velkej zavirak!

    Dark Ops Holdings Stratofighter Tactical Fighting Folder Knife DOH115 Unboxing
    http://www.youtube.com/watch?v=93-3YNON51Y


    Tak si rikam ze by to mohlo zajimat SHAMAN99, protoze to neni teda moc priposrany, ani rozmery ani masivnosti... Jen skoda toho back-locku zaslouzilo by to nejaky sofistikovanejsi jisteni
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    ZKAZA:
    REDSNAKE: Já mám trochu obavu, že něco podobnýho jsem měl když mi bylo asi sedmnáct nebo tak. Přesně - z armyshopu atd. Imponovalo mi, jak je to těžký:)
    A byl to úplně nenabrousitelnej krám - na kameni, na "strojku", úplně nic. Bylo to prostě tupý.
    VACA
    VACA --- ---
    STENNY: super, diky za tip, kouknu na to! Ja tudle zhuverilost proste potrebuju ve sbirce mit :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ZKAZA: Co je to za ocel? To už jsi ho zkoušel brousit?
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Nic moc drahýho, ale láska na první dotek! Popravčí nástroj a stahovák parádní. Jen pouzdro china - půjde do kydexu... Ani jsem to nekoupil na žádným úžasným místě - armed.


    STENNY
    STENNY --- ---
    VACA: Je fakt, že ta kapesní navaja není úplně veřejnost-friendly, ale když mám dva metry, tak to nepůsobí až zas tak rušivě... krom jídla s tím zas tak často věci neřežu, jinak bych taky volil cosi menšího.

    Pokud chceš do sbírky zubaté zavírací tanto, hypertacticool kudlu vymyšlenou na zapichování teroristů skrz dveře GAZiku, tak jednoznačně DarkOps.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: ja pevne doufam, ze to zdredukuje me klice od bajtu (8mi bytu/mist) a ze tedy svazek nebude tak rozmerny, zvonivy, obleceni drasajici a tak podobne.
    mam extenzi 2-16, dam vedet, kolik se jich tam vleze
    ale dostanu se k tomu az dnes ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam