• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WICKING
    WICKING --- ---
    VACA: Jo to jo, musi se opatrne, ale ty tepelne vlastnosti jsou proste uzasne!
    VACA
    VACA --- ---
    WICKING; LA_PIOVRA: na druhou stranu musim ale rict, ze ten shemagh s pasminy ma i svoje uskali, zejmena tim jak je to jemna tkanina, tak suchej zip, to je totalni zabijak. Na to si clovek musi davat fakt bacha, jakmile se to prichyti do suchyho zipu (a ze se to prichyti zatracene snadno uz jen letmym dotekem), nemate sanci to odlepit bez nasledku... Vytahaj se z toho ty vlakna i jednotlivy svazky, da se to sice trochu opravit kdyz ho rozprostrete a napnete postupne ze vsech stran, trochu se to zatahne spatky, ale uz to proste neni ono

    Je to pomerne tenky, ale izolacni vlastnost je presto fakt skvela! Kolikrat bych mel tendece to z krku nesundat ani v interieru, teplotne to uplne splyne s telem a je to tak jemny ze ho na krku ani nevnimate..

    Nicmene rozmerove je o trochu mensi nez klasickej velkej shemagh, mozna nejakej jejich druh uspory vzhledem k materialu... Ale ma to i vyhodu, a to sice ze zbaleny do kulicky to je uplne smesne malinkatej uzlicek, coz je zase dilem toho materialu.
    Suma sumarum to vzhledem k jemnosti tkaniny neni takovej ten klasickej kus hadru co vydrzi vse, clovek na to musi davat trochu pozor a vyhnout se kontaktu se suchym zipem, coz dnes v nasich zemepisnejch sirkach kdy tim je poseta temer kazda bunda nemusi bejt uplne jednoduchy... Stve me ze jsem jich neprivezl vic... :(
    INF1466
    INF1466 --- ---
    GILDARIUS: mam sice jinej model co už nedelaj ale stejném materiál - tři vrstvy lamina a materiál fakt super http://eshop.hannah.cz/bunda-hannah-maverick-man-3950.html
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    poradíte mi bundu nepromokavou bundu (nechci softshelku) na občasné výlety do přírody, taktický vychytávky netřeba, barva libovolná (může být i křiklavá)

    Původně jsem měl bundu od 4F ale rozlepily se mi ty vodotěsný švy tak mi vrátili prachy a bundu přestali vyrábět :(

    cena tak 3k ?
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    SHAMAN99: Jeste nejsou na svete, ale troufnu si rict ze za to rozhodopadne stojej:)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    A jaky jsou ty opasky od Pavka? Stoji to za to? :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHAMAN99: Jestlis chtěl otvírák a zavírák v jednom, měl sis koupit Enduru Wave, tou "vlnkou" se otevírají lahve vcelku pohodlně :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    WOJTYLA: ja myslel, ze je to otvirak a zavirak v jednom :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHAMAN99: sorry kamo ale jsou to dve kudly v jedny. Celkem nevelkej zavirak a do toho velka kudla. Mysleno uchopem.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    diky za rady, objednal jsem si spyderco paramilitary2, takze jsem dik wojtylovi o trojku lehci, diky voe... :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VACA: netreba se jezit, ja jsem to vubec nemyslel nejak utocne nerkuli zle:)
    Naopak salicka z pasminy zni hezky, sam saly z pasminy vozim kamaradkam, maminkam apod. a s uspechem z Ind/Pak, kdybych videl shemag z pasminy, koupim ho 100% taky.
    WICKING
    WICKING --- ---
    VACA: uaaa shemag z pashminy? to chci, chci, chci!
    VACA
    VACA --- ---
    :) nj, kdyz myslis. Nejspis to neni utkany primo a af, ale jedno je jisty, shamag utkanej z pašmíny se mi nepodarilo napr. na internetech nikde sehnat... Proto me tak trochu sere ze sem jich neprivezl vetsi mnozstvi (myslel sem si totiz to sami co ty), nicmene teda hlavne vzhledem k pouzitymu materialu je to uplne, ale fakt uplne jinej pribeh nez shamagy co koupis tady, a vedle, a na internetech, a na ebay... Bohuzel..

    Ja jsem to v tom predchozim prizpevku myslel spis jako humor, jestli to z toho nebylo jasne uz v ty druhy vete... Ale nas vilet tam evedinte nema zadnou vypovidajici hodnotu, protoze spoustu (nejen) prazaku o tom asi vi vic nez my co jsme se tam meli moznost podivat...
    Kdyz tak me jeste pouc o svejch zkusennostech


    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VACA: no, ja ti nevim mimikry, arabska pokryvka hlavy z Afg:) (patrne vyrobena v Cine, jako vse v Afgh:)
    VACA
    VACA --- ---
    SHAMAN99: Ale tak to vis ze jo! Hlavni je, aby mi nespadly kalhoty kdybych se z toho nahodou posral, takze se uz tesim na heavy duty cobra belt od Pávka, na kterej pak povesim Konol Aeternus, do keryho tedka busej na olympu ;D

    Shamag utkanej z pašmíny jsem si pro jistotu privezl z primo z afghanistanu abych mel dobry mimikry... :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    tak co? pripravujete se nejak na svatou valku? :D
    WICKING
    WICKING --- ---
    CENOBIT: Jaj, tak to jo. Tak to mi nevadi :)
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    WICKING: Dutej výbrus, mě se s tim prostě blbě řezalo cokoliv, od klobásy po všechno... Ale podle mě to je tou Endurou, mohlo by to bejt vybroušený vejš a bylo by to lepší...
    WICKING
    WICKING --- ---
    CENOBIT: wtf je hg vybrus?
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    WICKING: Já dost dlouho tahal enduru 4, mám rád tu velikost, štíhlost, držení a celkovou ergonomii tý kudly, ale strašně mě krkal ten hg výbrus, nic podobnýho už mi nesmí domů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam