• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: já nevím,přijde ti,že klíče na jednom kroužku nějak zvyšují množství věci,co máš po kapsach? ale ano,ten svazek už byl celkem velkej, keysmart to vyřešil.
    kdysi jsem měl ještě cely svazek s klíči od firemního skladu,imho tak dalších 12 kousků.
    problém je ale jen to, jak to trčí do stran,váha a velikost nikoliv.
    a keysmart to vyřešil, jak říkám
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LORD_WANG: To pro me zni jako zlej sen, ja se snazim mit toho po kapsach co nejmin :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: mam jich 12 a to jsem některé vyřadil jako EDC not needed. míval jsem jednu dobu klíče od bajtu, tedy od osmi bytu ;)
    teď mám branka-dum- byt, od mámy branka-dům+garáž,dva od domu rodičů přítelkyně, dva od zkušebny a dva od babičky. nikoho zjevně nebaví chodit stale otvírat a navíc všechna ta místa navstevuji občas i bez přítomnosti obyvatel,samozřejmě s jejich vedomim. míval jsem ještě klíče od bytů tří kamarádů. částečně je to tím,že bydlím na kraji Prahy, kam v noci nic nejede a tak občas přespavam tu či onde.
    btw. mám ten keysmart přes Id TIMA a je to fajn, i když za ty prachy to je teda hrozná hovadina.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TABORACEK: ano. vítej
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    jsem tu spravne v klubu o domovnich pristupovych systemech?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Protoze ti narusta mnozstvi typu klicu, o ktere se musis starat
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TABORACEK: Ja vim, ja jsem si ten termin pro ne vypujcil. Normalne se jim tu rika jinak, ale smysl vypovedi snad zustal zachovan :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BLOWUP: bigoš je obvykle prislusnik vojesnkeho motostreleckeho druzstva, pripadne pozemniho vojska (pechota). Jestli maji stavbyvedouci ve svycarsku na stavbe opravdu bigose, tak se mi ta zeme libi vic nez jsem si myslel...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Proc je problematicky aby studenti meli klic jen od pracovny a nikoli od baraku? Proste dostanou klic kterym jde otevrit pracovna ale barak ne...
    S tema duchodcema to ale chapu, mame v praze byt a ty schuze majitelu byly opravdu nezapomentuelny :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: Tomu nerozumim, protože v tomhle modelu se baráky zamykaj. Ale fakt je, že v Čechách jsem to neviděl ani v novostavbách.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CROSS: Coz zacina byt problermaticke v okamziku, kdy studenti muzou mit klice od pracovny, ale ne od baraku.

    BLOWUP: Protoze v padesatejch se to nedelalo a ted by to znamenalo donutit deset dochodci ke zmene kovani. A to se nestane,
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    COQUINE: Ok....
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Proc by to melo byt na hovno??? To normalne funguje, nebo si myslis ze takovyhle situace tu nejsou?
    Kdyz stavim barak s deseti bytama, tak zadam firme aby dodala klice podle tzv. zaviraciho planu. Tam je stanoveny kterym klicem se ma dat co vsechno otevrit. Potom kazda partaj dostane svy klice spolu s certifikatem na dodelani dalsich, a je to vyrizeny. A v kancelari dtto.
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: On myslí systém, kdy každej klíč od bytu v daném domě odemkne taky vchod do domu. Je úplně jedno, kdo je čeho majitel. Je to věc domluvy.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    BLOWUP: ze si spoustu veci neumis predstavit, jsem si vsimla z jinych diskuzi :) ale jinak klic od vchodu baraku, dva klice od vchodu do bytu, schranka, garaz, auto (to tam ale necpu), jeden prace, jeden sklep
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Akorat je to uplne na hovno, kdyz potrebujes lidem davat a odebirat klice podle poreby (prace) nebo nema barak jednoho majitele, ale kazdej byt jinyho.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Ok, tak to bude to vysvetleni.
    To je zajimavy, ponevadz nasi stavbyvedouci to praktikujou i s nejakejma bigosema na stavbach, to neni nic k nezaplaceni.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Ne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Ok.. Ponecham stranou tu chatu - urcite existuje duvod ten klic mit stale u sebe - a zeptam se na tu praci a dum: u vas se nepraktikujou zamykaci systemy?
    Myslim tim, ze kazdej ma jeden klic kterym jde otevrit jak barak, tak prave jenom jeho byt? Dtto v praci?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak ja sem v jednu chvili mel 2 klice od bytu (barak, byt), klic od skrinky v lodenici, 3 klice od prace, 2 klice od pritelkyne a klic od chaty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam