• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    INF1466
    INF1466 --- ---
    IHNAT: tak neni vsechno jen MRE, ale taky treba FSR(tri MRE v jednom), ale oni maj kazdopadne ohrivadlo soucasti kazdyho
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    INF1466: Neni to treba tim, ze v MRE je jen jedno jidlo k ohrati a ostatni maji tech jidel v jedne davce vic a lihac se da vickrat pouzit?
    INF1466
    INF1466 --- ---
    VACA: jj lihovej varic.. ale proc maj amici a emiraty chemicky a ostatni vcetne nas lihovy netusim :)
    VACA
    VACA --- ---
    INF1466: u spanelska a francie by me zajimaly ty "skladacky" co jsou videt vlevo na obrazku. Patrne lihovy varice, zejo? a tak si na druhou stranu rikam kdyz amici maj v mre "bezohnovy" chemicky ohrivadlo, proc frantici jeste jedou lihovy varice...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CROSS: hlavne stejne vyklad je na tech panech a pani u rentgenu a "opravne prostredky" moc nemas. Imho o nej brzy prijdes.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    PRAASHEK: ono jist ty umely pribory bude asi taky hodne velkej survival :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ve francii si pochutnávají na lahůdkových zápalkách, ňamy ňam :)
    INF1466
    INF1466 --- ---
    v Milane probiha vystava vojenskych jidel z 20ti zemi:)

    ukrajina

    francie

    thajsko

    spanelsko

    izrael


    a dalsi na odkazu nize pripadne v milane :)
    military field rations of 20 international armies - an exhibition curated by giulio iacchetti
    http://www.designboom.com/design/giulio-iacchetti-military-field-rations-triennale-01-16-2015/
    CROSS
    CROSS --- ---
    Máte někdo praktickou zkušenost s lítáním s Leathermanem Style PS? Píšou travel friendly a do letadla OK, ale s těma nůžkama se mi to moc nezdá.
    KLON
    KLON --- ---
    na zimu mám kotníkové ECCO s gore-tex a jsou super, díky tomu vydržím celý den v kanclu a přesto noha dýchá a hlavně vypadají slušňácky (černá kůže, jako společenské polobotky)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ja zas nepotkal pohodlnejsi boty nez nike.. ale je fakt ze sem toho moc neozkousel..
    WICKING
    WICKING --- ---
    RIVAN: jojo Ecco potvrzuji. Mam troje, kupoval jsem tu levnejsi sadu s celolitou podrazkou a chodi se mi v nich lip nez v Nike... jsem na boty pinktlich, pac mam klouby ze sportu v nic moc stavu :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RIVAN: kamo mám dvoje ECCO boty a super... mám je jako že business casuall a nejlepší co jsem mel co se týče pohodlí nohy...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    381007: Ty moje neměli tu "traktorovou" podrážku, ale klasickou. A byly fakt super. Jinak Ecco zatim vypadá nejlíp, v pondělí je zajdu omrknout.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RIVAN: Ok. Ja asi presne nepochopil o co ti jde, proste "polobotky" je pro me jak zjistuju nejak moc abstraktni pojem. Tech druhu panskejch bot na ktery by mohl pasovat mi prijde hodne a hodne navzajem odlisnych a asi bych je hledal u jinych vyrobcu. Eh, nevsimejte si me, proste si tu neco sam sobe vykladam :)
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    BLOWUP: Ano dělá, ale měl i klasické černé polobotky s normální podrážkou, problém je, že na eshopu už je nemají.

    Jinak díky za tipy, omrknu to.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RIVAN: Ja se asi zeptam blbe, ale chapes pod pojmem "polobotky" neco jinyho nez slecna v obchodu s obuvi? Dr. Martens dela asi spis nejaky bagancata, ne?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    RIVAN: Business mam znacku ecco, a smart casual CAT... Oboji vysoka kvalita, ale ty ecco jsem musel nejdriv trochu vyslapnout nez jsem v nich mohl vydrzet celej den...
    WICKING
    WICKING --- ---
    RIVAN: Bates ... u nas bohuzel blbe k sehnani
    Pripadne na biz a pritom gut jsou Ecco
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam