• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    AZIM
    AZIM --- ---
    VACA: jde o silu strihani, zajima me jak silny jsou ty lekarsky nuzky ... zachranarsky nuzky by meli strihat mince bez problemu ...
    WICKING
    WICKING --- ---
    OTAKAR: X-ray me zajima. V jake barve a jake cene prosim? Pripadne PM.
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: cim min veci, tim vic edc, ja to rikam furt :D zajimalo by me jak na to ted jsi, uka!

    TABORACEK: jo ja netvrdim ze raptor je ekvivalent, samozrejme ze neni.
    Spis sem to myslel tak, ze raptor za dva litry mi vzdycky prisel jako pomerne draha sranda s pomerne uzkym vyuzitim. A ted tu pred sebou vidim naramek za 2x tolik, kterej se mi sice jako napad libi, ale nevidim tam tu uzitnou hodnotu v pomeru k porizovaci cene...

    Priznejme si ze i tim jakou na to nasadili cenovku jde spis o stylovej konfekcni doplnek s nejakym eventualnim vyuzitim, nez jako primarne o tool. Nevim na me z toho jde tenhle pocit, i vzhledem ke zpusobu jakym to leatherman prezentuje a hlavne kolik za to chce v porovnani s jinejma jejich toolama, ze proste leatherman otevrene zacal delat modni doplnky, i v kontextu s hodinkama "leatherman" co k tomu nabizej.
    Jen se delim o svuj feeling, nechci to nijak zatracovat, naopak zajima me az si to nekdo koupi a rekne jestli tam maj silon v teh zavitech, nebo jestli se mu na tom ty srouby neustale povolujou, az rekne jak obstaly ty tenky meziclankovy spojeni v tahu kdyz se tim pokousel povolit matici, a zbytek naramku pouzil jako paku protoze jednim dilkem by to nikdy nepovolil... Apod..



    AZIM: sakra proc bych mel nuzkama prestrihavat desetikoruny? Desetikoruna je funkcnejsi v celku, da se za to koupit treba horka cokolada v automatu, a nebo, kdyz jich nastradas dostatecny mnozstvi, tak treba i nejakej ten leatherman. ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR: cive kde máš Bibli?:-DD
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: v každý správný recenzi na messenger je nutno mít aspon 4 propisky!!!!


    OTAKAR: taky bych měl udělat fotku, dlouho jsme tu nikdo nic nepráskli
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Hm, já se o minimalizaci snažím celou dobu, ale prostě mi přirůstaj "nezbytnosti" :)
    Schválně to vyfotím. Bude zajímavý porovnat edc před a po.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR: no já už jsme v ty fázi minimalizování, fázi hromadení už mám za sebou:-)) vejdu se konec koncu do kapes u džín v podstatě...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: No hele, půl roku mi stačil. Pak přišly dva různý kurzy a na edc jsem o kilo těžší :) Normálnímu člověku by měl stačit v pohodě, ale pro našince to je fakt malý.
    WOJTYLA: No já měl právě starýho messengera, ale chtěl jsem jinou barvu a tak dlouho jsem uvažoval nad velikostí, i jsem byl přímo na prodejně a zkusil, jestli se do toho moje edc vejde, až jsem dospěl závěru, že ten nejmenší bude super. Chyba to byla!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR:
    WOJTYLA: nicméně sám sem nad tim Mikem uvažoval... je to fakt tak malý? nák poslední dobou nosim čim dál mín vecí EDCčkovejch...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele fakt ty paka tahaj takhle vobří bibli sebou furt?

    5.11 Tactical Rush Mike Messenger Bag
    https://www.youtube.com/watch?v=fwXvfeDTjKE
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR: to je tak když nekdo vymejšlí píčoviny, místo aby si rovnou koupil Messenger velikost (lima):-DDD
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Neměl by někdo zájem o 5.11 tašku RUSH Delivery Mike (tzn nejmenší verze messengera) nebo Xray (největší)?
    První nosím jako edc, ale není jinak moc ošoupaná, vozí se hlavně autem. Každopádně se už do ní nevejdu, nějak se mi rozrostla edc výbava. Xray je naopak zbytečně velký, chtěl jsem ho na střelnici, ale nakonec to řeším jinak, takže mi zbytečně leží doma.
    Možno k vidění v centru, ceny dohodou, ale vstřícné!
    AZIM
    AZIM --- ---
    Vyhnete se vsemu na cem je jen trochu jmeno toho dementa beara gryllse :D:D:D
    -
    az ted jsem si precet nastenku a vazne ROFL
    AZIM
    AZIM --- ---
    VACA: prestrihnes s tim desetikacku ?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WICKING: Jinak teda cetl jsem to chronologicky a nevim, jestli se ta zaruka vztahuje na poskozeni vyteklejma bateriema, takze to si radeji predem zjisti na jejich webu...
    VACA: Raptor je ale uplne jiny naradi nez thread...

    Jinak s tim threadem se prosimvas vsichni uklidnete. Zajimavy je to pro lidi, ktery hodne cestujou letadlem a chtej mit nouzovy naradi po ruce. Pokud u sebe muzete mit nejakej plnotucnej multitool, tak je snad jasny, ze ho u sebe mit budete a nebudete blbnout s naramkem...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LORD_WANG: No dneska jeden neví :D
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    SHADDIE: moh by je za to nekdo zabit, zeano :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LORD_WANG: ehm, neodpustím si rejpnutí - a dělaj i halal menu? já jen aby nebyli netolerantní :D :D :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STEPNI_VLK: rekl bych ze je to presne ten typ nastroje, kerej budes takhle jednou drzet nad nejakou zmeti soucastek/dilu etc. kdy by si tim mel dat dohromady a jediny co si budes rikat bude ze si ja debil za ty prachy nekoupil normalni multitool :)
    VACA
    VACA --- ---
    AXTHEB: souhlasim ze z blata, a ze to bude stat za hovno. Ale teh par dolaru bych jim za to dal, na to abych to parkrat pouzil a zjistil ze pro to pro me v praxi nema vyznam by to stacilo. Ale za 200$ takovouhle volovinu... To uz bych si radsi koupil leatherman raptor za polovinu ceny tohohle, a ve finale by mi udelal daleko vetsi sluzbu.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam