• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Je libo tacticool náramek? ;) Na konci roku bude dostupný dokonce i ve verzi s hodinkami (quartz švýcarské výroby se safírovým sklíčkem)..



    The Leatherman Tread is crafted of high strength, corrosion resistant 17-4 stainless steel links that include two to three functional tools each, making a total of 25 usable features like box wrenches and screwdrivers available at a moment’s notice.

    http://www.leatherman.com/on/demandware.store/Sites-leatherman-Site/en_US/Blog-ShowPost/?p=705
    VACA
    VACA --- ---
    WICKING: a co se pokazilo? O opravnym miste nevim, ale maglite dneska mj. prodava ledkovy moduly jako upgrade ktery pasujou do jejich zarovkovejch baterek...

    Sice by jsi tim prisel o to pekny hrejivy svetlo ze zarovkovy, ale zase by jsi tim ziskal vetsi svitivost a spolehlivost...
    SPIRALCZ
    SPIRALCZ --- ---
    MultiTool s píšťalkou a křesadlem jsem čekal spíše od pánů z Gerberu
    NEW Leatherman Signal SURVIVAL / Bushcraft Multi-Tool - SHOT Show 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=-o9d2O-1Gqs
    WICKING
    WICKING --- ---
    Lidi neznate nejaky misto v Praze opravuji Mag-Lite?
    381007
    381007 --- ---
    ASACRA: nikdy jsem expres menu nejedl = nemůžu :(
    381007
    381007 --- ---
    TABORACEK: Potřebuje oficiální výrobní prostory schválené pro výrobu konzervované stravy, modernější baličku, kde balí v ochranné atmosféře, milony razítek a podpisů. Celkem investice za ČTYŘI MÍČE = nereálný. Objednat to jde v jakýmkoli množství, je možný si vymyslet i jiná jídla (nemá problém uvařit cokoli i na objednávku, ale je to hold v šedé zóně, protože s tím jednoduše "ven" jít nemůže, po započtení všech nákladů by ty jídla stály nesmysl...
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    381007: dokazes OFP porovnat s expresmenu?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    381007: Hele s tebou je to tezky, vzdycky prijdes s necim takovymhle jako ze mame super duper tadyto a pak hned dodas ze to vlastne neni k mani. Takze vyrid kamosovi at nesere a udela web a zacne to prodavat. Jaky potrebuje bumazky je mi sumak, me to treba vubec nezajima...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nechci být zase za debila, takže opatrně:
    Tohle už se tu mihlo? :-)
    A Leatherman Bracelet Puts 25 Tools On Your Wrist 
    http://gizmodo.com/a-leatherman-bracelet-puts-25-tools-on-your-wrist-1681104701
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    STENNY: jj. na tom druhem obrazku tady je to i videt. ty dve konzervy vzadu.
    STENNY
    STENNY --- ---
    LORD_WANG: Za 250-300 super, jestli jsou v tom dvě hlavní jídla... do toho bych taky šel. Stejně MRE většinou rozbaluju předem a s sebou beru spíš komponenty, kvůli objemu.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WICKING: nemůžu slíbit, ale zkusím
    WICKING
    WICKING --- ---
    LORD_WANG: Mno, to kdyby se podarilo zjistit nejaky kontakt bylo by to super!
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WICKING: jo a frmre je koncipovano na víc porcí, možná celý den,tzn jsou v něm dvě různá hlavní jídla (taky myslím 250-300g) a spoustu dalších dobrot. já kupoval za 250-300. ale stojí to za to. jediné, co my chybělo, byla bílá vlajka ;)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WICKING: nevím,blbě. já koupil nějaká přes aukro a nějaká přes fb. někdo mi říkal o levném stálém zdroji, zkusím zjistit
    WICKING
    WICKING --- ---
    LORD_WANG: A FR MRE se shani kde? To chci ochutnat :)
    BTW: na MRE mam jeste rad, ze kdyz to rozbaluju, tak si pripadam jak o Vanocich, vzdycky to je takove prekvapko jestli tam budou zrovna patriot cookies nebo vanilkovej puding
    WICKING
    WICKING --- ---
    NAVARA: Bod. :) jsem tard
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    381007: souhlas se vším, co říkáš, je to super,nicméně dle popisu je OFP až nápadně podobné Express menu http://www.expresmenu.cz/ . tím nechci nic naznačit, jen že jde o stejný přístup,filosofii apod. cena podobná, balení takřka stejné, chuť velmi dobrá.
    také tím nechci brát kšeft tvému kamarádovi, sám si něco na zkoušku objednám,ale je tu i alternativa.

    dále mám dobré zkušenosti s Adventure menu,což byla pulkilova jídla i s rýží apod.

    no a nejraději mám francouzská "MRE". cena a dostupnost horší,více obalovych materiálů a do terénu se to tahat asi nevyplatí, ale je to velmi chutné,pestré jako MRE ve smyslu rozličné skladby hlavních jídel, pochoutek, příloh apod. a všechny komponenty jsou imho kvalitní. za hlavní jídla by se nemuseli stydět v leckteré restauraci,tycinka z 60% čokolády mě dostala,pastika naprosto dokonalá atd.
    je to dobré na morálku a člověk si fakt pochutna
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    381007: No pěkný, dělá i něco pro opravdový chlapy co nejí maso? Viděl sem tam rýžovou kaši, tak možná toho dělá víc..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WICKING: je to na nich napsaný :) 2 roky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam