• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LOOCAS: Se snad smažu :D
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    SHADDIE: Awww... teď jsi zkazil tu atmosféru z toho EDC... :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: obě ty patrony na klíčích jsou samozřejmě delaborovaný na přívěšky :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Moje kapsy:

    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    Kapsy:

    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    VACA: Pistole je to úžasná, to souhlasim, jinak bych jí nenosil. :) Co se hospod týče, když zavítám, tak, samozřejmě, neozbrojen. Nosim jen za střízliva. :)

    Páčidlo je Boker Vox, koupil jsem ho na e-bayi. Stejně tak ten CRKT K.E.R.T.. Stejně tak tu vývrtku :D Flashku, píšťalku, svítilnu i toho Leathermana jsem koupil v ČR.
    VACA
    VACA --- ---
    LOOCAS: sakra, jeste ze ziju ve svete kde u sebe nemusim kazdej den tahat bouchacku s nahradnim zasobnikem :D
    ale neber to jako nejaky popichovani, je to proste uz takovej zivotni styl a ja to respektuju... Jenomze ja casto rad vymetam hospody a jiny podobny zarizeni, casto pak jdu domu v opojeni apod.. no a tyhle dve veci dohromady proste nejdou, ani nemuzou... Jenomze me tenhle zivotni styl tak nejak vyhovuje vic nez ta zodpovednost a starostlivost s takovouhle veci za pasem...
    Ale zaujalo me to "pacidlo" jak mas na klicich, prosimte kde se nechaj sehnat takovyhle veci? Jinak je peknej ten sig a prej je to vyborna pistole...

    OTAKAR: jj nabijecka, ale zaroven to umi fungovat i jako 5v usb zdroj pro nabijeni ostatni elektroniky, ne?
    mam v podstate to samy jen s jinym designem. taky jedu 18650, dokonce je to muj oblibenej zdroj, tyhle akku umej davat solidni proudy, kam se na to hrabe tuzkovka... me to jenom nejak zkreslovalo velikostne mi to prislo nejaky maly na tvojem obrazku...

    OTAKAR: jinak teda klobouk dolu, obdivuju ze nosis to suseny maso jakoze pro strycka prihodu. To si vyzaduje obrovskou disciplinu, bo ja bych to zezral hned prvni den v praci :D
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    Tohle je moje každodenní EDC (na obrázku chybí mobil, Lumia 520), když chodim "nalehko". Když mám u sebe brašničku nebo taštičku, tak mám ještě o několik věcí navíc (pero, zapalovač i přesto, že nekouřim, drobný zdravotní věci, vizitky, náhradní zásobník, pár flashek atp...)

    V autě vozim permanentně vcelku velký zdravotní vybavení a náhradní oblečení.

    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    OTAKAR: Nářez! :) to se mi líbí!
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: taková škoda :) Sherlock mi chutná hodně /OT
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Když nemám batoh. V batohu mám spoustu různých věcí. A věčně zapomínám, že mám CardSharp v peněžence.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    WOJTYLA: čekám až co vymyslí kluci z KONOLu se zavíracím Aeternusem :) Ale tenhle měsíc si ještě udělám radost elegánem od CRKT (Swindle).

    A EDC věc je taky dýmka, ale tu netahám v kapse každej den :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    TOM: Asi už jsem rozmazlený o řád vyšším výkonem, hlavně teda na kolo bych tohle považoval za zcela nepoužitelný. Normálně nosím takovou tu obyčejnou "1000lm" čínskou (na fotce není, protože jsem zapomněl v messengerovi otevřít jednu z kapes :) a to se fakt nedá vůbec srovnávat, co do svítivosti.

    VACA: Je to cestovní nabíječka, jen není na tužkovku, ale na 18650 (což pro mě není nevýhoda, jednu 18650 mám v baterce, druhou v tomhle, takže pořád dvě při sobě).

    LORD_WANG: Ta moje je pravděpodobně starší verze, ten provázek není právě vůbec zasouvací a naopak je docela neskladný. Ale zase je možná menší tělo.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    XLACHTAN: kudlu!
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Nějaký EDC nůž je pořád ještě ve výběru... ale jsem kancelářská krysa, takže to není tak hrozný.

    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: ale koukam, ze kolega OTAKAR ma novejsi verzi s reminkem misto toho provazku, zda se...ten asi neni zasouvaci?
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    OTAKAR: imho perfektni edc baterka, osobne nosim tuhle edc a jeste jednu klasickou (ne-celovku) obcas.

    ma to na sobe integrovanej provazek na navijaku na umisteni na hlavu, ruku apod., tzn. nezabira to misto jako popruhy od klasickych celovek. da se to sklopit na jednobodove kulicce 180 stupnu dolu a i do stran. ma to bile rezimy (normalni svit - vyssi svit - blikani) a cervene (svit - blikani), zapinaci packa ma OFF polohu i uprostred a na obou koncich, takze pokud potrebujes stridat ON-OFF rychle za sebou, nemusis tou packou prochazet vsechny rezimy.
    imho perfektni vec
    VACA
    VACA --- ---
    OTAKAR: me by zase zajimala ta vec pod leathrmanem. Je to to co si myslim, totiz nabijecka/zalozni zdroj na tuzkovku?
    TOM
    TOM --- ---
    OTAKAR: já jinou nepoužívám, a asi bych ani nechtěl .)
    na kolo, čtečku, cokoli...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Čelovka Petzl e+lite. Svítí to na dnešní poměry hodně málo, ale zase docela vydrží, prostě záložní nouzová.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam