• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WICKING
    WICKING --- ---
    381007: No tak To je Bod pro Tebe :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: no ne ale když vidim co mají někteří v kapsách (a i když vynechám ty věci co si daj na opasek) tak se každym druhym pohybem nohy musí vykastrovat, nemluvě o tom když maj někde chvíli sedět. já si třeba nedokážu mít představit mít klíče v kapse u kalhot, dyt to musí bejt kurevsky nepříjemný...

    Já nosim kalhoty (takovej ten černobílej kostkovanej přiléhavej kostýmek) jako freddie mercury jenom doma, občas do něj narvu i nějáký ostrý předměty a kupodivu je to spíš příjemný, pěkně se to tvaruje :-)
    WICKING
    WICKING --- ---
    ADAMIRA: Jasne, nebo v saku od obleku. K tomu sebou v podstate neustale taham ten Maxpedition + 5.11 X-Ray (dikes Otakar)
    381007
    381007 --- ---
    BOD: Jinak bych rád ještě jednou připoimněl, a pokud se tu objeví admin, který může, prosil bych vyvěsit na nástěnku, nebo do záhlaví: že všichni, kdož si řeknou při objednávce mých výrobků (www.jptt.cz nebo https://www.facebook.com/jptacticaltaylor ) a přihlásí se NYXím ID, mají 10% z ceny objednávky dolů ;)
    WICKING
    WICKING --- ---
    MAWERICK: Hele mám pocit, že nikdo. :( navíc se obávám, že to je tak nemasové zboží, že by se ti stejně ten eurokurz okamžitě projevil i v korunovych cenach...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ADAMIRA: ne kazdej nosi kalhoty jak Freddie Mercury:)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    chápu správbě že tohle všechno máte narvaný třeba v kapsách od kalhot?
    BOD
    BOD --- ---
    381007: nj :) kvalita, jednoduchost, šije to nyxák - min. pro mě jasná volba
    381007
    381007 --- ---
    BOD: Ty peněženky od Pávka jsou jak mor... :D nějak je poslední dobou potkávám často u lidí :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BOD: Ten magnetickej krouzek je z Kutila na Florenci:-)
    BOD
    BOD --- ---
    WOJTYLA: na fotce chybí nexus 5 a jednorázový rukavice :) ten magnetickej kroužek na drobné je z ebay?



    SVORO
    SVORO --- ---
    Náhradní spodní prádlo - přívěsek na klíče! na Zbožomat.cz
    http://www.zbozomat.cz/...=first-ZMCZ&utm_campaign=02-05-2015-ZMCZ&msgid=1340&nlid=240709&via=pphoto
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    zkusim dotaz... Nevite jestli nekdo dovazi k nam do ceske kotliny veci od UF PRO? (myslim krom 6mm.sk k sousedum na slovensko...) Protoze vzheldem ke kurzu je ted nakupovani v eurech bolestiva zalezitost :'(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CROSS: bydlí v trezoru, to já poznám
    WICKING
    WICKING --- ---
    CROSS: Jo mas recht :) jsem tard...
    CROSS
    CROSS --- ---
    WICKING: Psal dva *plus* od kanclu plus od trezoru. Nebo bydlí v trezoru.
    WICKING
    WICKING --- ---
    PRAASHEK: :D
    Jasny, ale nejsem Harry Potter, jeste mne napada napinak s pickem :), ale to taky trva
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WICKING: "sezame otevři se" stačí (sorry za prozrazení)
    WICKING
    WICKING --- ---
    WOJTYLA: Hele mozna tardskej dotaz, ale ty nemas doma zamek? Ze mas jen klic od kanclu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    CENOBIT: Cena? 800?hmm asi je to dost no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam