• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: jo voni se přestěhovali....
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: NO ted je to koukam spis sterboholy, ale tohle je ta firma, mas pravdu oficialne ten bohdalec byla michle, ale fakt tesne, proste to bylo nahore na kopci na bohdalci. V kazdym pripade doporucuju se jich alespon zeptat, za to clovek nic neda a ja mam fakt perfektni zkusenost...
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Jo - se přestěhovali Letrmani - na konec světa...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: vona je to spíš michle nebo nusle http://www.moris-distribution.cz/cs/
    INCUBUS
    INCUBUS --- ---
    VACA: to já platil taky... :o)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: A jsou to ti hosi na bohdalci v nejakym skladu maj jednu mistnost?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: já vim naprosto jistě že to mám správně... já jsem byl ten kdo tu delal velkoobjednávku leathermanů s 20% slevou kámo:-D
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Muj byl taky z usndistribuce na ciz jsem je dokonce upozornil
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Resil jsem to s nejakou firmou na bohdalci, myslim ze to jmeno mas spravne
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SHADDIE: Neni, ja jsem dostal od ceskyho zastoupeni vymenou fingl novek charge tti potom co jsem zlomil sroubovak a probehlo to presne jak rijam, prisel jsem knnim do kanclu, predali jsme si multitooly a nic vic
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SHADDIE: Tak ho vezmi a nech si ho vymenit u ceskyho zastoupeni, ma to 25 let zaruku a opravdu ta ceska firma funguje, vyzkouseno
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: ook, thx
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: Ja bych to resil s dovozcem. Viz predchozi post.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Napis jim. Bud do usa nebo ceskymu zastoupeni Morris Distribution.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: mám schovanej i ten ulomenej kus pružiny. je to furt v těch štěrboholích?
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: a zjistujou nejak, kde to bylo koupeny? protoze ten shaddieho v CR, ale muj v US (Charge TTi), a podarilo se mi ohnout plech, ktery tlaci na celisti klesti...taky bych to rad vymenil
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: tak já tam dojedu, už jsem tam jednou byl ale netrefil jsem otvíračku.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: A mela by stacit jen fotka.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: Vymenej ti kus za kus.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LORD_WANG: já vím, ale tuším, že je tam potřeba nějaký sériový číslo. a to nemlůžu na tý věci najít.


    WOJTYLA: heleď, už ani nevím, bylo to krátce co jsem to koupil, rupla jestli si pamatuju když sem se tím snažil vyšťouchnout zapadlej šroubek ze škvírky, ale nic jsem nepáčil, jen jsem škrtl o kovovej povrch a dost lehce, takže mě to překvapilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam