• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: naštěstí ne a na to mám případně extra tašku...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: ?
    Taška Tatonka Manager (black) - Tatonka shop
    http://www.tatonkashop.cz/pracovni-batohy-a-tasky/taska-tatonka-manager-black.htm

    ale ano, jestli business casual, tak to ted v merku nemam
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: aha... tim padem asi neco formalnejsiho... prevazis i oblek obcas?
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: hej ono fakt nejde univerzalne rict... proste nikdo s tim nebude mit problem a pak jednou natrefis na aktivniho securitaka a budes mit smulu... a uhadat cokoliv s "airport security" je nadlidsky ukol... teoreticky samozrejme by to projit melo...

    WOJTYLA: napad? vzdycky se mi libil...

    5.11 Tactical DC FLT Line Roller Luggage | Official 5.11 Site
    http://www.511tactical.com/dc-flt-line.html

    super vnitrni usporadani, rozmery kabinoveho, akorat teda cena, dostupnost a fakt ze mam momentalne fungujici kufr mluvi proti nakupu ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: letadlo, letiště, buiness casual, hotel, schuzka, taxik... žádný hory
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: Se mi docela libi produkce Tatonka

    mam ale jen starsi batoh

    Batohy, fotobrašny, nádobí do přírody - Tatonka shop
    http://www.tatonkashop.cz/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mimochodem zrovna řešim nákup novýho zavazadla... na lítání, přijímám nápady... ne batoh...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: odbavuju... ale v palubnim samo chci lecos mít sebou... n
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    uvažuju vo tomdle do letadla... je to TSA aproved, ale myslíte že mi to ve východní evrope a na balkáně projde?

    Multifunkční kleště Gerber Dime, černé | Armed army shop
    http://www.armed.cz/multifunkcni-kleste-gerber-dime-cerne/d-96267/
    VACA
    VACA --- ---
    DEMONOFANARCHY: ale tak než se do něčeho pustíš, zkus ho oslovit, za to nic nedáš... Já jsem s nim nedavno byl v kontaktu a řikal mi, že řešili nějakej technologickej výrobní prvek.. Teď už by to třeba mohlo bejt rozběhlý.. ;)
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    STENNY: Mám míň vlasů a méně nápadný tetování. Ale jinak si to celkem trefil :D.
    Můj osobní rekord je doprovod bezpečáky až na board a upozornění kapitána. Tak tichej let jsem nikdy nezažil. No ale zase sem si mohl v klidu číst :D
    STENNY
    STENNY --- ---
    TRIPRD: Pokud vypadáš jako Lee Morrison, tak chápu, že se ti pokoušejí na letišti zabavit ruce s odůvodněním, že zbraně na palubu nepatří :) Já vypadám jako student na výletě a naposledy jsem měl osobní prohlídku, když jsem při letu z USA odmítnul projít skenerem...
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    STENNY: Hezký to je, to jo. Ale třeba jí si dík svému neodolatelnému zjevu a chování pravidelně vysloužím zvýšenou pozornost sekuriťáků kdekoliv. Na letištích mívám osobní prohlídky pravidelně. Tohle u mě najít, tak mě asi rovnou nepopraví ale budu vysvětlovat a vysvětlovat a vysvětlovat a stopro neodletim načas :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    UBU: Věc, kterou můžu dost doporučit, je otvírák jménem Top Popper. http://edcforums.com/attachments/knuckstrider-splash-jpg.397/
    Zatraceně špatně se shání, největší šance je přes různá EDC/tacticool diskuzní fora v USA, ale je to šikovný otvírák na lahve a několik mých známých to má na klíčích pro případ létání... když člověk prostrčí prostředník tím otvorem a "hříbek" sevře do pěsti, dá se tím dost snadno otevřít i leccos jiného než láhev - třeba kokos.
    Tl, dr: Otvírák na lahve, který byl od počátku vymýšlený jako zamaskovaný boxer, který vám na letišti neseberou.

    Jinak já mám ušitého něco podobného, jako je Perrin Sap Wallet (viz Google), funguje to příjemně a ještě mi to nesebrali na letišti ani na soudu.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: nojo, takovej 40L teplouskej cyklo batuzek.

    Jediny co me na me trochu sere je, ze nema tvrdou konstrukci, ktaze kdyz neni dobre nalozenej, tak se dost borti. Ale jinak ma spoustu vychytavek, ted jsem s nim byl 3 dny v NYC, a mel jsem v nem jeste 90L tasku poskladanou...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: A litas s cim? Mas nakej teplouskej cyklo baglik?:-))
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Je lepsi takoticke brasny do letadla netahat. Zbytecne to budi pozornost...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    UBU: je teda fakt že jen videl mýho 5.11 messengera tak ho nechal projet dvakrát rengenem a ptal se vy tam máte náký nástroje? rikám jaký nástroje?... no nástavce... aha myslíte k leathermanu bity? jo ty tam mám... muzem tu tašku otevřít esli chcete... no ne v pohode... ale koukal na to jak husa do vlask...
    UBU
    UBU --- ---
    WOJTYLA: Z tactical tools doporučuju tak otvírák na lahve. Po poslední zkušenosti, kdy mi v BXL zabavili swiss card a absolvoval sem tam proceduru jak nějakej terorista, tak tyhle věci nechávým doma. Blbě se vysvětluje, že bych tim asi nikoho neohrozil a ty letištní simírové pro to nemaj moc pochopení.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    WOJTYLA: Jediná "zajímavější" věc co s sebou v letadle nosím je siggovka - flaška na vodu. Krom toho, že mi takticky umožní se napít je to hliníková věc s poutkem, kterou při naplnění vodou můžu třeba rozbít okýnko nebo meloun.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam