• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    OK :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Protože ho mám rád :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    proc na edc pevnou?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WICKING: já přemejšlim že bych si vyrobil nějakou malou finku, ale to už bych byl asi fakt za úchyla :(
    WICKING
    WICKING --- ---
    AXTHEB: :)

    STENNY: pěknej, ženě jsem pořídil cold steel micro tac

    já jsem chvíli nosil pevnou čepel, ale je to prostě dost robust na mě...
    STENNY
    STENNY --- ---
    WICKING: Přesně toto.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: zas tak strašný to není. Když je za opaskem tak se vejde do kapsy, ale většinou ho nosím v brašně.
    WICKING
    WICKING --- ---
    AXTHEB: a nosíš taky na zádech nabo podélně na opasku? Jak máš tohle řešený?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: Malinko. Občas se lidi leknou, ale imho je to nejmenší nůž co v pohodě ukrojí chleba :)
    WICKING
    WICKING --- ---
    AXTHEB: Troch krokodyl dundee ne?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: jo, ale s drevenou ruckou.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WICKING: Jo, Muellu Navajo.
    STENNY
    STENNY --- ---
    WICKING: Jo, CRKT Folts Minimalist. Maličký, ale velmi řezivý a velmi sheeple-friendly.
    WICKING
    WICKING --- ---
    Nosíte někdo v EDC kudlu s pevnou čepelí?
    WICKING
    WICKING --- ---
    WOJTYLA:
    VACA:
    Toši hoši, tak necháme škádlení a začnem řešit zase něco co je víc EDC?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: covece nevim kde se ve me bere ten Zen, ale noch einmal.

    Neslo o zadnej nuz. Nikdy. Ani jednou. Zabavenej byl malej manikurni multitoolek kterej mel na sobe "kudlu" delka cca 3cm. K tomu spicaty nuzticky delka cepeli tak 2cm. Dementi ve Vidni slyseli co slyseli protoze me zcela zbytecne (spolu s hromadou dalsich lidi co nebyli o mnoho slusnejsi nez ja) prohledavali ac jsme vsichni prave vylezli z letadla jejich vlastnich aerolinek. A chovali se jako hovada. A prestupovali na dalsi letadlo. A meli jsme na ten prestup 25 minut oficialne, bohuzel nase prvni letadlo melo cca 10 minut zpozdeni. Takze jsme meli 15 minut na presun pres cely Vidensky letiste a chytit dalsi spoj do Prahy. Argumenty typu "dela jen svoji praci jsou nesmysl". Jiste nema nikdo v popisu prace "tvarte se a chovejte jako totalni pica".

    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: Tak jsi mě přiměl si to znovu všechno přečíst a zamyslet se nad tím.
    K ničemu novýmu jsem nedospěl. :(

    Celej problém totiž byl v tom noži co jsi s nim zkoušel co se ještě dá pronést a na ruzyni ti to prošlo, zatímco při zpáteční cestě už ne. Což samozřejmě bylo vinou sekuriťáka, protože se mu zalíbil a chtěl si ho nechat.. Ale ani ten vídeňskej začátek ve formě "fuck you and your fuckin security check" mě přiznám se moc nenadchnul.


    Já jsem taky slušnej a říct svůj názor přece neni nic špatnýho.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: hele já se snažim bejt slušnej... to co tu vykládáš jsou uplný bludy... a snaží se ti to tu vysvětlit více lidí... neustále trpíš utkvělou představou že se někdo snaží do letadla vnášet zbraně, nebo nože... opakovaně jsme ti tu vyvětlovali že ne... znovu tenhle blud opakuješ...
    Do toho začínáš bejt ublíženej a osobní....
    Opravdu si nemyslim, že má smysl v týdle debatě pokračovat... budu moc rád když se sám zklidníš...
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: wojtylo, seš dobrej. Že máš jako koule na to za nás zkoušet s jak velkym nožem se ještě dostaneš na palubu a pak si pořádně zanadávat na ty bazmekty a dát jim na jevo co si o nich myslíš i rovnou na místě do očí.

    Ale dřív když jsi ještě dělal nože a mj i založil tenhle klub jsi mě teda bavil daleko víc. I názorově. Asi se něco změnilo, a máš pravdu jsem úplně ale total mimo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam