• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TOM
    TOM --- ---
    STEPNI_VLK: mně lowy zasmrádly :/ A asi po roce a půl denního nošení se prodřela podrážka natolik, že praskla. V zimě při běžné chůzi po silnici.
    Pak jsem zkusil boty s jednou vrstvou kůže (bez vnitřní stélky) a konečně jsem zjistil, co chci.
    Mají 2 nedostatky:
    1) musí se impregnovat
    2) moc se nevyrábí
    Ty Hanwagy mají vnitřní stélku po celém vnitřku (nejen nad kotníkama, jak jde vidět z obrázku)? Předpokládám, že ses neprodřel úplně "ven". Imho právě jenom jedna vrstva stačí. Sice na prodejně nevytvoří bačkůrkový pocit, ale za čas se přizpůsobí perfektně.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TIMA: Jo, bot značky Lowa jsem měl svého času několik a takřka ve všech případech maximální spokojenost. Určitě jeden z kandidátů.. a díky za tip! Přesně tohle jsem měl na mysli, tj. tipy na základě reálných zkušeností.

    JAHODOVE_PYRE: Právě tyhle v mid verzi jsem měl jako první boty od Lowa. Navíc byly tehdy vyráběné na Slovensku - žádná Čína. Vlastně jsem je nakonec ani nestihl definitivně zničit, protože zůstaly u rodičů mé bývalé..

    WICKING: Dík za tip. Dle obrázků, co mi vyflusl Gůgl, to vypadá, že jedny z těch nízkých GTX Salewa nosí kolega. Zeptám se ho na zkušenost s nimi..
    WICKING
    WICKING --- ---
    RIVAN: nebrat... jestli to k něčemu bude, tak to bude spíš zázrak... myslím, že to bude spíš vyhozených 40 dolcků...
    WICKING
    WICKING --- ---
    STEPNI_VLK: vysoké jedu bates v GTX, nemůžu si vynachválit a poměr cena výkon super, nízké může poradit GTX Salewa (vhodné zejména na užší nohy) - approach modely
    WICKING
    WICKING --- ---
    BLOWUP: hehe taky jsem našel tento nedávný průzkum na téma blackout, pěkné co si lidé myslí... :) http://www.perfectcrowd.cz/2015/03/bla.html

    RIVAN
    RIVAN --- ---
    WOJTYLA: Jako pokud to nějakým způsobem odklepe do vánoc, tak cajk, k vánocům si pak můžu dát originál :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RIVAN: hele chvili to vydrží... počítej že za pár mesíců se to potrhá... nicméně rozhodně budu rád když to koupíš votestuješ a podelíš se vo zkušenosti...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    WOJTYLA: Spíš na nošení, ne nutně denní, ale spíš občasné, do maxpeditionu co mám se pomalu nevejdu, a momentálně se mi nechce dávat trojnásobek za výrobek zavedený firmy ... teda ne že by se nechtěl, spíš nejsou love
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RIVAN: k čemu to má bejt? jako bag do auta na ruznej gear? ... ok....

    na denní nošení? ... ani náhodou...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    Co myslite, ma to smysl? :)

    Men'S Travel Bags shoulder Bags Molle Outdoor Sport Rucksack Laptop Camera Mochila Military Tactical Messenger Men-in Crossbody Bags from Luggage & Bags on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...ksack-Laptop-Camera-Mochila-Military-Tactical-Messenger/1987931061.html
    TIMA
    TIMA --- ---
    NELLI: Presne.
    NELLI
    NELLI --- ---
    BLOWUP: Lowa Zephyr
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TIMA: ty vypadaj dobre.. Co to je za produkt?
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    STEPNI_VLK: ja nedam dopustit na lowa renegade
    Amazon.com: Lowa Men's Renegade II LL Low Hiking Boot: Shoes
    http://www.amazon.com/Lowa-Renegade-II-LL-Hiking/dp/B005HUEMS4
    NELLI
    NELLI --- ---
    NELLI
    NELLI --- ---
    TIMA: jup, potvrzuju, mám teda tu desert verzi bez goratexu, ale nohy jsou jak v pelíšku. Vynikající boty.
    Dělají mimochodem i nízkou verzi.
    TIMA
    TIMA --- ---
    STEPNI_VLK: Nevím, jestli je to už moc vyské, ale mám tyhle a jsou fantastické. Běhání po lese v terénu celý den naprosto bez problémů, dokonce žádný puchýř, i když byly nevyšlápnuté. Pohodlné a lehké jako bačkory.

    Švů je tam hodně, ale to řeší goráč.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    STEPNI_VLK: Ja budu shodou okolnosti porizovat neco podobnyho, ty cobry si urcite vyzkousim protoze mi prave prijde dobry ze se do nich daj zastrcit kalhoty a neurousaj se. Treba Lowa dela vylozene nizky boty (taky na ty strance jsou), kozeny s goretexem, ale presto vazej skoro dvojnasobek, takze na "behani" bych to moc nevidel.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    STEPNI_VLK: Ok, me prisly prave nizsi nez ty modely pro armadu :)
    Tak nizsi se tam daji najit taky, na ty strance maji i jiny vyrobce.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BLOWUP: Vždyť píšu, že vyšším bych se raději vyhnul. A tyhle jsou tedy echt vysoké..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam