• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    381007: pekny, uplne me to pripomelo ze jsem vlastne chtel udelat tu nahradu za fatboye :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    LA_PIOVRA: To je dobrá stránka! Bych mohl koupit psovi neprůstřelnou vestu, to by myslivci čuměli:)
    381007
    381007 --- ---
    Tak jsem vyvzoroval tašku přes rameno, pojmenovali jsme ji Waspi. Taška je určena na nošení EDC vybavení, krátké palné zbraně, a vejde se do ní pohodlně zrcadlovka s objektivem. První kus jsem spíchnul z cordury v potisku Kryptek Typhoon, a večer jej budu odhalovat na svém FB profilu https://www.facebook.com/jptacticaltaylor

    Ještě bych rád upozornil na akci, do dnešního večera (20:00) přijímám objednávky na vyšívané patche (další info, typy, barvy, velikosti a ceny jsou taktéž na FB). Honza ;)

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Nebylo to tady, kde nekdo shanel ochranny brejle pro psa?
    Rex Specs K9 Goggles-Elite K-9
    http://www.elitek9.com/Rex-Specs-K9-Goggles/productinfo/A150/
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak pro někoho asi nová zpráva 5.11 je už taky v Práglu, konečně. Přístavní ul. 1363/1 Praha 7 Holešovice
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: Tak boty se neroztahnou. Mel jsem je asi 3x doma na sobe a jednou jsem je vzal ven.

    Sem ze toho velmi nasranej nicmene pokud je koupis budu rad. Takze jak to muzem udelat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    DIY - 14 lb CORE - Bug Out Bag / Survival Kit / Get Home Bag - Bug Out Basics
    http://www.youtube.com/watch?v=p9JJ-5iTxgY
    BENISH
    BENISH --- ---
    STEVE: (1.9 MB) .... ano!
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ASACRA: No ja jsem tu tycku kupoval dohromady s tema bitama a nosim ji s sebou stejne, takze me to nijak nezatezuje navic. Krom toho, on se z toho multitoolu potom stane docela slusnej pouzitelnej sroubovak...
    STEVE
    STEVE --- ---
    Tak tady obsah (včerejší)... docela často to měním...
    Kurňa je ta fotka moc velká nebo jsem neschopnej jí sem pastnout? :)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: pochvala před natupenů jednotků! uka vnitřek...
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    TABORACEK: jop, daval jsem cenu beznou v CR, levnejc urcite sehnat jde, ale ne tak levne :D
    Predstava pouziti redukce na redukci na golaorech... :D
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ASACRA: No tu mam taky, takze ja vlastne bastlit nemusim:) jinak platil jsem za ni tenkrat 9usd a jeste k tomu bylo 20bitu
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    TABORACEK: Prodavat jsem nasel jen tu tycku na klasicke bity. Ta stoji cca 600kc. Ja vylosoval 1ze 3 adapteru co se mi doma flakaj a cca 30min bastlil.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ASACRA: Hele a neprodava se to nahodou jako original? Jinak opravdu dobrej napad a jdu to taky vyrabet:)
    STEVE
    STEVE --- ---
    SIRIUS: přední TFO, zadní je origoš :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STEVE: ta predni muska je TFO? s cim to mas vzadu kombinovane?
    STEVE
    STEVE --- ---
    Můj aktuální EDC :) vnitřek ještě dodám

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: fajn parada to si asi taky vyrobim!
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    WOJTYLA: Je to takovej bastl nahrubo na brusce. Nic extra ale funguje to



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam