• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    HANZ23: Michalovi konci najem v praze na konci kvetna a potom se stehuje, ale rikal ze bude otevirat az v pulce cervna, protoze chce jet jeste na dovolenou... Bude nekde u te shellky v tabore.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Možná tyhle testy produktů od Fenixu budou někoho zajímat, byť jsou primárně zaměřeny na myslivost. Testy dalších testovaných (viz první článek) si příp. najděte sami..

    Myslivost - Svítilna Fenix TK75
    http://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivost/Myslivost/2014/Listopad-2014/Svitilna-Fenix-TK75

    Myslivost - TK22 – nový přírůstek do rodiny taktických svítilen Fenix
    http://www.myslivost.cz/...t/2012/Prosinec---2012/TK22---novy-prirustek-do-rodiny-taktickych-svitile
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HANZ23: koncem mesice tusim rikal
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    MAWERICK: A kdy teda? To abych tam ještě srihnul zabehnout neco nakoupit
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HANZ23: jj.. uz je to tak... Prej je v Tabore lepci kseft... ;)
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    TABORACEK: cože? Ja mám teď Kerberos téměř za barákem :-(
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    VACA: Jinak nez s kabinovym zavazadlem do ameriky nejezdim:)
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: teoreticky i nejakou tu mensi flintu by s tim clovek mel bejt schopnej prenest. Neni to sice jeho primarni funkce, ale moznosti tam jsou.. Jen by to na ni chtelo mit nejakej extra fusak lehkej..

    VACA
    VACA --- ---
    TABORACEK: ja mam uz nejakej cas v merku tohle. Nejak mi to vypadlo ze zkoumani jako pro moje potreby nejvhodnejsi a kvalitativne uspokojivej adept:

    http://store.tripleaughtdesign.com/FAST-Pack-Litespeed

    Ale proste sou to celkem prachy (ted koukam ze pri aktualni zene vyjde na 5,9k cca) +posta a s nejvetsi pravdepodobnosti i celni sokana :( nejlip to proste spojit s nejakou cestou a rovnou si do neho dat svacinu na spatecni cestu :D



    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    VACA: no tak od cervence uz v tabore, stejne tam budes jezdit na strelnici:)
    VACA
    VACA --- ---
    TABORACEK: :((( sakra tak to je skoda. Byl sem tam sice jen jednou ale mel sem radost ze vim o takovym fajnovym kramku ale hlavne i fajnovym cloveku co vyzbrojenej taktickou sukni, ochotou a ftipem ten kramek provozuje.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    VACA: Ja jsem koukal po baglech do kterych se da dat flinta od eberlestock, ale ted jsem to potkal v kerberosu od tasmanu, ale taky to stoji 7k:(

    Mimochodem, kerberos se bude stehovat do tabora:(
    VACA
    VACA --- ---
    TABORACEK: tak jasne, kdyz uz kupujem levny veci, tak at to stoji za to :)

    Nekdo kdo si trea koupi jen tu brasnicku za 2kila tak je pro nej postovny uz 75% ceny, to je skoro druha brasnicka zdarma :D

    Jako kdybych neresil kazdy stopadesatikilo tak si rovnou koupim ten svuj vyhlidlej ta design pack za 7litru, pak za nej jeste vyplaznu clo a dph a neresim zeo :)
    A jednou si ho stejne poridim, idealne privezu uz rovnou jakozavazadlo :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    MAWERICK: Ok, pudem do toho
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    IHNAT: jestli jsi z praglu tak by se dalo neco vymyslet :) Par veci se mi tam celkem libi
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: No u baliku za 500 je to 150, to uz je kamo vic jako 20%! :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kluci kolik stoji postovny ze se vyplati delat takovydle harakiri? Chapu to v pripade ze to sem nahodi holka jako minule tak jsme vsichni zvedavi jaka je to kost, ale takhle?:-)))
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    PRAASHEK: vedet ze pres ni v blizke dobe pojedu tak se s tebou dohodnu ... taky bych neco vzal.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IHNAT: to není druhej konec, to je druhej začátek :) moje destinace je Korměříž (říš)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam