• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SWIST
    SWIST --- ---
    Mimochodem, na podzim jsem se tu ptal na boty.. na konec jsem pořídil Bennon Panther tak by se slušelo nějaké rychlé shrnutí.
    Pominu to, že od objednávky přes troje upomenutí, jestli ty boty už konečně budou, trvalo cca 2 mesíce než se ke mě dostaly, to beru spíš jako chybu Armedu.. Za tu cenu jsem od nich tolik nečekal a tak mile překvapili, dopředu říkám že nemám zkuššenostni s nízkými botamy dražší jak 1500,-.
    Zpracování šití je super - žádné párající se ani vylezlé nitě, zatím se mi nezbortila pata. Pro tkaničky nejsou klaciská oka, ale průvleky které jsou přinýtované zkrz kůži (pravdopodobně ještě zdvojenou), a místo posledního páru průvleků jsou háčky. Možná mi to jeno přijde nebo nevím, ale zdá se mi že díky tomu se dají boty více utáhnout. Jedna výhoda/nevýhoda je že když chcete mít zavázanou botu i přes háčky, tak se z nich nebo do nich nedostanu bez rozvázání. Decentní nevýhoda těch průvleků je, že odírají tkaničky - zrovna nedávno jsem musel měnit na druhý přibalený pár. Zatím co jsem nich pořádně nezmokl, ale těch pár dešťů, trochu sněhu atp vydrželi v pohodě a žádnou vodu nepropustili.

    Co by mohlo být lepší, je vnitřek boty, uvítal bych větší podporu pro klenbu nohy, po dlouhém stání začíná být trochu nepohodlná. A ač je podrážka akorát tak měká na chození po městě, tak co se týče protiskluzu, tak bych tomu moc nevěřil, alespoň na mokré dlažbě se mi nezdálo že by měla nějakou výraznou stabilitu.
    Ale celkově vzato a vzhledem k ceně to nebyla vůbec špatná koupě.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TABORACEK: nechám ti jí, mne je ten výrazně statickou-elektřinu-generující vnitřní materiál hodně nepříjemný :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: jo a kdyby to nekoho zajimalo, tak je to tahle

    Takze si ji prosimvas nikdo nekupujte, kdyby sme se nahodou nekde potkali at to nevypada jako uniforma. Jinak pokud jste cleny lexu tak v kerberosu stoji o petikilo vic nez helikon gunfighter, kteryho ma dneska uz kazdej a kvalita je uplne nekde jinde...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: bylo to ňák v rámci přesedání, neměla ji v kabelce a cosi se zjebalo :) je to pár let, ale hned se jí na to musím zeptat :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Takze dneska mi michal s Kerberosu poslal mail, ze ma pro me bundu co jsem si objednal, pisu ze jestli si muzu prijet zitra, on ze ne, ze za chvili vyrazi do tabora. Tak rikam fajn, stav se u me v praci na chodove, tak mi ji dneska priveze:) Mam ten obchod rad:)
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: :D já sem nakoupil v hudym hententy vydlolzice a nosim v batohu celorocne http://www.omcgear.com/...e/1/image/1500x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/S/e/SeatoSummit_Spork.jpg no i do letadla me s tim pustej :D


    MAWERICK: Naopak! Priprava na valku by byla u sebe mit vsechny ty veci co v letadle mit nesmis :D nicmene ja s tim nemam sebemensi nejmensi problem a vubec mi to nevadi, asi mam stesti na lidi ale veskera letistni konverzace u me probiha vzdy s usmevem na rtech vsech zucastnenych... :D


    Btw jak tu probehly naboje v kapse na letisti, no to by ti asi neuschovali ani k pozdejsimu vyzvednuti, ale furt lepsi nez v indii, tam rovnou uschovali jejiho nositele..
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    PRAASHEK: zapomněla vyndat z kabelky mačetu ? :-O
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    TABORACEK: hele já snima nikdy problém neměl, asi mám hezčí ksicht :-P je pravda že to tam napsané nikde nemají a kdo se nezeptá tak má smůlu - jinak ta služba je prý jen pro předměty dražší než 2k, musel jsem to uhrát na citovou vazku (kabar stojí asi 500 :-D), snad nebudu ještě něco platit, posledně to bylo zadarmo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kamarádka takhle přišla o překrásnou mačetu. ani nenadávala, jenom si klepala na čelo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    GILDARIUS: Jo, to už se mi stalo 2x... Jednou mi poslali nůž se mnou do Egypta, ale to bylo kdysi dávno, někdy 2001, loni mi ho uschovali na letišti.
    Pokaždé jsem se mohutně omlouval, že jsem to přehlídl.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GILDARIUS: "Ty lidi delaj akorat svoji praci" je vymluva kterou pouzivali uz bachari v koncentraku. Ovsem ty "picusove" nebylo mysleno na samotne cleny letistni ochranky (jakkoli to typicky picusove jsou), jako spis na management letiste, ze tuhle sluzbu za ty sileny prachy co tam vybiraj neposkytujou jako naprostou samozrejmost...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    teda nalezl jsem ho v tom pouzdře když jsem chystal oholit vous v hotelu v Madridu, dokonce i voněl (kontraband, ne vous)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: já asi zas polítám teď dva kontinenty (a doufám, že i austrálii) a nemám problém s tím, udělat tu přípravu detailně. obzvlášť po jednom sice nenalezném, ale velmi nepěkném nálezu kontrabantu v intimtašce :))
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    TABORACEK: IMO stačí bejt na ně slušnej a udělat ze sebe trochu debila... ty lidi dělaj akorat svou praci a netřeba se za ně na to zlobit
    PRAASHEK: vidlička a lžička je v pohodě, tu mi nikde nesebrali a to jsem byl krom australie na všech kontinentech :-D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MAWERICK: protože to není "jak"
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    proc mi prijde ze priprava na to nekam letet je jak priprava na valku? ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    což mi připomíná, že musím vyndat vidličku z baťohu, protože bych ji tam byl schopnej nosit zas půl roku :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: dobro vědět, že to jde
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GILDARIUS: ale helemese, takze picusove to umej uschovat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam