• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    381007: kdy bude molle klokánek na mimino? :-D
    SWIST
    SWIST --- ---
    381007: Gratulace, má už ušito a vybaveno EDC? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    381007: ta samolepka mela byt primo na mrnouskovi coby spravnej brand ,) (zertuju) a grutuluju
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: vitej mezi fotrama dedku! Obri gratulace!!!!
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    381007: tož, už jsem slyšel. Drby jsou rychlejší světla. Velká gratulace!
    381007
    381007 --- ---
    Dámy a pánové, vím, že je to OT, ale pochlubit se musím: jsem čerstvě otec :) Nebeská mi povinula následníka šicího trůnu :)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ASACRA: to montování by mohly řešit právě ty Set-It-Easy pásky, pokud fungují jak si myslím, že fungují... + bych to mohl připnout na messengera, pokud bych se mi to hodilo (samé výhody nad pásek-only :)
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    NAVARA: to doporucuju, mám do toho upravené fdc bro ( http://www.jptt.cz/www-jptt-cz/9-EDC-EVERY-DAY-CARRY/116-EDC-BRO-Organizer-do-tasky) a jsem spokojen. úplně stačí na základ, peněženka,multitool, klíče a nějaký nezbytnosti v organizeru. Jediny drobný mínus je, že se musí zdlouhavě montovat na opasek.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Akorát tedy občas na nějaký ten skok do města zvažuju mírně upravený http://www.jptt.cz/www-jptt-cz/9-EDC-EVERY-DAY-CARRY/115-EDC-Simple-belt-bag (rozdělit vnitřek na "T", v tom mole-compatible provedení, jestli se i pak dá dát na opasek) - prostě jen na telefon a klíče; ne že by messenger na to neposloužil, ale už je to trochu overkill :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Pochopitelně záleží, co chceš nosit, ale doporučuju limu, mike je fakt prcek, mně se do něj vešel akorát edc vercajk a nic víc.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    definitvně jste mě přesvědčili - uvidím jestli vezmu messegra , nebo limu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: taska pro alfa samce má alfasamčí zvuk zipu... nechápu kdo by mel mluvit když ty jsi v místnoti... tak všichni poslouchaj ne?.-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: banka, korporátní pobočky,... nikde žádný rozruch

    BLOUBEKNT: ano, časování otevření tašky na chvíle, kdy zrovna nikdo nebude mluvit... :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: kamo troufam si tvrdit ze jednam s hodne dulezitejma lidma kolikrat a messenger nikdy nevadil. Nekolikrat padnuĺdotaz co to je za tasku ze vypada svele.
    CROSS
    CROSS --- ---
    K tomu sucháči a buzení dětí, já to řešim tak, že tam na doma vrazim jednostrannej sucháč jako tlumič. Ostatně tim, že tam jsou přezky, se to tak dá nosit leckde. Na druhou stranu ten suchej zip udrží víko i bez přezek, a to i když je taška plná (a nesu ji za madlo na víku).
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    DELLAMORTE: tak zrovna suchac u messengera ma dost osobitej projev, v metru desi lidi, doma budi deti :) ale drzi paradne i nacpanou tasku
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    O.K. fér. Lima asi pokryje moje nároky ;)
    Kdo má slevu na 5.11 ? :)))
    CROSS
    CROSS --- ---
    JAHODOVE_PYRE: já si to jenom osahával v prodejně, pro moje potřeby (15" MackBook Pro nebo služební 15,6" Dell) je Mike malej, tyhle stroje (zvlášť ten Dell) se tak akorát vejdou do Limy. (Ovšem do X-Ray se vejdou oba najednou ;-])
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam