• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: ale musi tam jit vlozit balistickej plat chranici mimco, jinak to neberu ;D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Objednal jsem si nový EDC zavírák, tak se musím pochlubit :)

    381007
    381007 --- ---
    381007: A kdo si objedná dostane jako dárek miminkovskej boonie hat klobouk s vyšitou jmenovkou dítěte a sklápěcí krempou. Jedu za Nebeskou do porodnice, tak vyfotím :D
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: počítal jsem to a vejdu se do bůra. V černý barvě...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    WOJTYLA: Ale bude to bez cla :) 7k dáš i za blbou sedačku...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DELLAMORTE: no když se do toho pustí ručně mistr Páveček to to levnější rozhodně nebude:-)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    WOJTYLA: No já myslel, kdyby se do toho pustil 381007 tak by mohl rozjet serivou výrobu :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DELLAMORTE: jo vole já taky ale 6,5k bez dopravy DPH a cla a mimo US stejně neposílaj...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    WOJTYLA: To chci! :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WOJTYLA: Tacticool :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    MISSION CRITICAL BABY CARRIER
    http://www.blessthisstuff.com/stuff/wear/acessories/mission-critical-baby-carrier/

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    381007: 381007: chtěl bych být tvým synem :-D nechceš mě adoptovat?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: jed draku šij a vyvíjej, já budu mít druhýho kluka v září tak at to mužu objednávat!:-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    381007: Než to ušiješ, tak ti doroste do toho většího :)
    STEVE
    STEVE --- ---
    381007: Congrats :) vítej mezi fotříkama
    381007
    381007 --- ---
    Pánové, má ušité vz.95 pouštní maskáče, potaženej do vz.95 lesní... jak se to kurva jmenuje... no prostě proutěnej koš na kolečkách na takovýto domácí ježdění... :D a včera jsem mu ušil průzkumáckej klobouček ve vz.95, ale jelikož jsem ho šil z hlavy a nezměřil jsem si v porodnici malýho, tak je to takovej pampalíňák velkej... až budou doma, musím mu ušít menší :).

    Shaddie: nosítko bude, jen jsem ho nechtěl vyrábět, dokud nebudu mít doma "model" :). Ale určitě to nebude vypadat civilně, ale to si myslím je tady úplně každýmu jasný :D

    V každým případě, abych to shrnul. Jenda bude mít takový množství výstroje, že by mu mohl leckdo závidět :D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    SHADDIE: kdyby mistr usil velcro dupacky, tak může modularne použít velcro chestrig, velcro prebalovaci pultik a velcro nevimcoještě :D
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    381007:
    už se těším na tacticool-pávek-přebalovací-tašku!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    381007: kdy bude molle klokánek na mimino? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam