• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SWIST
    SWIST --- ---
    Jo, zrovna Helikon SFU - dlouhé kalhoty, jsem si kupoval před měsícem a UTP i dneska přiveze kamarád, předtím nebyli skladem. Co jsem se ho ptal tak prý super, už je údajně dávno pryč doba kdy z nich lezly nitě a párali se švy.. Tak mu tu udělám alespoň reklamu spartanstactical.cz
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AZIM: Armed se přestěhoval do vysočan, ale mít je tam budou...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: hele asi dobry, googlim v anglictine a pak se divim ze to nenajdu na ceskejch webech ...

    zda se ze to maj na IPaku .... http://www.marines-shop.com/
    AZIM
    AZIM --- ---
    WOJTYLA: super, nahodou v karline nebo nekde pobliz netusis kde si je tu vyzkousim/koupim ?? google mlci :(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AZIM: já bych si vzal jednoznačně Helikon UTP Shorts
    AZIM
    AZIM --- ---
    Panove, mate nekdo doma nebo zatim treba jen v merku neco jako "pulrocni kratasy" ??
    -
    nechci si do ty asie tahat moc veci, moc bych si pral sehnat nejaky kratasy z kterejch prakticky nevylezu 6 mesicu, rychleschnouci, kdyz to bude z g1000 vubec nevadi ... jasne ze na potapeni si pak vezmu neco vhodnejsiho ale normalni pohyb tam vsude mozne me to prijde ideal, mam dlouhy fjalraven abishek ale nevim jestli to neni kokosovina tahat si dlouhy kalhoty ....
    381007
    381007 --- ---
    Včera jsem měl v ruce tohohle Ka-Bara a v porovnání s mojí Esee Avispa je to kurevskej kus železa... Moc se mi to líbí :) a ten foťák má mizernej barvocit, ta zelená je vskutečnosti pěkně "jedovatá" :)

    381007
    381007 --- ---
    LORD_WANG: Helmu nevím... ale při rychlosti jakou ti malí tvorové rostou by to asi byl céres... ale spíšš by mě zajímaly malý Peltory na střelnici :)
    381007
    381007 --- ---
    VACA: balistiku bych sehnal (nechal udělat na míru). měkká vložka odolnost IIIA zhruba 3500Kč bez DPH :)
    WOJTYLA: To je to nejmenší dědku :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    381007: Hele on do toho vyroste ani nemrkneš :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: no a delaji helmu MICH nebo podobnou ve velikosti na mimino? protoze to by teda chtelo :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: ofkóz! a za mimino dát kapsu na concealment carry
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: ale musi tam jit vlozit balistickej plat chranici mimco, jinak to neberu ;D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Objednal jsem si nový EDC zavírák, tak se musím pochlubit :)

    381007
    381007 --- ---
    381007: A kdo si objedná dostane jako dárek miminkovskej boonie hat klobouk s vyšitou jmenovkou dítěte a sklápěcí krempou. Jedu za Nebeskou do porodnice, tak vyfotím :D
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: počítal jsem to a vejdu se do bůra. V černý barvě...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    WOJTYLA: Ale bude to bez cla :) 7k dáš i za blbou sedačku...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DELLAMORTE: no když se do toho pustí ručně mistr Páveček to to levnější rozhodně nebude:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam