• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Snad nejsem moc OT. Doporucite prosim nuz s pevnou cepeli okolo 1500kc? Do kempu, outdoor vylety a tak. Opinel zavirak mi prestava stacit.
    BOD
    BOD --- ---
    BLOWUP: můžu poprosit o link?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak jak jsem se tu nedávno ptal na batoh přes jedno rameno, druhý týden v září budu v Trutnově a jdu se do 5.11 podívat na MOAB 10. Pro tentokrát porazil 5.11 můj oblíbený Maxpedition.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: si dovedu představit tam nahradní šuplata, leathermana nebo tak... ale dozajista se bez toho vebejdu:-) stejně to vyrábí Beretta a je to pro fořty..:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: Teda ty ksandy mi prisly ale fajn, to bych i uzil. Ty komplikovany kapsy vepredu spis asi ne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HANZEL: Ja mam svycarskou armadni goretexku, stala ani ne polovinu a je lepsi, imho. Delaj se i jednobarevny.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    OTAKAR: WOJTYLA: tak jasne... tady se pohybujem v high-end segmentu... Arcteryx a podobne... ty ceny jsou jinde :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL:
    OTAKAR: cive ta cena je uplnej nesmysl:-))) ale bunda poekna
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HANZEL: Paráda. Jen je trochu mrzutá ta cena €729.
    Beretta Thornproof Jacket
    http://estore.beretta.com/en-eu/beretta-thornproof-jacket/gu421t0649/
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    mmm... tady nekdo uvazoval...

    Beretta FW15/16 | Thornproof Jacket
    http://www.youtube.com/watch?v=OBgFyhL-5ZE

    381007
    381007 --- ---
    BRUKEV: obvazový materiál a chirurgické nástroje (nůžky, pinzety, peány...) u Pávka :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    já sú spokojen :)

    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Lehoulinky OT.

    Poradite dva dobre eshopy, kde se da nakoupit zdravotnicky material? Potrebuju vybavit lekarnu na hory, nakoupit domu nejake desinfekce, nejaka lekarna na chalupu je treba, atd.
    VACA
    VACA --- ---
    LORD_WANG: ja mam klicu taky vicero od vicero "destinaci", ale mam to teda rozdeleny na maly svazky a kazdej obsahuje jen nejnutnejsi od konkretniho mista. i kdyz je casto u sebe nosim vsechny tak si rikam, ze takhle je alespon trea neztratim vsechny najednou :D a budu se moct nekam uchylit, kdyz si jedny nekde trea zabouchnu ve tri rano... pravda clovek se snazi aby se to nestavalo, ale nahoda je blbec :D
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: ja nejcasteji taham EDC veci vcetne klicu v bunde, v lete, pokud nemam batoh, to holt musim cpat po kapsach, nebo do Maxpedition Janus pridelanym na paddle od holstru na kver (pohodlne a snadno odnimatelne)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LORD_WANG: No, prave. To bych po kapsach netahal, to bych si dal do ruksaku (stejne jako netaham treba Leathermana, toho mam taky v ruksaku)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: já jsem zase rad připraven na ad-hoc scénáře a vzhledem k geografickým vzdálenostem mezi byty je krajně nevýhodné cestovat napřed pro klice.smartkey je pro me právě citelná redukce.
    navíc všichni maji klíče od bytu,ale já mel jednu dobu klice od bajtu (8mi bytů, byt v psané podobě to nevyzní) :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: +1 za obrázek, jinak já nosim jen jeden klíč (od domu), přesto ho mám v keysmartu, ještě s usb flashkou. Nějak mi to líp sedí v kapse, resp. v tašce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam