• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: já ti ani nevím. Kdybych šel na pejntból, ať můžu plavně padat na zem :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    BRUKEV: nejakou basic PETRIS vestu sezenes za par tisic... sice teda s proslou zivotnosti, ale funkcni... co se tyka riot vybavy, nikdy jsem se nezajimal, tak netusim...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: na co riot výbavu? chystáš se metat šutry na policjty?.-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hele, nudím se v práci a zjevně mi hrabe.

    Jsem si řekl, že bych si mohl (ehm, na co vlastně, jo aha, pro jistotu) pořídit nějakou neprůstřelnou vestu jednoduchou, nebo nějakou riot výbavu (páteřák, chrániče rukou, opět něco komorního, skrytého).

    Máte někdo něco takového? Kolik to tak stojí? Nosíte, je ve skříni?

    Nebo si mám jít ven dát tři kolečka okolo baráku na čerstvém vzduchu, at nevymýšlím pi*oviny?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PHRE0: myslim toho výrobce... :-)
    PHRE0
    PHRE0 --- ---
    WOJTYLA:
    otázka zní kolik si přihodit aby se jim dovoz vyplatil
    UF PRO®
    http://ufpro.si/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LOL tak tohle je pro mě ukázka toho jak nekterá firma přestaně zvládat sama sebe... gear maj peknej, ale nic, ale opravdu nic nedává menší smysl než ty ceny... kalhoty 4k, bunda 7k..:-DD

    Vaše bezpečí je naše hlavní priorita - X-Armor
    http://gear.x-armor.cz/cs/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak došel mi mrdka bágl do auta z Aliexpressu a na první podívání to vypadá jako velmi dobře ušitý s peknejma zipama.... dám report...

    Men Travel Bags Tactical Military Backpack Molle Camouflage Bag Outdoor Sports Camping Hiking Waterproof Nylon backpack-in Hiking&Climbing Backpacks from Luggage & Bags on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...utdoor-Sports-Camping-Hiking-Waterproof-Nylon-backpack/32384183279.html
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: existuji i svitilny kombinovane, mam jednu z ciny, ktera ma asi i 1mm vetsi prumer tela a defaultne k ni prisla 18650ka, ovsem vymezena v tele plastovym valeckem. kdyz se vynda 18650ka i valecek, vejde se tam take defaultne dodany adapter na 3xAAA.
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Díky, za rozsáhlou reakci. Určitě si do toho nechám kecat, zkušenosti s tím moc nemám.. Měl jsme starou Petzl čelovku a když po X letech dosloužila tak jsem si koupil novou (Petzl Tikka 2) a s ní jsme spokojený, i když ta cena taky byla docela na hraně.. Ale začínám se dostávat do situací kdy se hodí mít druhou, výkonou baterku do ruky.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Akorát nevim proč ji teď v čechách nemají dostupnou t25c2, mají jen starší t20... A přitom já ji normálně koupil tady.... Když sem pořizoval, vyšla mi jako nejvýkonější co se ještě pohodlně vleze do kapsy jeansů jako edc. Asi by se to chtelo zeptat dodavatele třea sou jen dočasně vyprodaný, bo ze slovenska by se poslat dala koukám.. Ale maj ji tam za 2,5k :( to já za ni dal 2,1k


    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: tak nejak jsem se domníval že myslí na dlouhou zbran... na pistoli dávat cokoliv delšího než je násuvná baterka je blázinec... a to nemluvě o tom jak to tu baterku spálí ty splodiny... to i na mý Streamlight TLR2 je totál spalenej lak seshora po 100 ranách...
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: pardon, vypadl mi okdaz.. Tak tedy http://www.eagletac.com/html/t25c2/index.html

    VACA
    VACA --- ---
    SWIST: já kdybych ti do toho mohl kecat, tak trvej na žlutým nádechu led světla (vždy to vírobce uvádede u produktu) Rozdíl mezi bílou a nažloutlou led je markantní, tedy pokud si s tim nesvítíš jn na klíče při cestě z hospody.
    Zejména venku na otevřenym prostranství, a nemusí to bejt ani velká vzdálenost, je tam obrovskej rozdíl v čitelnosti toho co vidíš. Resp s Cool white bílou ledkou je vše taková nekontrastní placka, sice si poleješ křoví poměrně dost světlem, ale nejsi schopnej pořádně rozlišit co tam je...
    A zvláštěpak pokud to chceš na kvér.

    No snad poslední moje připomínka je, že je asi taky dobře zvážit velikost a váhu baterky, pokud ji chceš mít na kvéru upnutou. 86gramů u toho fénixe počítej že je bez akumulátoru/ů (v případe použití cr123 se dávaj dva) baterka má taky nějakou svoji dýlku a pokud je na kvéru upnutá před lučíkem, dost hodně to trčí dopředu a nějaký manipulaci to tomu kvéru fakt nepřidá, (zkoušeno s glocke ) nehledě na to že si neumim představit pouzdro pro nošení s takhle dlouhou baterkou trčící před kvér jak bajonet na mosinu :D a nebo se naučit úchop obouručnej úchop pistole s baterkou v levý ruce je to docela v pohodě. BTW je v čechách vubec legální mít svitilnu přidělanou na pistoli?

    Co se týče značek výrobců svítilen. Nějakej čas jsem to teď nesledoval, ale tak cca ještě před půl rokem když se mi jevily a sám bych vybíral mezi EAGLETAC a OLIGHT, oba mají velice dobré reference, super zpracování, dobrý ipx normy proti vodě, oba mají dostupnost nažloutlejch led u svejch nejvýkonějších kapesních modelů, a poslední fakt 5let záruka u olighta 10let záruka u eagletac. Oba v rámci 1500-2200kč

    Sám mám cca rok a půl tuto:
    Před ní jsem měl asi 5let bez problému na spolehlivosti Olight m20p, dokud jsem ji neztratil...

    Kamarád v povinosti má na flintě montáž s eagletacem a kabelovou spouští (dostupnou pro hlavní modely jak u eagtacu tak u olightu) odstříleno spoustu ran bez afektu na funkci baterie. U někerejch modelů přímo zmiňujou dlouhodobý testování při střelbách, ono přecijen to není lhostejný, akmulátor něco trochu váží a při střelbách se v baterce dost třepe a je tam namáhání jak naráží do hlavy s elektronikou a hned v zápětí do konce se spínačem, ne že ne :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jinak ted čekám na jednu baterku z číny co má nabíječku i do auta (bude defaultně v autě) tak pak dám report...

    Free Shipping CREE XM L T6 LED 2200Lm Zoomable Flashlight Torch Zoom Lamp 2x18650+Car Charger+ US / EU Charger-in Flashlights & Torches from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...oomable-Flashlight-Torch-Zoom-Lamp-2x18650-Car-Charger/32365882683.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOTCOM: ano nabíječku která nabíjí tydle baterie ... jinak fenix dělá i na klasický AA...
    VACA
    VACA --- ---
    DOTCOM: Áno prosim. Akumulátory 18650 máš nabíječku pro ně určenou. Občas je to nabiječka kombinovaná, která zvládne jejich poloviční verze, případně i jiné aku.
    Á nébó tam máš možnost svítilnu provozovat Na baterie cr123 které koupíš né uplně v každý trafice, jsou to takový ty malý buřtíky, dřív se často dávaly do fotoaparátů s motorovym transportem filmu.. . Jsou docela drahý, ale musim poukázat na fakt, že svítilna z pravidla dosahuje svých papírových maximálních výkonů právě s nimi. Akumulátory dobíjecí totiž zatim nedosahujou parametru jednorázovejch baterií, ale na výkonu svítilny se to projeví v řádech procent, není třeba mít obavy... ;)

    Další věc na kterou bych rád poukázal je, že akumulátory 18650 se hojně používají v e-cigaretách, takže jejich dostupnost je dnes dobrá, a u e-kuřáků často tyto pořídíte i levněji než ve specializovanym svítilnářství... A myslim že sanyo a panasonic jsou ty z lepších. A taky si skromě myslim že aku se samolékou např olight jsou ve skutečnosti jeden ze dvou dříve zmíněných... Ale naopak nedoporučuji nákup teh uplně nejlevnějších noname, jejich životnost je mizerná, ušetřit se zde nevyplatí
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    WOJTYLA: hele a jak se dobiji ty baterky? na to je potreba mit nejakou specialni nabijecku?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SWIST: Fenix pd 35

    Taktická LED svítilna Fenix PD35 TAC
    http://www.kronium.cz/index.php?act=viewProd&productId=1121
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Bylo by nějaké doporučení na svítilnu? Líbilo by se mi něco co by se dalo použít se zbraní, až bude, (takže asi strobe a pořádný výkon) a zároveň to mělo vysokou výdrž na nějaký nižší výkon - což asi nebude problém. Pokud by se dala sehnat rovnou i s pouzdrem na opasek tím lépe, ale netrvám na tom.. Značka nerozhoduje cena rozumná (ideálně 1000-1500, max 2000).. Chápu ale že s cenou to je vždycky problém, za málo peněz hodně muziky nikdy nedostanu. Ale třeba o Fénixech jsem slyšel že už se začíná spíše platit za značku než za kvalitu (nevím co je na tom pravdy). Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam