• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    MAWERICK: ta batohokabela vypada zajimave ale na strankach toho eshopu k ni nemaj zadnej popis, mohl bys mi prosim te o ni aspon neco malo napsat? rozmery, cleneni a tak..
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: asi tak.. než srát pět lidí kolem dotazama kdy to už bude , rčinský děti vytězej cenou i rychlostí dodávky:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: hmmm tak asi Aliexpress:-)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    měl ale musel bych zaplatit matroš a ten člověk by si za to asi něco taky řekl,zkusím zjistit ale naferovku říkám že to je na dýl.. a ne zadarmo protože to je jeho mašina. jestli někdo umí zaškodit v zaměstnání bylo by to výhodnější
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: a ty bys to pak zvladl nechat vyřezat? mluv kurva dědku:-))
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: obojí
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: jako připravit pro to CNC řezání? nebo nakreslit obecně?
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: no von by to musel taky nejdřív někdo nakreslit:))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kjluci nemáte nekdo přístup k CNC řezání a nechcete vyrobit pár tehle???

    Survival-Pax Multi-Fuel Folding Stove › Stoves & Fuel › Food & Preparation › Survival-Pax Co.
    http://www.survival-pax.com/Survival-Pax-Multi-Fuel-Folding-Stove.html
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    leju tam remo kerosin a nikdy jsem si nepřipadal ohrořžený druh. a to ho dycky celkem přeliju :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PRAASHEK: Ten originalni, z tech malejch plechovek z trafiky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw jaký benzín do toho zappíku liješ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOWUP: sice je to mimo, ale stalo se mi kdys (dělal jsem průvodce po zámku), že jsem si švihl dvě nabité AAA do kapsy a dával do ní i velký klíč, který měl rozměry od oka do konce stejné, jako ty baterky a najednou mě při výkladu začalo pálit cosi na stehně :) fakt jsem se lekl, byl hodně rozžhavený
    FINSON
    FINSON --- ---
    BLOWUP: Děláš velkou chybu, Jaromíre. To se ti vymstí.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Ok, dik za info. Kazdopadne, do kapsy u kalhot uz si ho strkat nebudu :)
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    BLOWUP: Mam par podobnejch zkusenosti. Zipak pretankovanej zippo kapalinou do zapalovacu, nasakla kapsa. Taky to palilo, ale spis jako kdyz se oparis. Do druhyho dne ok. Nicmene se mi stava celkem pravidelne ze ho pretankuju (doplnuju cca 1 tejdne) a zatim se mi to stalo jen parkrat. Rekl bych ze to je sarzi tech plechovek, nekdy to pravdepodobne bude mit lehce jiny, drazdivejsi slozeni.
    381007
    381007 --- ---
    BLOWUP: Mě tohle dělal v práci technický benzín, ale pouze za podmínky, že jsem byl spocenej... Nevím, co s čím reagovalo, ale když jsem byl splavenej a vycák na mě při odmašťování technický benzín (spotřebovali jsme tak 10-15 litrů/směnu a prostě to na člověka stříkalo furt), bylo to jak kdybych se polil kyselinou... Zkoušel jsem to i za "sucha" a to mi ten benál nic nedělal...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: nezmenili recepturu toho "benzínu"?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Mam zajimavej zazitek. Byl jsem ted s pritelkyni u vas v cesku na nasi chalupe v jiznich cechach. Bral jsem si s sebou spoustu edc kramu, mimo jiny jsem vzal cerstve natankovanej zapalovac Zippo. Spis teda mirne pretankovanej jsem si ho dal do kapsy u dzin a asi po pulhodine jsem presne v tech mistech ucitil celkem hustou bolest. Ponevadz jsem v ty kapse nic jinyho nemel a vubec me nenapadalo cim by to mohlo jinak bejt, stahnu si kalhoty a koukam, ze na stehne mam rudej flek zhruba velikosti a tvaru toho zapalovace, kterej cim dal vic boli. Rikam si, kurva to snad neni pravda, nejspis nejaka alergie na ten benzin. Natru to fenistylem, ale boli to cim dal tim hur - pocitove asi jako bodnuti nozem, ani ne jako neco povrchovyho. Nakonec jsem si musel asi na pul hodiny lehnout, i kdyz jsem si u toho pripadal jak vul. Po ty pulhodine se to trochu usadilo, sice to bolelo dal, ale tak nejak snesitelne.
    Ten flek mam na noze doted - to je uz asi deset dni. Neboli to, akorat je to trochu citlivy na dotek :-)
    Nikdy predtim jsem zadny podobny reakce na cokoli nemel.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: tak pak hod postrehy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam