• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: j tj, tak to je pravda ze muj setup je na tohle moc heavy, sem si to nezpojil.

    Ti rozumim, ale stejne by se mi moc liblo kdyby ten pajcr mél na jedný straně sekyru, něco jako dělá všemi tolik oblíbený gerber:





    Koncepčně mi to přijde pro tyhle účely jako super nástroj, Jenomže za to chtěj 7litrů, nesmysl. Alternativu žádnou nemám, jestli někdo máte, sám bych byl vděčnej..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: no jako do autobaglu... do G.H.B.
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: a co návrh kombinace požárnická sekyra a polní rejček/lopatka? Do auta praktické:)

    Je pravda že požárnická sekyra nemá takovej cool vzhled jako zombie-hammer, ale imho při výletnictví a podobnejch činostech nalezne častější využití, než páčidlo s vyrážecim kladivem...
    A když by jsi náhodou narazil na tu situaci... ...tak ten bodec z druhý strany požární sekery spolehlivě vyŕeší většinu problému od zatlučený bedýnky až po vrata od stodoly ;)
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    PIVECEK: Zephyry jsou super, ale na rizeni teda pohodlne nejsou.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Jo a taky nejakej cook set ve velikosti nalgenky cca
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kluci rikam si ze by bylo fajn mit v aute naky multifunkcni pacidlo, neboli pajcr... Neco jako je Stenley Fubar, nebo Dead on Annihilator. Nevite o necem co nestiji 50$ a da se normalne u nas koupit?
    VACA
    VACA --- ---
    LACHAUER: :D to jo, krteček souhlas... spíš bych ale trochu rozmejšlel o tom co všechno z "hrubýho" army sortymentu je pro díťátko cucatelný.... :)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    WOJTYLA: Potvrzuju chrastítko, akorát mám oranžový, to je baví ještě víc.

    Co se týče matek, včera mi jedna udělala přednášku, když viděla můj kočárek - kdyz junior spí, prikrejvam ho maskacovou barracudou, aby měl klid a tmu: "To nemůžete takhle dělat, pod tou celtou se vám to dítě udusí!" Kdepak, jak na tom neni krteček a je to zelený, jsi zralej na socialku.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Bagl za litr z Jevicka je kompletni kopie 5.11.rush 24. A za ty penize slusne udelana. Jakmile doladim GHB tak dam nejaky fotky.

    (Dal post jen pro otce)

    Kdyz takhle propojite takticky karabiny tak je z toho chrastitko ktery utisi kazdy mimino:-)!! Jen bacha na matky:-)


    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ASACRA: Bezva, diky! Jeste mam tip od Nelliho na Lowa Zephyr, tak zajedu vyzkouset a jedny z nich doufam vezmu.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    PIVECEK: myslím, že Meindl Nebraska by mohlo být to co hledáš.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    A ja se pridam, potrebuju bundu/kabat do mesta, neco s kapucou, trochu nepromokave a neformalni, formalni kabaty mam. Nejake tipy, tusim ze nekdo si tady neco loni nekde objednaval... Chtel bych neco delsiho, rekneme do puli stehen nebo tak nejak, aby mi netahlo na zada proste no...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Panove, projel jsem i historii a prosim o radu. Shanim boty, nizke, ale kotnikove. Idealne nemusi pusobit vojenskym dojmem. Vyuziti na venkovni strelnice a obcasny outdoor. Velke plus, pokud budou pohodlne i na rizeni. Vychazi mi z toho nejaka lehci trekova obuv, ale cert aby se v tom vyznal. Predem diky z tipy.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ad MAWERICK... třeba na EDC do auta, hledat se v tom bude dobře (barva) a s velikostí taky nebudou problémy

    ;-]
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    MAWERICK: dik za info, hlavne to o tech pivech se hodi i kdyz zalezi jestli prazdnejch nebo plnejch ;)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ja bych to rek asi takhle... Jasne... Neni to zadnej zazrak co se vychytavek tyka... Takova 511 je jasne o svetelne roky jinde... Ale zase za ty prachy co to stoji... I kdyz to koupis a nebude ti uplne sedet tak to nestalo balik a vzdycky se to da na neco pouzit :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SM4SH: jj... pravda je ze ted web co se tyka informaci dost mizernej...
    jina taska je pomerne velika... cca 85*40*30cm. s mekkym dnem (nepamatuju si jestli k tomu davali tu tvrdou vlozku), pod tema popruhama je to zpevneny. Vnitrni cleneni zadny krome mensi kapsy na jedne strane (cca 25*15cm) a pak je na jednom konci zvenku jedna kapsa na zip a na druhem dve kapsy jedna na zip a jedna na suchac. a na delsi strane zvenku na jedne strane kapsa na zip... Takze cleneni nich moc.

    A zatim mam ozkouseno ze se do tasky vejde cca 95-100 lahvi od piva :D
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    SM4SH: mě by to taky zajímalo
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    MAWERICK: ta batohokabela vypada zajimave ale na strankach toho eshopu k ni nemaj zadnej popis, mohl bys mi prosim te o ni aspon neco malo napsat? rozmery, cleneni a tak..
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: asi tak.. než srát pět lidí kolem dotazama kdy to už bude , rčinský děti vytězej cenou i rychlostí dodávky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam