• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    INF1466: Kamo fakt mi na moji prosbu na doporuceni termosky posilas vysledky googlu na keyword Termoska???
    INF1466
    INF1466 --- ---
    WOJTYLA: tahle nema hrnicky :D

    spis rekni s cim to chces nez s cim to nechces.. je to podobny jak s lahvema.. bud vicko bez nalejvani, nebo vicko s nalejvanim nebo nalejvani rovnou bez krytu..
    termoska - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIgtu-nMrgyAIVRVUsCh1RwQ86#imgrc=PWApm52ufh_2SM%3A
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    poradíte nekdo dobrou termosku? ideálně ne takový ty roury s tema homouškejma víčko hrníčkama...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: Posli me jednicku prosim a co to stoji poslu hned prachy.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: nikdy... :-D (a přejme mu to)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    381007: Hele a kdy uz se zase dostanes k tem objednavkam normalnich smrtelniku?
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: Jasně, mám jich pár na skladě "do foroty" :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: No na kant umim strilet i se svym prakem s operkou a klasickym tvarem...
    VACA
    VACA --- ---
    btw, kde sháníte tu gumu do teh praků?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: jo sam... nevim, cca hodinu... červený je tam hodně.,.. kolik nevim ale před pul balení
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: jsis sam upletl? pěkné, tohle se sakra už musim taky odhodlat vyzkoušet, jak dlouho to tak zabere cca takovejhle popruh? kolik metrů tam máš tý červený?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Udelal jsem si takovej malej vyletni set. Vepredu v kapsicce nuz a zakladni EDC/survival/firstaid a v zadu nalgenka s pitim. Ksanda/popruh upletenej z paracordu klasicky.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: TS nekoukal na to video vid? Pac se s tim strili na kant.
    SVORO
    SVORO --- ---
    TABORACEK: dyzajnpyčo!
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Hele a proc tem prakum davaj tenhle uchylackej tvar, to ma byt nejaka ergonomie?
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    IMUS: Mam http://www.evolveo.eu/cz/strongphone-x1 , nabíjim tak jednou za dva týdny, čas se mi předbíhá taky - měl by to řešit nový firmware, i u toho co máš ty.
    CROSS
    CROSS --- ---
    JOHNDOE: X–Ray jako kabinové zavazadlo je super, to můžu potvrdit, ale zrovna do letadla bych v něm foťák nebral. Jinak koukám, že jsme si o tom už tady psali.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    CROSS: Mám jí necelej měsíc a úplně jsem se do tý tašky zamiloval. Jen jí zatim většinou používám bez tý vložky na foťák a neměl jsem možnost jí otestovat při focení nějakýho reportu, kdy měnim objektivy a podobně. Ty přezky na tý přední chlopni jsou trochu špatně přístupný, už jsem si skoro zvyknul, potom ten horní zip se z plnýho otevření blbě zavírá jednou rukou. Nemam rád takový to zbytečný množství kapsiček a přihrádek, tady je to tak akorát. Jo a je fakt obří. A protože se o svůj počítač bojim, mám k tomu ještě tohle https://www.thule.com/...-cases/laptop-sleeves/thule-gauntlet-15-macbook-pro-sleeve-_-tl_85854221252
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    CROSS: Já si sehnal 5.11 X-Ray jako kabinové zavazadlo a fotak jsem v tom vozil buď na hulvata nebo podlozenej mikinou. Vešel se v pohodě i s nasazeným objektivem a ještě náhradním. za mě stačí, ale taky záleží, kolik toho chceš s sebou tahat...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Byl jsem na chvili v dilne tak jsem udelal takovou rychlovku prak.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam