• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    NELLI
    NELLI --- ---
    netušíte prosím někdo, kde by se daly sehnat spony/klipy na pouzdro?
    Už gůglim 2 dny a jediný, co jsem našel, je kutil Florenc (+ jeho alternativy se shodným zbožím).

    Jde mi o něco takovýho: http://kutil-florenc.cz/spona-na-pouzdro-p3471

    Problém je akorát v tom, že nosím pásek šířky 50 mm, tyhlety spony jsou max pro pásek 44 mm.
    Ideální stav by byl, kdyby se to dalo sehnat v Praze a nejdéle do úterý včetně.
    Díky.
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: jo pořídil. Původně mě tam taky nadchly ty gtx bundy. Ale cestou jsem si to nějak rozmyslel, nejsem si jistý jak moc gtx degraduje v čase. Sháněl jsem něco pracovního tak jsem nakonec vzal klasickou AČR vz 95 bundu a BW rukavice. Celkem asi za 700,- takže spokojenost, jen doufám že v tom nezmrznu, nemám žádnou mikinu. :D
    Jinak je to tam super, mít čas tak to prolezu víc. Ale v tomhle je pro mě větší past eshop kde si můžu zboží filtrovat a je tam setřízené..
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VACA: Ja ti uplne rozumim a u specializovaneho zbozi ocenim moznost se na to mrknout v kamennem krame. Bohuzel se setkavam s tim, ze o vetsine veci, ktere poptavam, toho vim vice nez prodavaci, jelikoz si to nejdrive nactu:)

    S tim tactical pro, myslim, ze to tam maji jen na ukazku, co mi psali posledne. Takze pak to stejne pripadne budes muset objednat online.
    VACA
    VACA --- ---
    PIVECEK: ale ne, on to není ani tak koníček, ale blíží se čas kdy budu muset vyřešit nějakej edc batoh. Chci to nejlepší co mi bude maximálně vyhovovat, a tak jsem chtěl naživo vidět vyzkoušet nějaký tipy... :)

    Ale nezastírám že v dnešní době online nákupů má určitý kouzlo vidět zase kamený obchody, nejen proto že si člověk vše předem prohlédne a vyzkouší :D podařilo se mi na to vytěžit trochu času, a tak i možnost vidět rozdíly mezi obchodníkama a vybrat si tak u koho nakoupím i podle sympatií v člověku posílí dobrý pocit obchodu...:D
    To mě na týhle době trochu mrzí, díky online obchodování mizí osobní kontakt se zákazníkem a stím spojené neduhy obchodování. Přitom je to snad nejstarší "diplomatická" činnost lidstva. Nic, sory za filozofování:)

    Ok zkusim tacticalpro kontaktovat na majlu, trochu si ale řikam aby nebyly nasraný když mě vpustěj do nějakýho svýho meeting centra, někdo tam kvůli mě bude muset přijít, a já si třea nic nekoupim... Ale i to k obchodování patří:)

    SWIST: Tak co jak jsi pochodil? Mě tam hodně nadchly ty anglický poštní goretexky ultralehký... Taky čekám až budou mít nový bashy... A vůbec spostu krámů bych tam potřeboval:D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FROSTWOLF666: jo to je jasný, tydle byly k tomu přímo v balení... samotný bych je nekupoval...
    FROSTWOLF666
    FROSTWOLF666 --- ---
    Ultrafire baterie nebrat, jsou nekvalitní a rozhodně nebudou mít těch 3000mAh.

    EFEST IMR Li-Mn 18650 / 2900 mAh / 35A /60A ! | Elektronická cigareta Gold Drive
    http://www.elektronickacigareta.cz/...0a-span-high-drain-baterie-pro-extremne-velke-zateze-span.html

    O dost levnější a podstatně kvalitnější
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: kamo je to baterka podle me tak dobrá jí mít v autě... jinak to na mě dojem velký bitelnosti nedelá...

    - má a nebudí... tesnění nabíjecí dírky nedrží
    - klasicky klikáš jak epileptik tim jednim tlačítkem... a po vypnutí se zdá že to zaplneš na dalším modu...
    - silnej střed a meekčí okraje (večer vyfotim)
    - je to dost tlustý takže podle me nedalo/blbě... na airsoftu by to asi vydrželo, na dospělý pušce se to podle me rozletí do 10ti ran
    - má to v sobě tyhluhle baterii a dostaneš druhou do rezervy

    UltraFire 2x 18650 tužková baterie (3000 mAh, Dobíjecí) - Kč 419.35 - Celosvětová doprava zdarma - BatteryUpgrade.cz - Upgrade baterie!
    http://www.batteryupgrade.cz/...cgCFSjlwgodJrEA7w#/assortmentProductId/37718302/shopGroupId/73102036
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: err, pardon, spletl jsem si to s jinou baterkou, dotaz na dobijeni pres USB beru zpet... ;-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: hmm, asi jsi mne inspiroval...
    Pokud neprudim, tak jeste nejake dotazy:
    - ma to O-krouzky a budi to dojem vodotesnosti?
    - jak/cim se ty mody prepinaji, a jak tuhe/lehke to prepinani je? Nehrozi, ze se to nekde v kapse nebo treba na zbrani pri kontaktu s necim samovolne zapne/prepne etc?
    - lze nastavit mod jak to ma svitit aniz bych musel procyklovat vsechny mody a pritom s baterkou svitil? To mne neuveritelne vytaci kterou casti tela premysli vyrobci, co udelaji "stealth" nizko svitivy mod tak, ze clovek napred musi rozsvitit maximalni mod (tim se pripadne prozradit) a az pak to postupne (nejlip jeste treba v 10 krocich aby to trvalo o to dyl) ztlumovat...
    - jaky to ma kuzel? Ma jasne ostre kontury a svitivost v celem kuzelu stejnou, nebo ma silny stred a mekci okraje?
    - vypada to, ze by se na to dalo namontovat nejake standardni dalkove ovladani/spinac pro umisteni na liste zbrane?
    - jak dlouho se to nabiji ze site a jak dlouho z USB?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: mody jsou následující :
    Svítí
    - jako hovado
    - v pohodě
    - málo
    Bliká
    - strobo/disko
    - SOS 3x pomalu 3x rychle

    má to zoom kterej když zazoomuješ tak se z toho stane promítačka a promítá to tu diodu uplně ostře:-D
    EDAK
    EDAK --- ---
    MRNOUS: genialni, to budu jeste muset taky poresit, zatim to dost dementne sundavam po krouzcich
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    OTAKAR: štipky na nehty :)
    Štipky na nehty | Victorinoxcz.cz
    http://victorinoxcz.cz/nuzky/stipky-na-nehty-2

    HANZEL: to nevíš, že nemáš dávat na net fotky svých klíčů? :)) tak jsem je z toho odcvakl .. ono je tohole stejne samostatná sub-jednotka, kterou mám u sebe, i když nemám klíče (třeba doma) a taky abych je mohl připnout na jiný set klíčů (mám ještě víkendový set :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    MRNOUS: pekne zelezarstvi... a kde jsou ty klice??? :D
    EDAK
    EDAK --- ---
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MRNOUS: A copak je ten victorinox?
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    OTAKAR: je fakt pidi, posílám foto i s měřítkem :) má dva mody, ten vyšší 45 lumen svítí hodinu jasně a druhou hodinu slábne (a pak už se fakt musí nabít), druhý mod je 1 lumen a to vydrží mnoho a mnoho hodin ..

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MRNOUS:
    EDAK: Dejte prosím fotku i s klíčema, pro představu.

    WOJTYLA: Taky nafoť a hlavně report, jak to svítí.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: jake mody sviceni to ma a jak se prepinaji?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---

    jinak dorazila včera baterka z Ali která má v sobě nabíječku takže se daj ty akumulátory nabíjet jak ze sítě tak z autonabíjení... svítí slušně, mám to nafotit večer?

    Free Shipping CREE XM L T6 LED 2200Lm Zoomable Flashlight Torch Zoom Lamp 2x18650+Car Charger+ US / EU Charger-in Flashlights & Torches from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...oomable-Flashlight-Torch-Zoom-Lamp-2x18650-Car-Charger/32365882683.html
    EDAK
    EDAK --- ---
    Kdyz uz resite ty baterky na klice, ja vybiral opravdu dlouho a poradne a nakonec jsem diky bohu skoncil u tohodle
    Baterka Fenix E05 XP-E2
    http://www.kronium.cz/baterka-fenix-e05-xp-e2/prod_968.html?actCat=106
    sviti, vydrzi vsechno, je dostatecne mala, cpou se tam normalni baterky a ma vic modu. vlastne znacka ideal, ale je fakt ze cena je jinde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam