• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HNZDD: zkus se nekde poharabat v historii ;) resi se to tady uz aspon potreti ;)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    JOSEF_K: nemužeš mi ji vyfotit s nějakou věcí pro představu velikosti,pořád přemejšlim jestli ji potřebuju
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Mně s ta velká taška marsjev líbí čím dál tím víc. Chvíli po objednání se mi změnila pracovní situace a místo občasných výjezdů na montáž se mnou jezdí denně, valí se po dílnách, nosím v ní kvanta věcí a furt je super. Velikostně pojme fakt cokoli.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    HANZEL: Filtr je taky řešení. Ale třeba na zebralight čelovku ho nedáš. Jakou čelovku jsi koupil? Jo a ještě nechci AAA, to mi taky dost zužuje výběr.
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Nejlepší baterka je ta, kterou máš u sebe.

    :D tak to je EDC heslo dne. Samozřejmě je to tak! Ono, bez baterky se baterka špatně hledá...
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HNDZCK: ja to taky nepotreboval :D :D :D
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    HANZEL: však já si nestěžuju.. spíš je mi líto, že nic dalšího nutně "nepotřebuju".)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HNDZCK: vlastnim 3 zastupce x-rady a nemuzu si stezovat :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    LACHAUER: a s filtrama mas problem?? ja kupoval tuhle celovku prave kvuli jednoduchosti... jeden mod svitivosti a bud klasika, nebo naklapnes cerveny filtr...
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    381007: objednal sem si tašku na notebook http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x--kabela-na-notebook-molle.html
    google mi následně našel toto http://www.armyshop1army.cz/detail/taska-molle-pres-rameno-na-laptop-cerna/ a toto http://global.rakuten.com/en/store/wip03/item/10001991/?s-id=borderless_recommend_item_en
    Ostatní "x" sem nehledal.

    Na dotaz ohledně výrobce mi bylo odpovězeno: "kabele a zboží s označením X nejsou naší výroby. Zboží jsme překoupili od jedné krachující firmy a teď ho doprodáváme. Výroba zboží s označením X je někde z východu."
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    INF1466: O výkon mi ani tak nejde, na to mám ruční svítilnu. S nedomyšleností se asi smířím - ono upřímně řečeno je nemožný v téhle kategorii najít čelovku s rozumným jednoduchým ovládáním červená/bílá. Většinou musíš projít všemi režimy dokola, nebo vypnout-zapnout atp. A většina čelovek se zapíná do bílého světla, což je z hlediska oslnění dost nepříjemný.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    LACHAUER: jo, jen je trochu nedomysleny ze jakmile jednou prejdes na bily tak uz se na nej nedostanes, musis to znova vypnout a zapnout, ale to je drobnost, ma to jednu cervenou diodu a ctyri bily, ale taky uz to neni nejnovejsi model a dneska budou s lepsi svitiviosti.. rezimy to ma cervena svetlo, bily full, bily 2/3, bily 1/3, bila blikacka, cervena blikacka a pak zas bila full a tak dokola, tu cervenou diodu obcas pouzivam treba pri nocnim foceni, ze te to tolik neoslni
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    INF1466: tu si chci pořídit - jak jsi s ní spokojený? Chápu to dobře že to jde zapnout rovnou do červený?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Přidal bych se k těm, komu Petzl prasknul, mně konkrétně Tikka, jen po pár letech. Jinak nejlepší čelovka je ta, kterou má člověk právě u sebe (vim, řiká se o foťáku). Mě takhle párkrát zachránila taková obskurní čelovka od Tchiba asi za dvě stovky.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    HANZEL: kdyz pominu to lamani tak i to samotny otevirani na zmacknuti je takovy divny, ze to muzes omylem necim zmacknout a samo se ti to otevre v kapse/batohu, jako ze to sviti, ok ale imo jsou lepe resene celovky

    ja treba petzl vymenil za tuhle silva ranger, kde mi vyhovuje jedna AA misto tri AAA, a celkove to jak je to otevirani udelany na zavit..
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    tak ono to lamani bude asi hodne o tom jak se k tomu clovek chova ;) kdyz to neni kopyto a dava si pri otvirani pozor, nevidim problem...

    po te desetilete sluzbe by me nenapadlo koupit si jinou znacku :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZKAZA: Já měl teda petzla jednoho, byla to tikka,
    a u toho se zrovna plast polámal, zadní kryt, ale fungoval (vlhkotěsnost jistila izolačka). jinak teď mám toho jejich prcka

    Petzl e+Lite LED Ultra Compact Emergency Headlamp, E02P3
    http://www.brightguy.com/Petzl/Petzl+e*plus*Lite+Emergency+Headlamp

    a bez potíží
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Konkrétně Petzlovky testovali i kluci z českýho zastoupení (vertical trade). Svítili několik dní v kině v Desný. Nevímjak to měřili. Vyšlo to přesně, jak Petzl pìše.
    Polámaný plasty jsem u toho viděl snad jednou.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    tikku xp jsem kupoval když se začala prodávat pouřívám ji do tedka - 13 let?
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Petzl opravdu umí, co píše.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam