• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: nech, černej nechci
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: je cernej, mam ho od lonska a vozi se se mnou jen z domova do kanclu a zpatky. Pekne na sedadle, zadnej spinavej kufr:) Proste je jak novej. Ale zbavim se ho jedine pokud nejdriv sezenu ten ghost, protoze jinak nemam v cem nosit veci do prace... Porad koketuju s myslenkou, ze bych si ho nechal na nejake kratke vylety s detma jako tasku na plenky...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: mno už jsem pochopil že to je velikostně Rush 24... co si za nej představuješ a v jaký barvě ho máš?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Je to takovy malicky. Nevim co bych ti na to odpovedel, krom rozmeru a fotek kterych je plnej internet...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: jak je to velký?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Kazdopadne kdyby chtel nekdo zachovalej dragonegg, tak bych ho asi klidne prodal a koupil si ghost, takze jestli mate nekdo zajem:) Mozna si ho necham na vylety:)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BLOUBEKNT: Ja mam dragon egg a musim rict za noseni do prace je to male. Dam tam laptop, poznamkovej blok a prasky na boleni hlavy s brejlema a je to plny:( Kdyz tam potrebuju pridat jeste svacinu, tak uz je to vylozene nahouby...
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    Abych byl aktuální, tak přidám dojmy po měsíčním používání báglu Ghost. Je skvělej! Přesně tohle jsem hledal. Potřeboval jsem alternativu k 5.11 messengeru, protože teď častějc nosim ntb a z tašky mě začínaly bolet záda. Původně jsem chtěl DragonEgg, ale nakonec jsem vzal větší Ghost a nelituju. Do „eggu“ se 15"notebook v neoprenu sice vlezl, ale moc nafest, navíc to vypadalo, že nic dalšího už by se tam pořádně nevešlo. S Ghostem tenhle problém nemám. Sundal jsem z něj tu přední kapsu a bederák a výsledkem je objemnej batoh, kterej ale nepřekáží v metru a v busu ho dám vklidu nad sebe. Jediná věc, která je trochu blbá je ta, že veškerá organizace je v tý kapse, kterou jsem sundal a budu ji nasazovat zřejmě jen na vícedenní akce s dětma a dovolenou. Tenhle nedostatek hodlám řešit organizérem z aliexpressu, kterej se tu mihnul nedávno. Ten mi navíc usnadní přehazovaní věcí mezi báglem a messengerem. Pozitiva nakonec: je lehkej a působí lehce a pohodlně i když v něm mám narvanej nákup. Na mě vypadá i celkem nenápadně, ale já mám 195cm na vejšku a zmiňovaná hektarová záda. Je univerzální, střídám v něm věci na cvičení, věci do práce a věci co tahám, když vyrážím s dcerama na vejlety. Což jsou náhradní hadry, jídlo, pití, lékarnička a zrcadlovka. Fotky nedávám, protože nenosím nic extra zajímavýho. Tenhle bágl je jednoduše ideální pro hodně zaměstanýho fotra :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Náhodou DUST je bezva na takové to domácí nošení, na výlet s dětmi (nevlastním) či na nákup tacticool gearu v práglu při cestě mastnou tyčí apodobnchý E.D.C. survival skopičin, které se konají během max. 12 hodin... Navíc musím říct, že se těším jak ho vezmu na Říp neb RUSH 72 je trochen moc :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PAULMUADDIB: a tak todle je drobná roštěnka, pro ní je to akorát... samo na moje 4 hektarový záda to neni:-)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    WOJTYLA: Maličkej. Dragon Egg vede.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    peknej bágl...

    Survival Lilly's EDC Rucksack - Urban Survival Kit
    https://www.youtube.com/watch?v=n_iu9Mxb4TI
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    JOSEF_K: mam ji taky, za ty prachy skvela. doplnim k tem zadovym popruhum, jedina nevyhoda vyzadujici dodatecne upravy: jsou dole na hovno prisity, urvou se, jakmile da clovek do tasky neco tezkyho.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Nejsem si jistej, ale asi te nemam rad! Zasranej aliexpress, zase sem tam nechal majlant!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK:

    2015 The new IDL T5 outdoor pliers mini pliers multifunctional portable folding combination tool EDC equipment-in Travel Kits from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...tional-portable-folding-combination-tool-EDC-equipment/32534566960.html
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: a das nam sem link na ten cinskej multitool, abych ho mohl koupit synovi?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak uz ma synek na vopasku i malej mulritool:-))

    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Tak Dragon Egg je doma.
    VACA
    VACA --- ---
    FROSTWOLF666: +150 pošta. Takže 750,- :)
    ale vyhodu maj že je stejny poštovny bez oledu na počet objednanejch jednotek... ;)
    FROSTWOLF666
    FROSTWOLF666 --- ---
    Aha omyl 600.-, ale i tak :D
    X - Kabela plátěnáeshop.marsjev.cz
    http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x---kabela-platena.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam