• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Když už je venku tak pěkně, že se to fotí samo, tak jsem hodil brašnu na balkon a jdeme na to.

    Vykujující černá bedna má 50*25*25cm a furt ještě zůstává kvanta místa.





    uchycení hlavních popruhů (do ruky, ne zádových, ty nepoužívám vůbec)



    na jednom boku jsou tahle poutka, nevím k čemu



    na druhém tři kapsy



    na jednom čele velká kapsa



    na druhém menší kapsa a kapsa na sucháč ideální na brejle



    jinak spodek je zvenčí pogumovanej a voda nedělá problém. ve vnitřním prostoru je ještě jedna menší kapsa. Klidně by jich uvnitř mohlo být víc, ale tašce za pár kil na počet kapes nehleď:)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    MAWERICK: fer maš u mě deset bludíštáků
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HNZDD: veelka je dost ;) rozmery jsem tu nekde psal ;) A zbytek viz
    MAWERICK:
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    VACA: ja jsem nekde nejaky mel tak az prijdu z pracerano tak se podivam
    VACA
    VACA --- ---
    Myslim ze s touhle taskou tu zadnej obrazek neprobehnul.
    Za me teda, vubec by mi nevadilo ji videt jak ve skutecnosti vlastne vypada. On ten obrazek na eshopu je takovej desne sterilni...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    MAWERICK: viš jak, to se mi pravě nechtelo:))
    tak dobra pověnuju tomu ten čas:))
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    P.S. za ty prachy bych nad tim moc nepremyslel ;)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HNZDD: zkus se nekde poharabat v historii ;) resi se to tady uz aspon potreti ;)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    JOSEF_K: nemužeš mi ji vyfotit s nějakou věcí pro představu velikosti,pořád přemejšlim jestli ji potřebuju
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Mně s ta velká taška marsjev líbí čím dál tím víc. Chvíli po objednání se mi změnila pracovní situace a místo občasných výjezdů na montáž se mnou jezdí denně, valí se po dílnách, nosím v ní kvanta věcí a furt je super. Velikostně pojme fakt cokoli.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    HANZEL: Filtr je taky řešení. Ale třeba na zebralight čelovku ho nedáš. Jakou čelovku jsi koupil? Jo a ještě nechci AAA, to mi taky dost zužuje výběr.
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Nejlepší baterka je ta, kterou máš u sebe.

    :D tak to je EDC heslo dne. Samozřejmě je to tak! Ono, bez baterky se baterka špatně hledá...
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HNDZCK: ja to taky nepotreboval :D :D :D
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    HANZEL: však já si nestěžuju.. spíš je mi líto, že nic dalšího nutně "nepotřebuju".)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HNDZCK: vlastnim 3 zastupce x-rady a nemuzu si stezovat :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    LACHAUER: a s filtrama mas problem?? ja kupoval tuhle celovku prave kvuli jednoduchosti... jeden mod svitivosti a bud klasika, nebo naklapnes cerveny filtr...
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    381007: objednal sem si tašku na notebook http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x--kabela-na-notebook-molle.html
    google mi následně našel toto http://www.armyshop1army.cz/detail/taska-molle-pres-rameno-na-laptop-cerna/ a toto http://global.rakuten.com/en/store/wip03/item/10001991/?s-id=borderless_recommend_item_en
    Ostatní "x" sem nehledal.

    Na dotaz ohledně výrobce mi bylo odpovězeno: "kabele a zboží s označením X nejsou naší výroby. Zboží jsme překoupili od jedné krachující firmy a teď ho doprodáváme. Výroba zboží s označením X je někde z východu."
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    INF1466: O výkon mi ani tak nejde, na to mám ruční svítilnu. S nedomyšleností se asi smířím - ono upřímně řečeno je nemožný v téhle kategorii najít čelovku s rozumným jednoduchým ovládáním červená/bílá. Většinou musíš projít všemi režimy dokola, nebo vypnout-zapnout atp. A většina čelovek se zapíná do bílého světla, což je z hlediska oslnění dost nepříjemný.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    LACHAUER: jo, jen je trochu nedomysleny ze jakmile jednou prejdes na bily tak uz se na nej nedostanes, musis to znova vypnout a zapnout, ale to je drobnost, ma to jednu cervenou diodu a ctyri bily, ale taky uz to neni nejnovejsi model a dneska budou s lepsi svitiviosti.. rezimy to ma cervena svetlo, bily full, bily 2/3, bily 1/3, bila blikacka, cervena blikacka a pak zas bila full a tak dokola, tu cervenou diodu obcas pouzivam treba pri nocnim foceni, ze te to tolik neoslni
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    INF1466: tu si chci pořídit - jak jsi s ní spokojený? Chápu to dobře že to jde zapnout rovnou do červený?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam