• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    EDAK
    EDAK --- ---
    Vim ze se tu pomerne casto resi boty, coz je pro me pomerne dulezita vec, pac nakupovani bot kazdyho pul roku naprosto nesnasim.Nejradsi bych jedny na celej zivot. Po vsech moznych znackach a zkusenostech kdy mi pres dva roky vydrzeli snad jenom pohorky, jsem si rek ze to stacilo a konecne se odhodlal k tomu si objednat na miru delane u sevce z Prahy
    http://www.diebooted.cz/ http://www.fler.cz/ben-hrubes. Objednavka probihala asi hodinu, dozvedel jsem se skoro vsechno o tom jak se boty delaji, vsechno rad ukazal a jako jedinej problem jsem videl dlouhe objednaci lhuty(cca 3-4 mesice). Zaplatil jsem zalohu a netrpelive cekal. Vcera jsem si je vyzved a malem jsem v nich sel i spat. podle me je cena 5400 za boty na miru docela ok. Ve meste ostudu fakt neudelaj a v terenu mozna taky uplne ne, jsou pohodlny od prvni chvile(i kdyz jsem v nich za tolik nenachodil). Je na ne dva roky zaruka a udajne pokud je budu mazat, tak mi i posleze za mensi uplatu na nich opravi uplne vsechno.Po dalsi zime snad podam opet raport :)









    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    TABORACEK: Pekelně drahý to je :-)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    TABORACEK: Mně osobně připadá lepší. Je tvrdší, má ty švy ne na sobě (pro dvě vrstvy "zasouvátek", takže taková lepší organizace...

    Víc tady: https://www.youtube.com/watch?v=QZoMm7FZ8BY
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    PAULMUADDIB: a proc je lepsi? Jinak me tyhle ty kapsicky prijdou pekelne drahy abych byl uprimnej...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    TABORACEK: Takovej lepší Maxpedition Fatty
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    PAULMUADDIB: No takhle to mam taky, akorat ta mensi delena kapsa vepredu mi pretejka do ty velky hlavni a zmensuje ji, prestoze by to tak byt nemelo. Mozna to jenom spatne nakladam. V kazdym pripade to pokladam za super bagl.

    jo a co je to ten Vanquest pouch?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    TABORACEK: Nemáš spíš Dust?

    Já si na velikost Dragon Egg nemůžu stěžovat - mám tam noťas, hafo dokumentů (až zbytečně moc) v jedné kapse, a v té druhé přední mám Vanquest pouch s EDC výbavou, různě nastrkaný ponožky, šátek, i lahev na vodu,a spoustu zbytečností v těch úžasnejch kapsách vpředu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: nech, černej nechci
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: je cernej, mam ho od lonska a vozi se se mnou jen z domova do kanclu a zpatky. Pekne na sedadle, zadnej spinavej kufr:) Proste je jak novej. Ale zbavim se ho jedine pokud nejdriv sezenu ten ghost, protoze jinak nemam v cem nosit veci do prace... Porad koketuju s myslenkou, ze bych si ho nechal na nejake kratke vylety s detma jako tasku na plenky...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: mno už jsem pochopil že to je velikostně Rush 24... co si za nej představuješ a v jaký barvě ho máš?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Je to takovy malicky. Nevim co bych ti na to odpovedel, krom rozmeru a fotek kterych je plnej internet...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: jak je to velký?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Kazdopadne kdyby chtel nekdo zachovalej dragonegg, tak bych ho asi klidne prodal a koupil si ghost, takze jestli mate nekdo zajem:) Mozna si ho necham na vylety:)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BLOUBEKNT: Ja mam dragon egg a musim rict za noseni do prace je to male. Dam tam laptop, poznamkovej blok a prasky na boleni hlavy s brejlema a je to plny:( Kdyz tam potrebuju pridat jeste svacinu, tak uz je to vylozene nahouby...
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    Abych byl aktuální, tak přidám dojmy po měsíčním používání báglu Ghost. Je skvělej! Přesně tohle jsem hledal. Potřeboval jsem alternativu k 5.11 messengeru, protože teď častějc nosim ntb a z tašky mě začínaly bolet záda. Původně jsem chtěl DragonEgg, ale nakonec jsem vzal větší Ghost a nelituju. Do „eggu“ se 15"notebook v neoprenu sice vlezl, ale moc nafest, navíc to vypadalo, že nic dalšího už by se tam pořádně nevešlo. S Ghostem tenhle problém nemám. Sundal jsem z něj tu přední kapsu a bederák a výsledkem je objemnej batoh, kterej ale nepřekáží v metru a v busu ho dám vklidu nad sebe. Jediná věc, která je trochu blbá je ta, že veškerá organizace je v tý kapse, kterou jsem sundal a budu ji nasazovat zřejmě jen na vícedenní akce s dětma a dovolenou. Tenhle nedostatek hodlám řešit organizérem z aliexpressu, kterej se tu mihnul nedávno. Ten mi navíc usnadní přehazovaní věcí mezi báglem a messengerem. Pozitiva nakonec: je lehkej a působí lehce a pohodlně i když v něm mám narvanej nákup. Na mě vypadá i celkem nenápadně, ale já mám 195cm na vejšku a zmiňovaná hektarová záda. Je univerzální, střídám v něm věci na cvičení, věci do práce a věci co tahám, když vyrážím s dcerama na vejlety. Což jsou náhradní hadry, jídlo, pití, lékarnička a zrcadlovka. Fotky nedávám, protože nenosím nic extra zajímavýho. Tenhle bágl je jednoduše ideální pro hodně zaměstanýho fotra :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Náhodou DUST je bezva na takové to domácí nošení, na výlet s dětmi (nevlastním) či na nákup tacticool gearu v práglu při cestě mastnou tyčí apodobnchý E.D.C. survival skopičin, které se konají během max. 12 hodin... Navíc musím říct, že se těším jak ho vezmu na Říp neb RUSH 72 je trochen moc :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PAULMUADDIB: a tak todle je drobná roštěnka, pro ní je to akorát... samo na moje 4 hektarový záda to neni:-)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    WOJTYLA: Maličkej. Dragon Egg vede.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    peknej bágl...

    Survival Lilly's EDC Rucksack - Urban Survival Kit
    https://www.youtube.com/watch?v=n_iu9Mxb4TI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam