• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    OTAKAR: taky bych ji zkusil.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Vzhledem k tomu ze vas znam oba si troufam tvrdit ze jsi o dost vetsi:)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: tak si holt nebudeš zapínat ten postranní zip na pistoli a v exponované partii budeš v kráse ! :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: :D uvidis. Muj odhad je ze by ti to mohlo bejt... A rukavy jsou imho ciste pocitova zalezitost a bude to tak usity aby se to nevyhrnovalo pri natazenejch rukach...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MAWERICK: ok tak to by mi možná mohla bejt... i když rukávy no uividíme... já mám 183cm ale 110kg a ve svalech to neni:-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: 186cm a cca 95kg :) hlavne pres pupek bohuzel.... :D me jsou lae kupodivu delsi spis rukavy coz se mi bezne nestava... Pres milana byla dobre ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MAWERICK: a seš tlustej nebo ne? páč já jo tak esli mi bude
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ja jsem se byl podivat vcera. Bunda je naprosto v pohode, vypada naprosto v poradku a nepouzite :) ale musim nad tim jeste trochu popremyslet protoze se mi zda o chlup vetsi nez by se mi libilo :(
    Takze pokud budete nekdo rychlejsi tak feel free ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR: hele zkusil bych jí
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OTAKAR: sakra, škoda že je XL, tuhle coyote barvu mám rád mám v ní od heliconu Gunfightera
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Kolegové, neměl by někdo zájem o tuhle CC friendly Helikon Cougar bundu? Má na boku zip se systémem rychlého přístupu ke zbrani (škubnutím za šňůrku se zbraň odkryje). Je v pískové barvě, XL. Já chtěl původně modrou, tu neměli, tak jsem vzal pískovou, že si na ní zvyknu, ale nezvykl, takže jsem si stejně koupil modrou a teď mám dvě. Nošená od ledna, necelé dva měsíce. Možno ozkoušet kdykoli přes den v centru, nebo večer P4.
    PC 3 tis, dal bych za dva.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    CROSS: no ale takový netaktický... v tý opískový je to až olskul safarištýlo:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    WOJTYLA: tak s tim bude mít stejnej "problém" jako s Limou, a sice že to má na povrchu sucháč a molle.

    EDAK: v tý černošedý kombinaci to fakt vypadá dost civilně, ale nakolik ti to vadí posoudíš jedině ty sám. (Tim myslim 5.11)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDAK: Silne zvaz ten Direc Action messenger. 13" macbook je v tom jak v bavlnce i s hromadou dalsich veci.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    XLACHTAN: dayum! :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Tak jsem si chtěl objednat tu velkou tašku z Marsjevu a ony už nejsou :)
    EDAK
    EDAK --- ---
    A nase oblibene tema, tasky pres rameno.
    Pozadavku neni moc a stejne jako kazdy predtim se potrebuju zeptat jestli nevite jeste o nejake jine variante nez je nejaky z rodinu Rush Delivery.
    Chtel bych civilni vzhled, odebiratelny(schovatelny) bederni pas, potrebuju aby se mi do toho vesel 13 ultrabook s par kabelama, obed, pripadne par blbosti(lekarna). Plusem je kapsa na lahev(i kdyz ta se da dat ve finale klidne dovnitr).

    Docela dlouho jsem pokukoval po tomto, ale ta cena je precijenom moc. i kdyz jinak temer dokonaly. ale predchozi verze se mi libila vic.
    https://store.itstactical.com/nylon-gear/its-discreet-messenger-bag.html
    Toto je porad jeste varianta do ktere mozna pujdu, ale malinko to na me pusobi trochu forove.
    Amazon.com : Vertx EDC Courier Bag, Black, One Size, VTX5005 : Sports & Outdoors
    http://www.amazon.com/Vertx-Courier-Black-Size-VTX5005/dp/B00IJBFBQA/ref=cm_cr_pr_bdcrb_top?ie=UTF8
    Rush delivery lima dobry, ale proste z toho opravdu porad krici TACTICOOL, V nejhorsim holt vymyslim cim to mole/suchac prekryju.
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    RSZ: njn..tak ono pri tom plavani se ten telefon macel max 10min tak max 10cm pod hladinou..mno nevim proc ale nejak sem veril ze to ten telefon zvladne lip..zvlaste kdyz by mel umet pod vodou i fotit.
    RSZ
    RSZ --- ---
    SM4SH: IP67 znamená že zvládne ponoření do 1m na 30minut, to není úplně na plavání, to znamená odolnost tak na pád do vody a rychle vylézt.
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    SWIST: ja pouzivam Samsung xcover 3 (http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/smartphones/others/SM-G388FDSABTU) ale teda zrovna dvakrat z nej nadsenej nejsem :-/
    Dost pochybuju o jeho vodeodolnosti..jednou sem si s nim byl na chvilku zaplavat a von to pak tejden rozdejchaval (vypinal se a byl celkove takovej nestabilni), muziku to prehrava s ruzne ztlumenejma stopama (nebyly k tomu origo sluchatka tak to muze bejt treba mejma sluchadlama), gps signal to nekdy nechytne ani za vic jak pul hodiny.
    Vetsinu funkci jako wifi, gps a podobne zapinam jen kdyz to potrebuju a asi diky tomu mi staci ten telefon nabijet tak jednou tejdne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam