• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    5.11. taška Messenger v piči - respektive prodana
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VACA: No, mam uz asi 6-7 let porad jedny a ty same, a to jsou originaly - pravda, za tu dobu uz si uzily svoje, a zejmena mezi ukazovakem a prostrednikem jsou uz roztrhane, ale rekneme ze treba 4 roky mi slouzily velmi dobre, a ty posledni 2 roky slouzi uz "jen" dobre, o kopie jsem se uz vzhledem k cene originalu nikdy nezajimal...
    VACA
    VACA --- ---
    ANARCHY: Jo pilot nomexy jsou klasika a maj styl! Taky je mam rad:)
    Btw a mas nejakou zkusenost, pozoroval jsi rozdily v druho/komercni vyrobe, a fasovanyho originalu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: mam Mechanixy vsude mozne v cetne kovarny a jsou super.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: osobne Mechanixy nepouzivam, mam stare US pilotni nomexky a jsem s nimi stale spokojeny, ale co jsem videl kolem sebe, tak ty levne cinske "Mechanixy" pri drsnem pouziti odchazeji opravdu rychle, kdezto originaly prece jen neco vydrzi, ale jak pisu, je to jen odpozorovana zkusenost, ne osobni...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BRUKEV: Mechanix. Nevahej a objednavej. Pokud jsi levnej, tak to najdes za 3.50 dolaru na aliexpressu, jinak origo za nejakych 600 v tvym oblibenym tacticool obchode.

    Ja mam asi patery, kombinace ruzne original a cinska kopie. Jako rozdil v materialu je, ale nemyslim ze by to melo prilisnej vliv na vydrz tech rukavic, nebo ochranu, sucho a bezpeci, takze za me klidne objednavej cinskou kopii.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    http://zpravy.aktualne.cz/...25900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-1

    Ti civilpolicajti na fotce mě definitivně přesvědčili, že potřebuju nějaké frajerské taktikůl rukavice. Co se tak používá u místního osazenstva?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: na slovensku:-)

    ARMY SHOP | ArmySector
    http://www.armysector.cz/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: na slovensku:-)

    ARMY SHOP | ArmySector
    http://www.armysector.cz/
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: hele a kde ho meli skladem a maj ho jeste?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jinak volové! Dragon Egg je neskutečně krásnej bagl... mene tacticool... a nádrhernej v tý edý badvě uplně k posrání...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SWIST: ok maš rezervováno
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: můžu rezervaci? Do zítra...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak 5.11. Rush Messenger za 1000kč opět volná TOMASINO musí kupovat neco jinýho pro svojí ženu... takže pokud jí nekdo chcete ozvete se...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Koukas na jinou tasku. Ja mam ten vetsi model. A MacBook se tam vejde krasne. 15" ntb asi hur. Je proste jinak clenena jinak udelana. Ma min kapes a jednotnejsi vnitrni prostor. Je lehci. Je mensi. Je jina. Pro moje pouziti na noseni picovin a 13" macbooku idealni.

    Ted mi jde este postou dragon egg.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    lol, nyx pořád upravuje odkazy na amazon a dáva si tam svůj prodejní tag :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: vycházel jsem z obrázku na amazonu, kde to tak na mne působilo právě...

    ale furt nevím, proč si ke změně tašky přistoupil :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    zároven prodávám ten RUSH 12 batoh za 2000kč... nošenej jednu dovolenou v chorošácku
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: nevidíš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam