• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: btw co tvoje zephyry? nebudou z nich moje zephyry? :):):)
    STEVE
    STEVE --- ---
    ta s klopou na sucháč :) Nosil jsem tam jen krabku s cigárama a najednou je do půlky trhlá....jako že se vypáralo šití, či co :( Tak třeba nakonec vezmu tu 5.11ku :) Uvidíme jak rychle budou v Kerberosu reagovat
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: ten Mesh pocket?
    STEVE
    STEVE --- ---
    Dnes odesílám k reklamaci Dragon Egg :( Po roce se mi napůl utrhla vnitřní kapsa v prostřední části
    DACELO
    DACELO --- ---
    ANARCHY: Potvrzuju - mezi originalama a cinanama rozdil je.
    Osobne mi originaly padnou lip a tak je pouzivam na jemnejsi praci, kdy potrebuju vic citu, pripadne jako "zimni" k bunde.
    Cinsky potom na drevo a obecne hrube zachazeni - za ty kacky super a moc mi nevadi, ze se mi po dvou dnech prace na krovu rozjede sev na ukazovaku. Originaly vydrzely zbytek krovu a porad vypadaji temer netknute.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    BRUKEV: sedi, mam maly ruce a M jsou mi akorat.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: ja beru xlka ale mam velky ruce
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    SWIST: to jo, ještě za to mohl Wojta přidat "juhůůůů, konečně" :)


    WOJTYLA: TABORACEK: jak je to s velikostí? Tabulky sedí? Nebo to je něco jako italské hadry, tj. italian XXl = české L?
    A klidně linkněte oblíbeného (aliexpress) prodejce:)
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: Však v pohodě. Musel jsem si rejpnout. :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SWIST: jako že je pryč, nic osobního kámo:-))
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: V piči.. To ti teda děkuju.. :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    bagl zbejvá... naprosto nejetej 5.11. rush 12 za 2000kč
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    5.11. taška Messenger v piči - respektive prodana
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VACA: No, mam uz asi 6-7 let porad jedny a ty same, a to jsou originaly - pravda, za tu dobu uz si uzily svoje, a zejmena mezi ukazovakem a prostrednikem jsou uz roztrhane, ale rekneme ze treba 4 roky mi slouzily velmi dobre, a ty posledni 2 roky slouzi uz "jen" dobre, o kopie jsem se uz vzhledem k cene originalu nikdy nezajimal...
    VACA
    VACA --- ---
    ANARCHY: Jo pilot nomexy jsou klasika a maj styl! Taky je mam rad:)
    Btw a mas nejakou zkusenost, pozoroval jsi rozdily v druho/komercni vyrobe, a fasovanyho originalu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: mam Mechanixy vsude mozne v cetne kovarny a jsou super.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: osobne Mechanixy nepouzivam, mam stare US pilotni nomexky a jsem s nimi stale spokojeny, ale co jsem videl kolem sebe, tak ty levne cinske "Mechanixy" pri drsnem pouziti odchazeji opravdu rychle, kdezto originaly prece jen neco vydrzi, ale jak pisu, je to jen odpozorovana zkusenost, ne osobni...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BRUKEV: Mechanix. Nevahej a objednavej. Pokud jsi levnej, tak to najdes za 3.50 dolaru na aliexpressu, jinak origo za nejakych 600 v tvym oblibenym tacticool obchode.

    Ja mam asi patery, kombinace ruzne original a cinska kopie. Jako rozdil v materialu je, ale nemyslim ze by to melo prilisnej vliv na vydrz tech rukavic, nebo ochranu, sucho a bezpeci, takze za me klidne objednavej cinskou kopii.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    http://zpravy.aktualne.cz/...25900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-1

    Ti civilpolicajti na fotce mě definitivně přesvědčili, že potřebuju nějaké frajerské taktikůl rukavice. Co se tak používá u místního osazenstva?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam