• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    REDSNAKE: znas to jak se rika "one is none and two is one"?
    WOJTYLA: Jinak moje zasadni neduvera je v tu plastikovou prezku skrz kterou se to protahuje. Nejen ze to trochu prokluzuje, ale hlavne ta prezka se fest prohejba, coz se mi u orignalu nestava. Takze staticky zatahnout asi cajk, ale treba transport uz nemusi jit tak hladce.
    WOJTYLA: Tyjo, nikdy me nenapadlo ani hledat apku na uzlovani:) Ja jsem k tomu prisel tak nejak jako malej, ale tohle je fakt kul!
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Netušíte kde v Praze se dají vyzkoušet trekový boty Prabos? Seznem jejich prodejců si na webu najít umim, ale většina z nich jsou eshopy nebo pracovní oděvy, co berou spíš tu pracovní řadu.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Mimochodem.. Nezaujalo by někoho něco z nutnfancy.bigcartel.com Mě se líbí ty jejich owl patche, ale shipping je větší než samotná cena nášivek..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Hele a todle znate? Veryjusfl!

    Knots 3D od vývojáře Nynix
    https://appsto.re/cz/MspcB.i
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak hlavně lepší navícený a použitý turniket v hrsti, než nepoužitý, nevybalený na střeše.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SWIST: Jojo takhle vznikaj ty zpravy vo tom jak uprchlici znaislnujou 12 lety kluky. :-)))
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: Ok, sorry.. My bad. Nebyl to CAT ale SOF-TT, ty mají tedy asi defaultně vratidla z nějaké slitiny. http://recenze.armadninoviny.cz/turniket-sof-tt-wide.html

    No, co.. :) Píšu to jako neověřenou informaci, s dodatkem že mohla být ze stejného zdroje..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Cive kam se vyvine todle "prej" sem slysel to me obrome zajima:-)))

    Jen technicka jak se da u CATu vymenit vratidlo prosim??
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Nebo ne hliníkové.. Nevím, přesně materiál. :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: To co píšeš jsem už taky slyšel, ale mám takový pocit že snad i dokonce tady.. :)
    STENNY: Pokud vím, tak si snad i ty vratidla mění za hliníkové. Minimálně jsem to tak viděl u někoho na fotce. Spíš to bylo custom made, ale má to docela logiku.
    STENNY
    STENNY --- ---
    VACA: Já přidám dvě věci:
    - Tohle se týká především TQ s plastovým vratidlem, tedy právě třeba CATu.
    - I viditelně nošený TQ je doporučené čas od času vyměnit, pokud na něj praží slunce. Ta plastová vratidla na slunci/teplotními změnami degradují jako každý plast.
    VACA
    VACA --- ---
    K tomuhle bych si dovolil taky jeden postreh, sice primo od vojaku v poli ktery nosej TQ viditelne na vystroji..

    Jde o to ze kdyz se na to clovek chce opravdu spolehnout ze mu to nekdy treba bude zachranovat zivot, tak se nosi ze zasady nikdy pred tim nenapnutej a neutazenej TQ.

    Pro tydle ucely maji treninkovy TQ na kterejch se uci aplikace..

    U nich panuje presvedseni ze TQ jespolehlivej na jednu aplikaci, a s pouzitym TQ uz se zivot neriskuje.
    Asi s tim mozna maji nejake zkusenosti, nevim. Ale probehl apel abychom si s "ostrymi" TQ nehrali, ze se pak musi menit..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STENNY: jnepovedlo... jako pokud se rozhodneš to zničit tak ukroutíš každej.... nicméně zkoíušel jsem oba a oba fugovali stejně i při velikym zataření přes penovou podložku srolovanou
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Tak objednáno, jestli kvůli nekvalitě z číny vykrvácím, tak uvidíte!
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Povedlo se ti to nějak zničit, při normálním testování? Na pravý CAT jsem jednou upadl a přerazil vratidlo, takže moc nevěřím ani tomu, ale.. :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: mnyslim že drží vobojí stejně
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Ja je mam taky, ale proti tomu originalu k tomu zase takovou duveru nemam. Sice to drzi, ale ten original drzi o dost lip...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROSS: ja si posilal ze zelandu treba kotlik anebo stary kratasy, rikal sem si, ze to nemuze bejt problem, za celej balik mi vymerili 1500 Kc, fakt zlodejna.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Nemáte někdo tip na krabičku (klidně i dělenou), nebo nějakou sadu která by se akorát vešla do US M16 sumky? Mám jednu kterou bych chtěl mít na alici, ale někdo z ní odpáral boční krytí u víka, takže se bojím aby z ní nevypadávali věci..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    testoval jsem a drzi to jak blázen....

    C A T Combat Application Tactical Tourniquet Tip Military Police EMT Prepper-in Travel Kits from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...ice-EMT-Prepper/32616885881.html?spm=2114.10010108.1000015.6.Kj7qMb&s=p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam