• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TABORACEK: tak seženeš 3rd job :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Bylo by fajn, kdybyste me prestali drazdit temahle bezva batohama, protoze ja musim zivit rodinu!
    STEVE
    STEVE --- ---
    OTAKAR: Super. Tak teĎ budu doufat, že tě brzo omrzí a ty mi ho pak za litr prodáš :) :) :) i s tím EDC organizérem a samozřejmě i s lékárnou :) :)
    O Selection-store jsem slyšel už nějakou chválu a je super, že to tak opravdu je.
    Tak ať slouží a až zase na něco narazím tak to sem dám :) Takže nějakej EDC batoh alespoň za desítku :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Čína za pár dolarů, před časem to sem někdo házel.

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Jj, vřele doporučuju navštívit. Strávil jsem tam přes hodinu, řešili jsme i mojí lékárničku, (vynadal mi, že mám jen jeden turniket :), dál pár dobrých rad, líbil se mu můj edc erganizér s nářadím, naopak ukazoval nějaké svoje věci a tak :) Asi jsem si tím vlastně i vysloužil 5% slevu :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    OTAKAR: Nemám tě rád. Teď tam budu muset jít a koupit si minimálně kalhoty :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Nad dovozem jsem taky spekuloval, ale po doplacení dopravy a DPH to nevyšlo o moc výhodněji. A hlavně když mi ho tam dobře půl hodiny ukazoval, kafe mi udělal, tak bych byl imho trochu kokot pak poděkovat a jít ušetřit pár stovek nákupem z ebaye :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    PIVECEK: Jo. Plus jde rozepnout prakticky vejpůl, takže přístupnost je výborná. A celý vnitřek je v podstatě velcro samice, nebo jak bych to řekl, dá se tam nastrkat plno dalších velcrofriendly organizérů (hned mi jeden prodali :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OTAKAR: Nastesti jsem ten odkaz prehlidnul, tak jsem rad, ze jsi to vykoupil :) Mimo jine, nechapu, proc svetly vnitrek neni standart u podobnych batohu, fakt nebe a dudy v tom neco hledat..
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    STEVE: Btw, byl jsem se na ten Vertx EDC Gamut podívat. Dopadlo to tak, jak jsem trochu tušil (moje peněženka posílá srdečné díky :)
    Je to doopravdy nejvychytanější batoh, co jsem měl kdy v rukách. Ten, kdo to designoval, u toho doopravdy myslel. Co kapsa, to vychytávka. Nejvíc se mi líbí ten čelní lalok, kdy bud všechny molle překrývá (batoh pak vypadá docela civilně), nebo ho lze úplně zastrčit a molle si ověsit podle libosti, nebo ho lze pomocí karabin použít na uchycení něčeho rozměrnějšího (helma, spacák, větší bunda).
    Kapsa na balistický plát se taky může hodit :)
    Vzal jsem ten menší (28l). V pohodě se do něj vešel můj narvaný 5.11 messenger lima a ještě zbylo místo ve vnějších kapsách. Na víkendový výlet úplně akorát.
    Akorát jsem teda vykoupil poslední kus, prý mají dlouhou čekací lhůtu v řádu měsíců.
    A nutno dodat, že v www.selection-store.cz je ukázková obsluha, to je radost tam nakupovat. Sice se to prodraží, ale srovnávat to třeba s Armedem, neřku-li Brymovou, vůbec nejde.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KURE: Direct action Messenger je to co hledáš velikostně... a vlastně všim:-)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    KURE: mám Limu a do práce uplně perfektní
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: jojo malej má vzadu... ale tedy je to na AAA
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KURE: Taky ho beru do kanclu a na poradach vsechny ty Molon Labe, SNAFU a Guns and Coffee patche budi spis zajem, nez pohorseni :)
    KURE
    KURE --- ---
    NAGASAWA: :D ja to chci do prace, tak to musi bejt nejaky alespon priblizne politicky korektní.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KURE: diky tacticool velcro patchum se tam bordel nechyta.
    KURE
    KURE --- ---
    hola hola, mam tacticool dotaz. 5.11 messenger bag Xray, neni to moc velky hovado?
    Veci ktery taham furt: svicarak, multitool, baterka, mp3, par tužek, pidi lekarnicka, provazek, nejaky papíry, 13" notes.
    Ty by se urcite vešly do toho (nej)menšího, ale chtěl bych aby se tam naskládalo třeba oblečení na přespání, nebo menší nákup cestou domů.
    Teď v batohu co nosim je vlastně hlavní kapsa normálně prázdná, určená na ten nákup třeba. A u messengeru bych to viděl podobně.

    Jen nevim jestli ten největší messenger už nevypadá pitomě.
    A potom jestli se nechytá bordel do toho suchýho zipu co je kolem dokola...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: eh sorry, pouziva jinej... I kdyz, ono je to asi jedno, ja ho jeste nikdy nemel vyndanej.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SAMGARR: cenu uz nevim, ale tahle je na akumulator ve velikosti tuzkovy baterky.
    [ BLOWUP @ Baterky & Svítilny =€ ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam