• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    CROSS
    CROSS --- ---
    SWIST: to se sovětským soudruhům docela povedlo
    SWIST
    SWIST --- ---
    Ještě k těm peněženkám... Narazil jsem na docela zajímavě řešenou minimalistickou koženou..
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: Jinak jako 38ku cobra sponu tu mám, (tuhle šířku jsme naskaldnili jen v tmavě pískovém eloxu), kdybys pospíchal, jde cobra ušít i z cordury... jen teda neudrží tunu a půl, ale jen tunu :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: tak já budu taky čekat:-)
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: cobra 1 1/2" (38mm) ale čekáme na popruhy z USA. 45ky jsou skladem všechny...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: hmnmm hmmm a nákej mezi stupen?
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: nejsou, jde s nima nadělat kupu parády ;)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: Mno tak to uz jsou ale naky Gay Cobry ne?
    381007
    381007 --- ---
    VACA: ...to mi připomíná, že mám od prosince 2015 na úřadě k vyzvednutí novou občanku od změny trvalého bydliště... :D
    VACA
    VACA --- ---
    CROSS: Kdyz si to tak ctu jsem si uvedomil ze bych si mohl zazadat o kartu pojistovny, vlastne:D
    Uz bez ni ziju aspon 5let.. Od doby kdy jsem prave jednou takhle prisel o prkenici..
    Jsem asi hrozne nezodpovednej ale vzdycky mi i tohle proslo na obcanku...

    Naivne nechapu proc vlastne v tomhle modernim svete uz nemuzeme fungovat jen na tu jednu karticku...
    Vc. zbrojaku, pilotni licence ap. Vzdyt kdyz si me prolustrujou tak to stejne vsechno videj..
    Nikdy zadnej problem...
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: nemá probléma :) máme tu spony i v šířce 25mm ;)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    WOJTYLA: To říká ten pravý. Jen si vzpomeň, jak tu občas býváš nabroušený ty, starouši... Ale jo, máš recht, sere mě, že jsem marod... a nemůžu to klasicky vyležet, páč musím makat...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: budu potřebovat jednu užší takovou bežnou kalhotovou
    381007
    381007 --- ---
    Vážení přátelé, budeme zase šít EDC Cobra belty! Naskladnili jsme větší množství originál Cobra spon různých barev, šířek a provedení, mrdu suchých zipů a několik set metrů popruhu šíře 1 3/4" (cca 45mm) v barvách černá, coyote brown a oliva - během týdne budu mít našité k focení (a nacenění) nové modely Cobra opasků. Když budete mít někdo zájem, neváhejte mi napsat do mailu sales@janpavek.com ;) díky za pozornost!

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEPNI_VLK: Hele dedku ses z nakyho duvodu nasranej? Ukradli ti to minulej tejden a este te to stve? Nebo proc ses tak vostrej?
    SPM
    SPM --- ---
    STEPNI_VLK: ano, četl... a taky ti tenkrát mohli říct naval tašku/batoh s kudlou v ruce. Taky to neřeší ten případ, kdy nemáš tašku/batoh (ne každý to nosí vždy sebou)... ale to už je jedno, stejně tu jsme OT a nejbezpečnější je nevycházet z domu.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SPM: A četl jsi mé příspěvky opravdu pořádně? Viz kupř. [ STEPNI_VLK @ E.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce ] Nosím ho ve vnitřní kapsičce batohu, tj. pod dvěma zipy, a hlavně, nevyndavám ho každou chvíli jako peněženku. (Raději jsem ti to zvýraznil, abys to opět nepřehlédl.) Mimochodem, tu peněženku mi tehdy cikáni ukradli právě proto, že viděli, jak se do ní dívám, jestli mám dost prachů, a že viděli, kam ji strkám. Dokladovník jsem měl v té samé tašce přes rameno a ten mi tam pochopitelně zůstal...
    SPM
    SPM --- ---
    STEPNI_VLK: Hele dávej si je kam chceš, to je samozřejmě tvoje věc. Jenom narážim na to, že pokud nosim peněženku a dokladovník a tudíž mám v kapse dvě boule, tak zloděj asi nebude chodit s rentgenem a prostě někam šáhne a něco vyloví - stejně jako ti může čmajznout celej batoh a podobně. Takže nevěřim tomu, že dokladovník ti nikdo nikdy nevezme zatímco peněženky mizí jedna za druhou, podle mě se to moc od sebe neliší. To že ty jsi jednu krádež zažil a vzali ti zrovna to, co mrzí o něco míň, je sice pěkné, ale nějak mi to nepřijde jako absolutní důkaz, že je to tak lepší. Ono kdyby ti místo toho za těch 20 let čmajzli ten dokladovník z batohu, tak bys tu teď asi taky nehlásal, že mít samostatný dokladovník je nahovno.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SPM: Na statistiku ti seru. Píšu sem své vlastní názory a vlastní zkušenosti... a na základě těch bych prostě doklady do peněženky nedával. Tečka.
    SPM
    SPM --- ---
    STEPNI_VLK: Přijde mi to jako příliš málo dat na nějakou statistiku a vyvozování zcela jasných závěrů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam