• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    381007
    381007 --- ---
    S4MUEL: Spony jsou certifikovanány ANSI normou a staly se ve světě kvalitativním standardem pro použití v opascích, záchranných postrojích, padákové technice, lezeckých sedácích, nebo například na bezpečnostních pásech ve vozidlech MRAP, a mnoho dalších. Prostě je to ultimativní kvalita. Spona bez d-ringu je certifikována na nosnost 9kN napřímo a 18kN ve smyčce. Spona s D-ringem je certifikována na 18kN bez ohledu na použití (ANSI norma). Opasek samotný je šitý z popruhu, který si necháváme dělat na zakázku a šitý nitěmi o vysoké pevnosti. První vyrobený kus, který dodnes (tři roky) nosím osobně v kalhotech už zažil neuvěřitelné tijátry, protože ho nespočetněkrát lidé zkoušeli zničit (na základě myšlenky: "Opasek co vydrží tunu? Dokud neuvidím, neuvěřím". ). Takže jsme na mém kusu (bez jakékoli vizuální změny na sponě, nebo jiné komponentě opasku) zvedali jeřábem cyklicky 1000kg po padesáti opakováních; zkoušeli jsme ho i roztrhnout, kdy jsme pomocí něj jeřábem zvedali 2350kg vážící formu na plasty (což už je daleko za garantovanou nosností spony), a opasek to ustál bez sebemenšího náznaku poškození. LONG STORY SHORT: na opasku můžete zvednout osobní auto, nebo odtáhnout nákladní. :)
    381007
    381007 --- ---
    S4MUEL: Spona s D-ringem je o 4mm silnější (má větší masu kovu) a je v ní zabudované sklopné oko na přicvaknutí slaňovací karabiny.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    381007: copak je ten d-ring?
    381007
    381007 --- ---
    SM4SH: Ceny se liší podle barevných variant (coyote suchý zip je dražší) a podle verze spony (s d-ringem nebo bez něj). Cena všech verzí bez d-ringu) krom kojota je 1608Kč, Kojot je za 1658Kč. Verze s d-ringem jsou za 1758Kč; kojot s d-ringem za 1808Kč. Opasky mají doživotní záruku.

    Samozřejmě platí NYXí sleva -10% takže od celkové ceny (bez dopravy) Ti ji rádi odečteme :-)
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    381007: nejak se mi nepodarilo dohledat kolik ty pasky stojej, mohl bys prosim te zopakovat na kolik tahle sranda vyjde?
    381007
    381007 --- ---
    Ahoj, jak jsem avizoval pár dní zpět, začali jsme zase šít Cobra opasky, s tím, že teď držíme skladem jak spony, tak i popruhy a suché zipy (tzn. není tam tak šílená čekačka, jako byla dříve. Zároveň s tím jsme na dílnu pořídili zbrusu novou mašinu, která je naprosté dělo a prošije s přehledem i 5mm silný sololit = na šití tvrdých Cobra opasků je naprosto super. Těchto pár kousků z nové podzimní kolekce 2016 jsem dodělal teď před pár minutama, ještě se z nich kouří ;) - kdyby měl někdo zájem, pište mi, prosím, do mailu sales@janpavek.com a nezapomeňte si napsat o 10% NYXí slevu ;)

    SWIST
    SWIST --- ---
    PRAASHEK: Tak tlouštku kůže si podle fotek netroufnu hádat. A hlavně je to podle mě nepodstatné vzhledem k tomu že pokud bych takovou peněženku chtěl, tak si vemu kus kůže (tlusté tak jak uznám za vhodné), ostrý nůž, popřípadě průbojník a udělám si ji sám. V místech ohybu můžu kůži ještě vytenčit.. Jasně, nikdy to asi nebude tak tenké jako látková, ale padlo tu několik způsobů řešení minimalistické peněženky a tohle mi přišlo jako další možné..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SWIST: navíc ta kůže vypadá, že je dost tlustá, což je v tomhle případě, pokud chceš tenkej minimal, úplně scestné :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    PRAASHEK: Jasně je to obal, pokud by tam byl klip na bankovky tak si myslím že by to pro dost lidí stačilo..
    Já mám třeba klasickou peněženkou s X přihrádkama a kapsičkou na drobné, ale to se pomalu nedá nosit ani v zadní kapse kalhot.. Ale pro lidi co tahají drobné po kapsách a jejn bankovky + pár karet si využití dovedu představit.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SWIST: no nevim teda - to bych asi nechtěl :) v podstatě je to obal a ne peněženka
    STEVE
    STEVE --- ---
    381007: Tak to by určitě nešlo. Vojtěch potřebuje učitě tunu a půl....v případě nouze na tom musí udržet celou rodinu + všechno EDC a neEDC vybavení :) :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SWIST: Na fotkach pekna hipsterinka, ale na pouzivani neverim, ze se ti to pri rychlejsim otevreni cely nevysype
    CROSS
    CROSS --- ---
    SWIST: to se sovětským soudruhům docela povedlo
    SWIST
    SWIST --- ---
    Ještě k těm peněženkám... Narazil jsem na docela zajímavě řešenou minimalistickou koženou..
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: Jinak jako 38ku cobra sponu tu mám, (tuhle šířku jsme naskaldnili jen v tmavě pískovém eloxu), kdybys pospíchal, jde cobra ušít i z cordury... jen teda neudrží tunu a půl, ale jen tunu :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: tak já budu taky čekat:-)
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: cobra 1 1/2" (38mm) ale čekáme na popruhy z USA. 45ky jsou skladem všechny...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: hmnmm hmmm a nákej mezi stupen?
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: nejsou, jde s nima nadělat kupu parády ;)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: Mno tak to uz jsou ale naky Gay Cobry ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam