• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    FINSON
    FINSON --- ---
    Kua. Já teda do města a na vycházky vysoký boty nosit nehodlám, dokonce ani do hor jsem je poslední roky nepotřeboval, ale jestli jsou ty Lowy tak skvělý, tak jste mě inspirovali, co si pořídit jako nástupce nízkých Salomonů a Meindlů, který se mi oboje začaly rozpadat:
    Innox Evo Lo TF | LOWA Boots USA
    https://www.lowaboots.com/mens/task-force-tactical/innox-evo-lo-tf?color=Black
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA: Sice nemám Zephyry, ale model Desert Elite ( https://www.lowaboots.com/mens/task-force-tactical/elite-desert ), ale musím uznat, že jsou to moje první boty! Potom, co jsem je hodil na haxny, tak jsem zjistil, že všechno, co jsem měl předtím, byla jen parodie na boty... Teď je mám rok a nějaké drobné, což je ještě krátká doba na nějaké objektivní soudy, ale můžu říct, že je nosím každý den, ať po městě, do lesa, na nákupy, výlety... Všechny ostatní "boty" jsem vyházel. Na botech po té době není vidět sebemenší stopa používání. Jen místo tkaniček jsem si našněroval paracord (zvyk z dob dřívějších). Jelikož jsou to poušťňáky, nosil jsem je i celé léto, letos jsem ani jednou neměl sandály... Za mě LOWA jednoznačně palec nahoru!
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: ale zase ušetří v souhrnu tak 5 tisíc za náplasti na puchejře!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: máš radost že jsme tě právě připravili vo 4,5k? :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: jo kámo Lowy si vezmeš a nebudeš se chtít z vejletu vrátit aby sis je nemusel sundavat:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Trochu me s tema lowama serete tady, mam nejaky kozeny pohorky, ktery jsou mi uzky a vzdycky je musim trochu rozlapnout, takze prvni hodinka vyletu je vzdycky utrpeni. Nechcete nekdo pohorky, mam hned dvoje na prodej asi:)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    RASHEEN: mam podelne pricne plochou nohu , tzn hnatu sirokou a jediny boty který si kupuju posledních deset let jsou lowy , zkus je!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RASHEEN: navic se rozšlápnou ja bych mohl mít i užší ted už....
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    ok tedy zajedu je vyzkouset kdyz rikas :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RASHEEN: tvoje bába je špičatá:-))) já mám nohy široký jak kachna, ty boty jsou HODNE široky
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    hmm hmm,tak to vypadaj dost spicaty , ja mam prave sirokou plutev,tak proto sem myslel na noze,nejlip rozslapnuty,ale i tak dik za info
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    zdravim panove,nemohl by jste nekdo vyfotit ty Lowa Zephyr zezhora ? nejlip na noze? zajima me jak moc jsou "dospicky" mam takovou divnou nohu tak jestli je mam ject vubec nekam zkouset...
    dik
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: blah :/
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ADAMIRA: urcite nesehnatelna, uz se nedelaj, max jako sberatelskej kousek.

    Delaji novou verzi, ale nema dobrou povest (pry je v nich horko, mimo jine) a nelibej se mi:


    KLATIC
    KLATIC --- ---
    ZAPPO: mam tu starsi verzi bez tech bocnich bazmeku a s mene klouzavou podrazkou uz asi 16 let a porad drzej
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    ZAPPO: ja mel treba ted geox, kotnikove neco jako tenisky, cerna hladka kvalitni kuze bez blbin, super pohodlne. Rozhodne bych je koupil zase. Nosil jsem je velmi intenzivne (prakticky denne) rok a neco, nakonec praskla podrazka, ale premyslim, ze to zkusim dat nekam opravit, protoze svrsek je porad ok.
    Na rozdil od ecca, kterymi jsem je ted naradil, jsem je nemusel rozchazet a sedely perfektne hned od prvniho dne.
    Kupoval jsem je na eobuv.cz v dost vyrazne sleve..


    nizke Lowa jsem mel Renegrade, jedny z nejlepsich bot, co jsem mel. Jen kdyby tam nebyl ten zpiceny nubuk, diky kteremu to vypada po par mesicich jako vytahnute ze stoky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ZAPPO: hele vyborny jsou boty od Five Ten. Nektery modely maji low profile strih, takze pusobi lehce casual a pritom zaroven vydrzi a jsou dostatecne robustni na drsnejsi zachazeni s tim, ze nepusobi prehnane outdoor/tacticool.

    Namatkou: https://www.elementstore.cz/...ty-na-kolo-25/bmx-a-skate-boty-26/dirtbag-utility-grey-989/35-5-5572/
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    K tem Lowa Zephyr - mate nekdo zkusenost i s tou nizkou verzi?
    Proc se ptam, hledam nahradu za tenisky na kazdodenni noseni (v poslednich letech to byly nejaky Reeboky, ale posledni model mi dost nesedl). Takze hledam jednoduchou botu, ktera ale bude pohodlna a kdyz v ni budu celej den postavat, chodit atd, tak nebudu mit doniceny nohy. V podstate stridam tyhle tenisky a potom polobotky od Ecco - kdybyste nekdo meli tip na boty, ktery jsou skoro-business-casual (jako Ecco) ale jinak jsou jeste trochu pohodlnejsi, takze se v nich da chodit dlouhodobe, bude to idealni. Ecca jsou super, jen proste po celym dni v kanclu jak maji rovnou a neodpruzenou podrazku, tak me proste boli nohy atd.
    Myslim si, ze zadnej takovej zazrak neexistuje, ale treba me zdejsi guruove (jako Wojtyla) poradi.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KLATIC: Ha, nostalgie. Tohle byly moje vůbec první Lowa boty, které jsem si kdy koupil (cca před 15 lety)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam